קרינה ברשת אלחוטית. - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קרינה ברשת אלחוטית.

UltraWaveMUSA

Recommended Posts

כרגע יצא טכנאי של מהבית שלי אחרי שהוא החליף לי את ה 2WIRE הישן [אלף S] לחדש - 1800HG שזה גם חוטי וגם משולב באלחוטי.

רציתי לשאול האם יש קרינה מסויימת, אפילו סתם קרינה אלקטרומגנטית, שמזיקה [לא מדבר על מייננת או משהו כזה] . זה אני שואל בגלל שאני יכול להשתמש במחשב השני הנייד גם בחוטי וגם באלחוטי אבל אני בחרתי באלחוטי אפילו שאין לי כ"כ צורך בזה... יש אפשרות לכבות את האלחוטי במידה ואני בוחר.

תודה מראש.

נ.ב.

זה לא קשור לפורום אז אל תתחילו לצרוח פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הכדור הזה שאתה גר עליו וחיי בוא מפוצץ בקרינות ימבה ערימות אז מזה משנה לך כאילו אם לא יהיה לך תמודם הזה אז כבלי חשמל תזיז גם אותם יהיה לך הפלאפון תיזרוק אותו יהיה לך אנטנות סלולריות בקיצור לך תגור ביער הכי בטוח ותפוס מחסה מהשמש גם היא מביאה קרינה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא על משו אבל אתה לא יכול לגור בעולם סטרילי תמיד יהיה קרינה לא יעזור לך אמרתי לך רק אם תגור ביער ותתחבה מהשמש...חוץ מזה כולם מתים באותו גיל בערך עם קרינה ובלי חוץ מאילו שעובדים בכור בדימונה אבל אני לא מאמין שהמודם שלך מסוגל להוציא עוצמת קרינה רדיואקטיבי כזו אז הסר דאגה מליבך לכל מקרה

תפנה אל :

http://www.galsafe.co.il/services.html

אם יש לך חששות תוכל למגן את כל הבית וגם לקנות חליפה נגד קרינה כדי שתוכל להיסתובב בשקט ברחוב ללא חשש מקרינה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקום לצחוק, אולי גם תענה לו?

אתה מגה ספאמר.

לפותח הת'רד- הקרינה הנפלטת מרשתות אלחוטיות היא קרינה אלקטרומגנטית בלתי מיננת כל כך חלשה, שאפילו לגלאים מסוימים קשה להבחין בנוכחותה. זה כמו לדבר בטלפון דיגיטלי, אפילו פחות, כי זה לא צמוד לראש שלך. בקיצור- כלום

לשם השוואה, בטלפון הדיגיטלי, בשביל שבעצם יקרה משהו, תצטרך לדבר יותר מ 10 שנים רצוף שהטלפון צמוד לאוזן שלך

ברשת אלחוטי? גם לא בעוד 100 שנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו היא תשובה! :yelclap:

תודה :xyxthumbs:

אתה רוצה להגיד לי ברצינות אתה מפחד מקרינה אם כן אתה שרוט לגמרייי ותיגש לטיפול מיידי למה אחרת זה יחמיר ותתחיל להיסתובב עם מסיכת אב"כ כדי שלא תידבק בחיידקים שאנחנו נושמים חס וחלילה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקום לצחוק על כל העולם, ובעצם לעשות צחוק מעצמך, שב שבקט

אני מתערב שאתה לא יודע אפילו מה זה אומר קרינה בלתי מיננת

אז פעם הבאה, אם אתה יכול- תעזור. זה הרבה יותר שימושי מלעשות מעצמך אידיוט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[ U S A lR ][/\][ link=topic=161860.msg1368436#msg1368436 date=1137106011]

אתה רוצה להגיד לי ברצינות אתה מפחד מקרינה אם כן אתה שרוט לגמרייי ותיגש לטיפול מיידי למה אחרת זה יחמיר ותתחיל להיסתובב עם מסיכת אב"כ כדי שלא תידבק בחיידקים שאנחנו נושמים חס וחלילה

לא מפחד! סתם התעניינתי... אני מדבר שעות בפלאפון ודופק קולה כמו טרופית אז למה אתה חושב שאכפת לי מזה?

פיקה - :-*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...