עשו לי שיתוף אינטרנט אלחוטי ויש לי בעיות - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עשו לי שיתוף אינטרנט אלחוטי ויש לי בעיות

אוהד הפועל בדם

Recommended Posts

יש לי במחשב הראשון ובמחשב השני הוא כותב לי הודעה מס' 797 שהוא לא מצליח להתחבר.

אני לא יודע למה אם יש איזה מדריך שאני יכול לדעת איך לחבר את זה או איזה עצה ממכם אז תודה

תודה לעוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא מחובר לראוטר ובהודעה כתוב שרימווט קומפיוטר לא הצליח להתחבר כי המודם לא נמצא או שהוא עסוק.

המחשב הזה הוא המחשב שמחובר לראוטר והאינטרנט בו לא עובד ובמחשב השני האינטרנט עובד.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה אולי קצת טיפשית, אבל בדקת שכל החיבורים מחוברים כמו שצריך, ושהראוטר מוגדר להתחבר לאינטרנט כמו שצריך?

ולא הבנתי בדיוק איך הרשת בנויה מההודעות שלך, אבל רק תוודא שיש לך שני מחשבים שמחוברים לראוטר, ושהמודם מחובר ליציאת WAN בראוטר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי אלחוטי עם ראוטר. במחשב שהראוטר נמצא בו אין מופיעה ההודעה שכתבתי. המחשב השני מחובר לדבר קטן כזה כמו מודם שכנראה זה משהו של הראוטר לא יודע מה זה. במחשב הזה יש . ואין שאלות טיפשיות אתה לא יודע כמה דברים מתפקששים מדברים קטנים שלא שמים אליהם לב. אבל בדקתי והכל מחובר.

ולא הבנתי מה הכוונה שהראוטר מוגדר להתחבר לאינטרנט כמו שצריך, אם אתה יכול לפרט.

תודה רבה לך ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך מודם כן?

אתה צריך לחבר אותו לראוטר, ואז להכנס להגדרות של הראוטר[לראוטרים ביתיים יש כתובת שאפשר להכנס אליה[כתובת אינרנט כזאת..]]ושם אתה צריך להגדיר את השם משתמש וסיסמא שלך של ההתחברות לאינטרנט, כמו שהתחברת כשהמודם היה מחובר ישירות למחשב..בעצם מה שעושים עם ראוטר זה שהוא מתקשר לאינטרנט ומחלק אותו למחשבים שמחוברים אליו..ולא בדיוק הבנתי איך אתה מנסה להתחבר מהמחשב השני..מכאן אני חושב שגם נבעה השאלה של ירח ..כשהמחשב מחובר לראוטר, אין שימוש בחייגן הרגיל שמתקינים כשהמודםם מחובר ישר למחשב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...