מבחני בגרות בארה"ב.... - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבחני בגרות בארה"ב....

J0HNiE

Recommended Posts

חחחח עוד מעט מסתיים הסימסטר הראשון וכמעט לכל שיעור יש final exam... אז למשל יש לי כמה שיעורים, אחד מהם זה שתי שאלות אין! תשובה לא נכונה!!!

והשני זה אתה כותב את הfinal exam אבל אתה עושה את מה שהמורה עשה בשבילך...

עכשיו מי שבכיתה י"ב ויש לו B+ (שזה בערך 85+\-) ויש לו פחות משתי חיסורים ופחות משתי איחורים יכול לבחור אם הוא רוצה או לא רוצה לעשות את הfinal exam :o :o :o :o

ואני יודע שבספורט צריך לעשות כפיפות בטן, ריצה של חצי מייל שזה כמעט ק"מ (0.8) ושכיבות שמיכה...

ואני יודע שב2 או 3 שיעורים אני לא עושה את הfinal exam :xyxthumbs:

אני נהנה מחינוך חינם!!! שבאמת לא צריך לשלם על הלימודים שלך...

ויש לי גם את המערת לסימסטר הבא שזה...

US history

weight training

team and individual (משחקים משחקי ספורט)

practical writing

senior issues (מלמדים אותך איך לטפל בחיים שלאחר בתיכון)

american goverment (חייב כדאי לסיים)

seminer(שיעור שלא עושים כלום חוץ מלהשלים שיעורי בית)

algebra 2

וזה הולך ככה

4 שיעורים ליום (כל שיעור שעה וחצי) ואז יש הפסקה של חצי שעה, ו5 דקות ללכת ללוקר בין כל שיעור

אני ממש ממליץ לכל מי שרוצה לנסות את זה יש תוכנית והיא מאוד פופולרית בארה"ב exchange students שבתוכנית הזאת הבית ספר נותן ומקבל ילדים מכל מיני מקומות בעולם (למשל באו אלינו 5 תלמידים אז מאצלנו עוזבים 5 לכל מיני מקומות אחרים...) ואני אומר שהדבר הכי טוב שיש לי זה האזרחות האמריקאית :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רציני??

חינוך חינם??

חכה חכה, שמשתחרר לי החשבון חיסכון בגיל 24 (עוד 3 שנים) אני עובר לגור בארה"ב נראה לי במיאמי או איפהשהו בווסט-קוסט ליד המוסך של PIMP MY RIDE

יוו שהזמן יעבור כבר!!

נ.ב זה נכון שכדי להוציא רישיון לא צריך לקחת שעורי נהיגה אלה אתה יכול פשוט ללכת לטסט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

link=topic=161810.msg1367232#msg1367232 date=1137034253]

אתה רציני??

חינוך חינם??

חכה חכה, שמשתחרר לי החשבון חיסכון בגיל 24 (עוד 3 שנים) אני עובר לגור בארה"ב נראה לי במיאמי או איפהשהו בווסט-קוסט ליד המוסך של PIMP MY RIDE

יוו שהזמן יעבור כבר!!

נ.ב זה נכון שכדי להוציא רישיון לא צריך לקחת שעורי נהיגה אלה אתה יכול פשוט ללכת לטסט?

כן חינוך חינם שלא לא משלמים 1,000+ לשנה...

ואני גם מת לגור בWEST COAST הEAST COAST מסריח אין פה כמעט טכנולוגיה (לא במישיגן)....

ובכל מדינה אחרת זה אחר (אני בגעתי לארה"ב למישגין והייתי צריך לקחת leval 1 שזה התאוריה ומלמדים אותך לנהוג (ד"א התאוריה 100 שאלות פה) ואני אחרי בערך חודש שאני בארה"ב עברתי 85 מתוך 100 שאסור מתחת ל20 טעויות...

ואז אתה הולך לlevel 2 ששם אתה רק ל3 ימים אתה עושה בחנים קטנים ואז אתה עובר ואז אתה צריך לעשות road test שאתה נוסע 45 דקות ואז הבוחן אומר לך אם עברת או לא....

הנה תמונה של הרישיון הזמני שלי

http://i28.photobucket.com/albums/c243/J0HNi3/000_0427.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור אחד שגר בלוס אנגלס אני חייב להגיד שגם בwest coast לא הכל סבבה

אישית אני לא סובל את לוס אנגלס אני עובד עכשיו על לעבור לאזור שונה במזרח או יש סיכוי שלסיאטל (מדינת וושינגטון)

ואם מדברים על רשיון נהיגה אני רק יכול להזהיר את כולם שאם הם באים לעשות את המבחן תאוריה לנהיגה לא משנה באיזה מדינה בארה"ב אם יש בעברית אל תעשו את זה קחו באנגלית. המבחני תאוריה זה בעברית מוזרה ביותר אתם לא תבינו חצי מהמבחן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבלתי את האזרחות מאמא שלי שהיא נולדה בארה"ב...

ואני רוצה לחזור לארץ לעשות צבא ואז לחזור לארה"ב לעשות קול'ג אולי בdavenport או בIIT TECH

אתה בסדר? יש חום?

אתה בארץ שהצבא שם זה לא חובה אז אתה רוצה לבוא בימיוחד כדי לעשות צבא?

אתה יודע... זה לא קייטנה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

link=topic=161810.msg1368391#msg1368391 date=1137103374]

אתה בסדר? יש חום?

אתה בארץ שהצבא שם זה לא חובה אז אתה רוצה לבוא בימיוחד כדי לעשות צבא?

אתה יודע... זה לא קייטנה...

אני איש ארץ מדינת ישראל!

בגלל הצבא הישראלי המדינה עדין שם וגם האזרחים למרות מה שרון עשה עם הצבא והפך אותו לצבא פוליטי... אני עדין מאמין שכל החיים שלי הצבא הגן ושמר עלי ועכשיו הגיע הזמן שלי

חוץ מזה אני חושב שהצבא יעזור לי להתבגר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...