אם אני מעלה את ה MHZ של הBUS איך אני יכול לדעת שה PCI וכל השאר לא עלו +פרטים - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אם אני מעלה את ה MHZ של הBUS איך אני יכול לדעת שה PCI וכל השאר לא עלו +פרטים

idanpc

Recommended Posts

בלתי אפשרי , מהירות BUS היא מהירות האפיק -כלומר המשתנה שמשפיע על כולם לא רק על מה שאתה רוצה דוגמא:

מכפלת מעבד * BUS=733

5*133=733

אין אפס שינית את הבס

5*150=750

וכו

אם אתה רוצה לשפר את ביצועי המעבד מבלי לשנות את שאר חקלי המחשב עליך לפרוץ את המכפלה יש

6*133=800

אבל WHAT EVER U DO CHANGING THE BUS WILL EFECT THE PPCI AND ALL THE PARTS ON THE BOARD

מומלץ לוותר על אובר קלוקינג בשיטה הזאת

GOVNER_T.S.Y

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלתי אפשרי , מהירות BUS היא מהירות האפיק -כלומר המשתנה שמשפיע על כולם לא רק על מה שאתה רוצה דוגמא:

מכפלת מעבד * BUS=733

5*133=733

אין אפס שינית את הבס

5*150=750

וכו

אם אתה רוצה לשפר את ביצועי המעבד מבלי לשנות את שאר חקלי המחשב עליך לפרוץ את המכפלה יש

6*133=800

אבל WHAT EVER U DO CHANGING THE BUS WILL EFECT THE PPCI AND ALL THE PARTS ON THE BOARD

GOVNER_T.S.Y

מה?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכפלת מעבד * BUS=733

5*133=733

אין אפס שינית את הבס

5*150=750

וכו

6*133=800

GOVNER_T.S.Y

מה?!

אם הבאס הוא 133 ומהירות המעבד היא 733 אז המכפלה היא 5.5 ולא 5(פעולת חילוק פשוטה).

במעבדי ה-P3,4 של אי-אפשר "לפרוץ" את המכפלה ככה שהדרך היחידה היא לעלות את מהירות האפיק בשביל לעשות O/C.

עדיף לעלות את מהירות האפיק מאשר את המכפלה(במעבד AXP למשל) בגלל שאז הזכרון יעבוד יותר מהר ותקבל רוחב פס יותר גדול כנ"ל עם ה-AGP, השיטה כן מומלצת בינוגד למה שאמרת, תמיד אפשר לעלות בכמה Mhz בודדים ולעשות מבחני יציביות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...