אינטל או AMD? תעזרו לי להחליט... - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אינטל או AMD? תעזרו לי להחליט...

QQQ

Recommended Posts

שמת לב שה 920, 930, 940, 950 ו 955

ובנוסף ה 631, 641, 651, 661, 671 כבר במחירונים בחנויות בארה"ב כן?

מה הם אם לא 65 נ"מ

וד"א יש המון תוכנות שתומכות בריבוי ליבות

יש לך אלפי תוכנות שיועדו במקור לWorkstations

הם מנצלים ריבוי ליבות באופן מושלם

חשבתי שהדגשתי את המילה "תוכנתית" יותר מ"חמורתית". ובכלל הסידרה הנוכחית שאינטל הוציאה פשוט עלובה לקראת הבאים לבוא עם 3-8 MB קאץ' לליבה.

יפה מאוד שיש כפולי בשוק ותוכנות שמיועדות ל-Workstation שלא קשורות בכלל לדיון פה. אני מדבר על תוכנות שנמצאות בכל מחשב ביתי (כגון Winrar) שיתמכו בכפולי , כל משחק שיצא לשוק(ולא רק Unreal 2007), תוכנות אפילו כמו אייסיקיו שיתמכו בכפולי - ועד שזה יקרה לא תעבור פחות משנה לפחות אם לא שנתיים, וגם עד אז גם מי שקנה כיום 7800GT שנחשב כיום יחסית ל-High-End אז הכרטיס יחשב גבולי אפילו עד mid-range, במיוחד עם כניסת ה-DX10 לשוק וקצב התפתחות הטכ' בשוק כיום. :xyxthumbs:

לסיכום, מי שמתכנן להשקיע 2000-2500 ש"ח על מעבד כיום למשחקים בלבד (ובעיקר) שלא ילך על דואל קור, נקודה.

וגם אלה שאמרו פה "יש לי דואל קור! אז אני יכול לצרוב ולקודד קבצים ב-Winrar סימולנית!" אז זה כמובן שטויות כי לא הכל בנוי מסביב למעבד. תוכנות כאלה גם מתבססות על ההארד דיסק והזכרונות, ככה שעדיף שישקיעו כבר בהארד דיסק עם 16MB באפר ולא בפעוטות כאלה שגם ככה נדיר שתעשו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עידן,

כדאי שתקרא את זה ותפנים:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=162982.msg1377980#msg1377980

עריכה: והרדדיסק 16 מגה לא יתן כלום. תכנס ותקרא השוואות.

האמת היא שאני לא רואה משהו בסיקור הבאמת מעניין שלך משהו שסותר את דבריי, אפילו לא במעט.

מה שכן אמרתי זה שסדרה 7 מסתמכת המוווןןןן על המעבד כיום, מכאן שככל שתביא מעבד יותר חזק ככה הכרטיס מסך ינוצל יותר טוב - ולגיימרים זה עדיף, וזה לא נכון שבאחוזים קטנים.

מי שבאמת צריך כפול כיום זה מסוג האנשים שבאמת עוסקים המון עם קידוד כי רוב הסיכויים שהתמיכה הראשונית בכפולי הליבה תתחיל מהקידודים (ולא, מולטיטקינג זה לא להפעיל 2 וורד ברקע ולעבוד איתם סימולטנית).

מקווה שהבהרתי את עצמי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כולכם כבר עברתם לנושא אחר... ???

אני עדיין מבולבל, בעצם, אני יותר מבולבל מאז שפתחתי את הדיון

כל אחד פה אומר משהו אחר? מאיפה אני יודע על מה אני צריך להסתמך?

עריכה: אני חושב שהAMD יהיה הטוב ביותר בשבילי

לפי מה שהבנתי DUALCORE זה רק למוטליטסקינג לבנתיים, וזה ממש לא מה שאני הולך לעשות.הזמן לא ממש בוער לי, או שזה יהיה חלון אחד של משחק אחד, או חלון אחד של אינטרנט, וזהו, אלה המטרות העיקריות של המחשב שאני רוצה, לא צריך יותר.

תענו לי אם אני צודק??

אגב, המשחקים שיש בנתיים מספקים אותי - ובגדול, כך שכשיצאו משחקים חדשים מקסימום אני ישחק בישנים. במחשב היותר טוב שלי שהוא לצערי הפך להיות של אח שלי, כל החופש הגדול שיחקתי 2 ושמה המחשב ממש לא מתקדם לעומת מה שאני הולך לקנות, סך הכל 9600 עם מעבד של 4 3GHZ והמשחק עבד חלק לחלוטין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת היא שאני לא רואה משהו בסיקור הבאמת מעניין שלך משהו שסותר את דבריי, אפילו לא במעט.

מה שכן אמרתי זה שסדרה 7 מסתמכת המוווןןןן על המעבד כיום, מכאן שככל שתביא מעבד יותר חזק ככה הכרטיס מסך ינוצל יותר טוב - ולגיימרים זה עדיף, וזה לא נכון שבאחוזים קטנים.

מי שבאמת צריך כפול ליבה כיום זה מסוג האנשים שבאמת עוסקים המון עם קידוד כי רוב הסיכויים שהתמיכה הראשונית בכפולי הליבה תתחיל מהקידודים (ולא, מולטיטקינג זה לא להפעיל 2 וורד ברקע ולעבוד איתם סימולטנית).

מקווה שהבהרתי את עצמי

אם אינך רואה שאין ממש הבדל בין המעבדים במשחקים אז מה אני אגיד לך?

סדרה 7 לא מסתמכת על המעבד. יש משחקים שמסתמכים על המעבד יותר ויש פחות. אבל בבוטום ליין - כרטיס המסך.

רואים שאתה לא ממש מבין על מה אתה מדבר בגלל שאתה משתמש במילה "תתחיל". יש כבר היום הרבה תוכנות שתומכות בכפולי הליבה.

אני עדיין מבולבל, בעצם, אני יותר מבולבל מאז שפתחתי את הדיון

כל אחד פה אומר משהו אחר? מאיפה אני יודע על מה אני צריך להסתמך?

בשביל זה יש אנשים שמונו למנהלים.

עכשיו, אם משחקים זה מה שאתה צריך, אז תקרא את מה שליאור כתב ומה שאני כתבתי.

לך על כפול ליבה - רק אם זה לא בא על חשבון כרטיס המסך. אם כבר אתה רוצה לשפר אז תרד אפילו למעבד 3000 של ותקנה כרטיס מסך טוב יותר. אבל אם כבר יש לך כרטיס מסך טוב - ואם זה 3700 מול 820 - קח 820.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין לא הבנתי

טוב אני אגיד כבר את המפרט:

מעבד: זאת השאלה...

לוח אם: אם אני לוקח יש A8N-E s939, PCI-E, GBE, nForce4 Ultra

זכרון: DDR 400 1GB 400MHz (Value) CL2.5 (512X2)

כ. מסך: Sapphire (ATI) Radeon X800 GTO 256MB III, PCI-E

אם ככה, איזה מעבד עדיף לי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לוח אם: אם אני לוקח יש A8N-E s939, PCI-E, GBE, nForce4 Ultra

זכרון: DDR 400 1GB 400MHz (Value) CL2.5 (512X2)

כ. מסך: Sapphire (ATI) Radeon X800 GTO 256MB III, PCI-E

אם ככה, איזה מעבד עדיף לי?

איזה מעבד מתאים? 3200 יותר ממספיק.

אתה עובד הפוך. תן תקציב בפורום מפרטים, תגיד מה המטרה שלו, ואז יתנו לך את הקונפיגורציה הכי טובה.

ליאור ו integral היקרים.

בואו נרשום לפנינו את השרשור הזה. ונפגש עוד חצי שנה.

נראה לי שעד אז אחד מאיתנו יאכל את הכובע שלו.... מעניין מי זה יהיה..... :hi:

מה שאני אומר, יהיה נכון גם עוד חצי שנה. אם זה 3700 מול 820 - למשתמש המצוי עדיף את ה 820. ה 3700 לא יתן לו הרבה מעבר ל 3200, ה 820 כן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה מעבד מתאים? 3200 יותר ממספיק.

אתה עובד הפוך. תן תקציב בפורום מפרטים, תגיד מה המטרה שלו, ואז יתנו לך את הקונפיגורציה הכי טובה.

מה שאני אומר, יהיה נכון גם עוד חצי שנה. אם זה 3700 מול 820 - למשתמש המצוי עדיף את ה 820. ה 3700 לא יתן לו הרבה מעבר ל 3200, ה 820 כן.

תסתכל בKSP במחשבים במבצע, יש שם שני מחשבים דומים מאוד, אחד אינטל DUAL CORE ואחד שהוא חד שזה מה שכתבתי למעלה, שניהם עולים 3990, תסתכל ותראה, ותגיד לי, בעיקרון 4500 זה הכי הרבה שאני יכול להרשות לעצמי, אי אפשר לחרוג

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עידן

חבל שאתה לא מעודכן

משחקים כן תומכים ומנצלים DualCore

קידוד ועריכה תומכים כבר שנים ב DualCore

ה Merom נכון לעכשיו לא מתוכנן לצאת בחדי ליבות

וכנראה גם לא ייצא, כזכור מדובר על עוד חצי שנה

חצי שנה לאחר מכן לא יהיו בשוק בכלל חדי ליבות, לא ב Low-End ולא ב Mid-End

מה יקרה אחרי זה?

מלחמת התוכנות תתחיל

בתור אחד שקנה מחשב חדש עם מעבד מרובע ליבות. אתה תעדיף להשתמש בתוכנה X שלא מנצלת ריבוי ליבות

או להשתמש בתוכנה Y שתחסוך לך המון זמן?

אז אתה חושב שהמפתחים של תוכנה X ישאירו את התוכנה שהם פיתחו ללא תמיכה בעתיד?

VanHalen מה שכתבתי תופס גם לגביך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...