svchost תופס 100 אחוז מעבד - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

svchost תופס 100 אחוז מעבד

Vatos-Locos

Recommended Posts

מצורפת תמונת מסך, זה קורה בעיקר שאני משתמש הרבה במחשב (אולי באינטרנט?)

לא קורה מעצמו סתם ככה שהמחשב במנוחה...

ה NOD32 לא מוצא שום וירוס בסריקה

ושאני "מכבה" את השירות, המחשב חצי מושבת, אי אפשר לגרור קבצים וכל מיני שטויות כאלה

ככה שברגע שהוא תופס 100 אחוז מהמעבד, מה שנשאר זה רק לעשות ריסט

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוריד את ה PROCESS EXPLORER (חפש בגוגל), תריץ, תבחר את ה PROCESS שלוקח הרבה מעבד, ובמאפיינים שלו תעשה

IMAGES -> VERIFY (ותראה למעלה שהוא רושם VERIFIED), אחרי זה תבדוק תחת SERVICES על אילו הוא אחראי, ותראה אם משהו שם מציק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נפלת על הוירוס הכי מציק בעולם!!!

אני זוכר שהיה לי אותו לא הבנתי למה המחשב מקרטע ככה...

נסה את כלי ההסרה הזה:

http://www.symantec.com/avcenter/FixWelch.exe

לי הוא עזר בזמנו...

סגור את כל התוכניות הפתוחות, תתנתק מהאינטרנט, ואז תריץ את הקובץ כי יכול להיות שיש תוכניות שמשתמשות בתהליך ואז הן ימנעו את הטיפול בבעיה!

בהצלחה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע איך העסק הזה עובד... יש תוכנות שמוצאות משהו אחד אבל לא ימצאו משהו אחר ותוכנות AV אחרות דווקא כן.

בכל אופן, תריץ את הכלי, אין לך מה להפסיד כאן - רק להרוויח.

במידה והבעיה לא נפתרת אולי תוכל לנסות להשיג קובץ SVCHOST ממחשב נקי (???) - אבל זה לדעתי ממש מוצא אחרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי האמת, לי זה קרה פעם אחת וגם כן לא מצאתי שום וירוס שום כלום (בדקתי עם כמה, פלוס כאלו online...נאדה), פירמטתי והבעיה לא חזרה.

מתי התחילה לך הבעיה? זכור לך אם התקנת משהו שדורש חיבור לאינטרנט מאז שהבעיה התחילה? (לדוגמא, מאז שהתקנתי את VMWARE גם לי יש את הניצול של 100% הזה, אבל זה רק לכמה שניות בזמן שה עולה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קשה לעשות מה שאנשים אומרים, פשוט היו הרבה רעיונות ואני משתדל לעשות את כולם במקביל, תוך כדי שהמעבד שלי בניצול של 100 אחוז, זה לא הכי נוח (:

כל מקרה ה FIX TOOL לא מצא את הוירוס הזה,

אגב אתמול (אחרי הפורמט) ה NOD מצא וירוס בשם POEBOT אבל לפי מה שהNOD32 אומר, הוא נמחק בהצלחה.

הרצתי את התוכנה הזאת ששובר הקרח הציע, ואכן יש VERIFIED למעלה,

אבל!!!!

תחת הSVCHOST שתופס 100 אחוז מעבד, פעם בכמה דקות קופץ ב"עץ" שלו בפנים, ישום שמסומן בפס אדום, בשם tftp.exe שזה ישום שניסה כל איזה 5 דקות לגשת לאינטרנט בצורה לא מובנת אז חסמתי אותו עם הפיירוואל,

סקרין שוט מצורף...

בהתחלה חשדתי שיש לזה קשר, עכשיו אני כמעט בטוח...

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

TFTP לא נשמע טוב, ממה שאני זוכר יש כל מני וירוסים שמשתמשים בו (קובץ במערכת שאפשר להוריד איתו דברים), כדי להוריד עדכונים ו/או דברים, בכל מקרה, יש לך UPDATE הכי חדשים ?

תסתכל ה SVCHOST ב SERVICES שלו ספציפי, מה הוא מנהל, והאם ה TFTP תמיד מצטרף אליו או גם לפעמים לאחרים. וגם יש לך שם דברים צבועים בירוק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי,

ה TFTP נפתחים לפי מה שאני רואה רק ב SVCHOST הבעייתי, זה שתופס 100 אחוז מהניצול מעבד

עכשיו, שהם מופיעים (וחשוב לציין שהם קופצים פעם בדקה בערך, ונעלמים אחרי שניות אחדות),

אבל שהם מופיעים, הם לבנים, רק בשניה הראשונה שהם עולים לרשימה הם בצבע

לפעמים ירוק, לפעמים אדום..

בקשר לעדכוני וינדוס אין לי כרגע שום עדכון חוץ מה SP1, פירמטתי אתמול באמצע הלילה ולא נגעתי בכלום בגלל הבעיה עם ה SVCHOST זה פשוט בלתי אפשרי לעבוד עם המחשב...

אני אשתדל עכשיו לנסות לעשות וינדוס אפדייט מלא

כל מקרה לפי מה שאני שם לב בעיקר ה TFTP הזה מנסה לגשת דרך פורט 69.

עריכה: אגב, לא הבנתי את המשפט הזה:

"תסתכל ה SVCHOST ב SERVICES שלו ספציפי, מה הוא מנהל,"

אם אתה מתכוון איזה עוד ישומים הוא מריץ בתוכו חוץ מה TFTP, אז:

wmiprvse, cmd, iexplore

אגב, הוינדוס אפדייט לא זז בגלל הניצול 100 אחוז של המעבד, הוא תקוע על "בודק עדכונים אחרונים עבור המחשב שלך".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רבות מדי כדי להשקיע במישהו שלא מוכן להגן על המחשב שלו ואז לבכות כשיש בעיות... (אם אנטיוירוסים לא מגלים, נסה לבדוק אם יש אולי ROOTKITS במחשב) וכמובן עם ANTISPYWARE נורמלי גם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...