מודם ADSL של WOW, המון התחממויות וניתוקים. - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מודם ADSL של WOW, המון התחממויות וניתוקים.

1_Nike_1

Recommended Posts

מאז ושהיה לי את האינטרנט ה"מהיר" יש לי מדי כמה שעות ניתוקים, לפעמים זה פחות ולפעמים זה יותר אך זה תמיד ממש קרוב, הפרשים מעוטים. ובקיצור, אני לא חושב שאלו נטויז'ן, שמתי לב שבכל פעם שמתנתק לי האינטרנט ואני מתחבר מחדש האינטרנט מתנתק לי לאחר זמן קצר מאוד, אבל אם אני מסנכרן מחדש את המודם יש לי יותר זמן מזה. משמע: זהו המודם שמתחמם יתרה וגורם לניתוקים.

עכשיו, האם מישהו ניסה כבר לשים לו איזה משהו שיקרר אותו? כי חשבתי על זה ורציתי הצעות לHSFים שתציעו אתם. חשבתי על לשים את מגש הקרח עטוף בסמרטוט אך זה ינזל, מאוורר לא ממש יעזור כשכל החלקים הפנימיים של המודם עטופים בפלסטיק, מזגן אין לי בבית, ו.. זהו! לא היה לי מה עוד להציע לעצמי, אז עשו טובה והגיבו בהקדם האפשרי עם הצעות ופתרונות.

בתודה מראש, נייקי !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קנית את המודם מבזק?

או שהוא בשכירות?

כי אם המודם בשכירות אז הוא רכוש של ואתה יכול להתלוננן עליו ולהבקש תיקון או החלפת מודם.

ואם הוא שלך אז אתה עדיין יכול לנסות להתלוננן אבל אני לא יודע אם יצא מזה משהו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע, המודם לא אמור להתחמם או מה? תראו, הוא מתחמם כדבר נורמאלי וזוהי זכותי לעשות בו מה שבא לי, קניתי אותו. (לא עברה שנה)

עזבו את כל זה עכשיו, יש לכם איזה משהו בשבילי שיעזור לי לקרר אותו? יש המלצות??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיות בקו נראות לי יותר הגיוניות מהתחממות של המודם... ::)

תתקשר 1-800-340-340 (תמיכה טכנית WOW של בזק) שיבדקו לך.

למי שמתעניין אפשר גם לבדוק לבד עם Nubz Alcatool

(לידעתכם, ב"בדיקת קו" התמיכה הטכנית של WOW פשוט מתחברים למודם מרחוק עם ציוד הקצה ועוברים על הנתונים שהוא מפיק לגבי ההפרעות ואיכות הקו. ניתן לעשות ולצפות באותו דבר בעזרת התוכנה הזאת שמציגה בצורה גרפית את הנתונים מהטלנט. מודם אלקטל בלבד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש בWin98 והמודם הוא מודם של WoW, אתם יודעים, האפור הזה. ולא יעזור לעבור , גם כשהייתי עם הWinXpPro היו ההתחממויות הללו. משום מה (!) זה סביר שהוא יתחמם בצורה שכזו, ולכן ביקשתי דרך .

תגיד, כמה יעלה לי מאורר 80מ"מ, ועל איזה חברה ודגם אתם יכולים להמליץ? (משהו פעוט וכמעוני, בלי הגזמות. אני רק לא רוצה שהמודם יהיה חם, שיהיה בין מתחמם לקר.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב , או שהמודם דפוק מהתחלה, או שהקו דפוק.

לפי התיאור שלך יש לי את אותו מודם, ואני בכלל לא מכבה אותו, הוא מתחמם נורא ואין נפילות.

תתקשר לבזק, או שתנסה להחליף אותו דרך האחריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאוורר ג'נריק יעלה 20-30 ש"ח. אני מצאתי מאווררים חזקים ורועשים ב-20 שקל אחד. בכל מקרה, אתה תמיד יכול לפרק אחד מספק ישן (יש מדריך באתר). כמובן שיש מאוררים של חברות ידועות, שגם עולים הרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה של הניתוקים היא רק בגלל שיש לך WIN 98. תתקין אחד יותר חדש אפילו WIN ME ולא יהיו לך ניתוקים. אני מדבר מיתוך ניסיון ;)

ולא יעזור לעבור , גם כשהייתי עם הWinXpPro היו ההתחממויות הללו.

עכשיו כשאני נזכר, יש לי ספק שנשרף לי, אולי אני ארכיב ממנו מאורר. מחר אני אעיין במדריך ההוא ונראה מה אוכל לעשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...