FAR CRY - מקבל מיים ולבה בצבע כחול-סגול - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

FAR CRY - מקבל מיים ולבה בצבע כחול-סגול

GbeTech

Recommended Posts

שלום!

אני משחק , ואני כבר בשלב אחד לפני האחרון, ולא היה לי בעיות עד עכשיו... ופתאום הגעתי לקטע שצריך לעבור את הנהר ואין לך בכלל כדורים, והמים בצבע סגול... בסדר, המשכתי, ואז הגעתי להר געש, שהלבה - מן הסתם - צריכה להיות כתומה-אדומה, אך היא באותו צבע של המים:

FarCry0003.jpg

דרך אגב הצבע הזה הוא גם לא כל כך צבע של מים... נראה לי יותר כמו שפיכה של רידינג לירקון :silly:

המחשב שלי יחסית עומד בדרישות מינימום, ואני משחק על רזו' 1024X768 עם פרטים LOW, וזה עובד חלק...

עשיתי עדכון למשחק (1.33) וזה עדכן בהצלחה

עשיתי עדכון לכ. מסך

המחשב שלי נקי מוירוסים ורוגלות

איך מתקנים?

תודה רבה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום!

אני משחק , ואני כבר בשלב אחד לפני האחרון, ולא היה לי בעיות עד עכשיו... ופתאום הגעתי לקטע שצריך לעבור את הנהר ואין לך בכלל כדורים, והמים בצבע סגול... בסדר, המשכתי, ואז הגעתי להר געש, שהלבה - מן הסתם - צריכה להיות כתומה-אדומה, אך היא באותו צבע של המים:

דרך אגב הצבע הזה הוא גם לא כל כך צבע של מים... נראה לי יותר כמו שפיכה של רידינג לירקון :silly:

המחשב שלי יחסית עומד בדרישות מינימום, ואני משחק על רזו' 1024X768 עם פרטים LOW, וזה עובד חלק...

עשיתי עדכון למשחק (1.33) וזה עדכן בהצלחה

עשיתי עדכון לכ. מסך

המחשב שלי נקי מוירוסים ורוגלות

איך מתקנים?

תודה רבה :xyxthumbs:

תקרא ליפני שאתה מגיב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסלחו לי שאני מתפרץ ככה, אבל בכל זאת...

אם אתה בשלב הלפני הסוף אולי יש לך עצה איך לחסל את הבחור על המסוק אחרי שהטבעתי את האונייה?

אה חבל שאין לך תשובה :s05:

אבל בכל זאת אני אענה לך... נכון אתה שם את הפצצה? אז מיד לך לחלק הקדמי של הספינה, כדי שלא תפגע מהפיצוץ... עכשיו אל תחכה למסוק, רוץ ישר לתוך החדר הזה, שלפני שפוצצת את הספינה היה בו חיים, רוקט לנצ'ר ותמושת... אז רוץ לשם, ותוודא שהמסוק רואה אותך, ושהוא ינסה לפגוע בך דרך החלון של החדר הזה. אז תתחבא ורק מתי שאתה יכול תפציץ אותו בטילים... אחרי 7-10 טילים המסוק יתפוצץ...

ותזהר - אתה חייב לעשות את זה לפני שהספינה שוקעת... ועוד עצה - אולי היא מובנת מאליו - אם המסוק עף נגיד שמאלה ולמעלה די במהירות, אל תירה את הטיל לכוון הנוכחי של המסוק, אלא לפי המהירות של המסוק והטיל תירה יותר למעלה ושמאלה ממה שהמסוק עכשיו... כלומר כל פעם חשב מהר באיזה מקום בערך יהיה המסוק עפ"י מהירות הטיל ומהירות התנועה של המסוק.

בהצלחה!

(פותח האשכול עצמו הפך אותו לאשכול ספאם, מי שמע על דבר כזה)

הכל זאת, מי שיודע איך לתקן... תודה רבה. ובבקשה אל תסטו מהנושא שוב ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...