מדעית, האם אפשר לרחף..? - עמוד 5 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מדעית, האם אפשר לרחף..?

J0HNiE

Recommended Posts

• תגובות 80
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה מזכיר לי בדיחה:

איש אחד מוצא מנורה ישנה. הוא משפשף אותה, וכמובן שיוצא מהמנורה ג'יני.

הג'יני נותן לו משאלה אחת.

האיש אומר שהוא רוצה שהזין שלו יגיע עד הרצפה.

אז הג'יני עושה פוף, והאיש מוצא את עצמו בלי רגלים. :smile1:

חחחחחחחחחח הרג אותי מצחוק :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לבדיחה

1. קורעת :lol: :lol: :'(

2. אני באמת חושב על זה ואנשים באמת אומרים אתזה! למה הוא אומר אני רוצה ז*ן שיגעה עד לריצפה ולא ז*ן גדול???

למה אנשים אומרים אני רוצה להיותר חזק כמהו.... ולא אומרים אני רוצה להיות ממש חזק .......

למה אנשים אומרים אני רק רוצה לישון .... ולא אומרים אני רוצה שיהיה לי כך כאילו ישנתי חצי שנה

................????

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לבדיחה

2. אני באמת חושב על זה ואנשים באמת אומרים אתזה! למה הוא אומר אני רוצה ז*ן שיגעה עד לריצפה ולא ז*ן גדול???

למה אנשים אומרים אני רוצה להיותר חזק כמהו.... ולא אומרים אני רוצה להיות ממש חזק .......

למה אנשים אומרים אני רק רוצה לישון .... ולא אומרים אני רוצה שיהיה לי כך כאילו ישנתי חצי שנה

................????

אני מקווה שאתה לא מצפה לתשובות....

ואני עוד יותר מקווה שלא יבוא אחד לתת תשובות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השם של הדיון קצת בעיתי.

ולמה, כי מדעית אפשר לבצע רק מה שהמדע כבר יודע. מדעית שום גוף כבד מהאויר לא יכל לעוף עד שהגיעו האחים רייט ושינו את המציאות ואז המדע התאים את עצמו ופיתח את התיאוריות המתאימות (זו רק דוגמא אחת).

אז או שהבן אדם קוסם מוכשר, ועד שלא יגלו את הטריק תיהנו בינתיים - או שהוא באמת מרחף ועוד כמה שנים גם יבינו איך ואז המדע גם ימצא את התיאוריות המתאימות שמוכיחות למה זה אפשרי.

הבנתם !!!

בקצור זה נחמד - לא להפסיק ללמוד ולהתעניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי ניסיתי וזה עובד..כן אפשר לרחף.

אבל אני מצטער רק אנשים קרובים אלי יכולים לראות את זה...

אה כמעט ושכתי,תגידו בפוטושופ שאני רוצה לחתוך דמות מתמונה ולעשות כאילו היא מרחפת ,מה הפרונצדורה? ::)

מצטער,אבל לא שמעתי על המילה פרונצדורה מעולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לבדיחה

................????

WTF!!!!

אין לי מילים פשוט קבל ממני רסיה!! :bash:

מצטער,אבל לא שמעתי על המילה פרונצדורה מעולם

:lol: הוא התכוון לפרוצדורה- תהליך (procedure)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כל כך הזוי שבא לי לבכות!!!

מה אתם באמת מאמינים להיפי המסומם הזה???

לעזאזל!!!

אם כבר הייתי מצפה מהסינים\יפנים לעוף הם באמת משוגעים אחו שרמוטה ראיתם פעם סיני עושה אקרובטיקהה??

לעזאזל אם משהו יכול לעוף זה הסינים \ היפנים או נזירי השאולין !! רק הקב"ה יודע מה הם עושים בהרים מאות שנים!!!(רחמנא לציילן!!)

יש לי הוכחה !!

ראיתם קיל ביל 2 ? אם כן אז ראיתם לאיזה גובה קופץ הזקן הסיני "מאי טאי" הוא מטורף!!!

ראיתם איך הוא עמד על החרב של אומה טורמן???

הסינים עפים!!!

יחי סין המשוחררת!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן זה הזוי..... אבל...

לעזאזל!!!

אם כבר הייתי מצפה מהסינים\יפנים לעוף הם באמת משוגעים אחו שרמוטה ראיתם פעם סיני עושה אקרובטיקהה??

לעזאזל אם משהו יכול לעוף זה הסינים \ היפנים או נזירי השאולין !! רק הקב"ה יודע מה הם עושים בהרים מאות שנים!!!(רחמנא לציילן!!)

יש לי הוכחה !!

ראיתם קיל ביל 2 ? אם כן אז ראיתם לאיזה גובה קופץ הזקן הסיני "מאי טאי" הוא מטורף!!!

זה לא הזוי שאתה מאמין למה שקורה בסרט :screwy:

הסינים עפים!!!

יחי סין המשוחררת!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לעזאזל!!!

יש לי הוכחה !!

הסינים עפים!!!

יחי סין המשוחררת!!!

אתה גם עישנת קצת ממה שהחברה מתחילת הדיון עישנו, נכון?

תן לי לגלות לך סוד: יש דברים כאלה שנקראים "חבלים", "רצועות" ו"ריתמות". בעזרת הפלא הטכנולוגי הזה אפשר לקשור בנאדם ל"מנוף" ולהרים אותו בביטחה.

אז איך לא רואים את ה"חבלים" וה"מנוף" בסרט? איזה גאון אחד המציא "מחשב" לפני כמה שנים. זה מכונה כזאת שבאורח פלא אפשר להעלים איתה כל מה שאתה רוצה מתמונה מסויימת.

רק שתדע, כל הדברים האלה זה סודות מדינה שחלקם עדיין בפיתוח, אז תנסה לא לגלות אותם לאף אחד :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...