Full-House- מגזין רשת ברמה אחרת - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Full-House- מגזין רשת ברמה אחרת

Mr.Heat

Recommended Posts

Full House הוא מגזין רשת שהתחיל להיות פעיל החל מדצמבר, למרות שהוא היה קיים כבר מתחילת אוקטובר (ראה "אודות" באתר).

למרות שהמגזין רק התחיל את דרכו, הוא כבר הספיק להופיע במעריב לנוער ולקבל מעט גולשים יחסית לזמן שהוא קיים.

המוטו הוא "על הכל, כלום וכל דבר"- ידיעות על כל מיני דברים מעניינים מהארץ ומהעולם, סרטונים מעניינים, תמונות וחדשות על הגאדג'טים הלוהטים,ב Full House כל גולש ימצא משהו שיעניין אותו, הבטחה.

http://Full-House.co.il

אני אשמח לשמוע ביקורת בונה,

A.H

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, אני חדש פה...וקראתי את כללי הפורום לפני שנכנסתי ולא מוזכר כלום על פרסום אתרים, אז קודם כל אל תעשה לי פרצופים ואל תתנפל עליי, היית יכול לדבר כמו בנאדם למישהו חדש, וממילא לא כתוב שאסור לפרסם אתרים.

קודם צטט לי את החוק שאומר במפורש שאסור לפרסם לינקים לאתרים בפורום הזה ואני אוריד את הלינק מיד ואחר כך תבוא תוציא את העצבים שלך עליי.

A.H

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"אסור לפרסם פה חנויות אחרות אלה אם כן זה להשוואת מחיר (שזה לא המקרה הזה) "

בדיוק, ולמיטב זיכרוני פול האוס הוא לא חנות...

ואני לא מצליח להבין מה כל כך מצחיק =\..

A.H

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתר שבנוי בצורה לקויה, ריק מתכנים והעיצוב ממש חובבני.

הרבה רוח על כלום, אז מה אמרת?

תודה על הביקורת, נמשיך לעבוד כדי לשפר את התכנים, העיצוב, המקצוענות..והרוח.

אפשר לדעת מה בדיוק בנוי בצורה לקויה? ואיך אתה מגדיר "תוכן"?

מאוד קל לדבר כשאתה בעל מעמד באתר גדול לא? אף אחד לא ירצה לחלוק עליך, וכמובן (אתה חושב ש)תוכל לקטול כל אתר שלא ניראה לך, אבל זה לא יאריך ימים תאמין לי מר גרויסמן, אנחנו עוד נדבר על זה ;) .

אבל בכל מקרה, תן לי חודשיים ונחזור לת'רד הזה, נדבר על מבקרים, על תוכן ועל מקצוענות נראה אם משהו מהכלום שווה את הרוח, ניתן למספרים לדבר בעד עצמם.

A.H

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על הביקורת, נמשיך לעבוד כדי לשפר את התכנים, העיצוב, המקצוענות..והרוח.

מאוד קל לדבר כשאתה בעל מעמד באתר גדול לא? אף אחד לא ירצה לחלוק עליך, וכמובן (אתה חושב ש)תוכל לקטול כל אתר שלא ניראה לך, אבל זה לא יאריך ימים תאמין לי .

ass kissing :-*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

link=topic=163034.msg1378567#msg1378567 date=1137709696]

ass kissing :-*

חחח, איפה בדיוק ראית ass kissing תגיד לי? אתה בטוח שאתה יודע מה זה בכלל? ואין לך משהו יותר טוב לעשות מלהגיב בהעלבות ולהטעות משתמשים חדשים לגבי חוקים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בעצמך אומר שאתם עדיין לא "בשלים" אז למה הכותרת הבומבסטית?

שונא שטויות כאלה, מזכיר לי הרבה ספאם שאני מקבל בדואר המדבר על הנחות הכי טובות או האתרים הכי מדהימים, רק חבל שאף אחד לא שמע עליהם.

קצת צניעות לא תזיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...