מעבדי AMD או אינטל עם אחריות לכל החיים. יש חיה כזאת? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעבדי AMD או אינטל עם אחריות לכל החיים. יש חיה כזאת?

clown

Recommended Posts

אני מכיר חנות שטוענות שיש אחריות לכול החיים על מסוימים, אבל בסופו של דבר עם תבוא עם מעבד שנישרף לא משנה מאיזה סיבה, גם אם הכול היה לפי התקנים הם לא יחליפו לך אותו..

פעם היו מוכרים רבים אם אחריות לכול החיים היו בדרך כלל זה שנה או 3 שנים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחריות לכל החיים זה אחריות יבואן (איסטרוניקס)

טריק שיווקי? לא כל כך, עד היום אני יודע על הרבה אנשים ששלחו להם מעבדים עתיקים וקיבלו את המעבד הכי זול שיש להם היום

כמובן שזה כולל החלפת לוח וכרטיס מסך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי

נניח ש 100 אנשים היום הרגע קנו עם אחריות לכל החיים

ו 100% מהם עצם המחשבה שחברה נותנת אחריות לכל החיים מראה על האמונה של החברה במוצר שלה

וזו מחשבה שעוזרת להוציא את הכסף

אותם 100 אנשים שקנו 5 שנים מאוחר יותר, נגיד ש ל 20 מתוכם נשרף המעבד

כמה מתוך ה 20 את( כן את ולא אתה... :-X) חושבת שיטרחו ללכת ולהחליף את המעבד? 1 או 2

=

מהלך שיווקי מבריק!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחריות לכל החיים זה אחריות יבואן (איסטרוניקס)

טריק שיווקי? לא כל כך, עד היום אני יודע על הרבה אנשים ששלחו להם מעבדים עתיקים וקיבלו את המעבד הכי זול שיש להם היום

כמובן שזה כולל החלפת לוח וכרטיס מסך

ידוע לך אם הם באמת מספקים בחינם גם לוח-אם, זיכרונות וכרטיס מסך תואמים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או שתישאר עם מערכת ללא מעבד

או שתקבל מעבד ותקנה מה שמסביב

אין מה לעשות אם נישרף למישהו מעבד אי אפשר להחליך לו את כל המערכת הקיימים לוח אם הם נותנים אך ורק אחריות על המעבד וזה ברור מאילו שאפשר להדפק הרבה מצבים כאילו :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או שתישאר עם מערכת ללא מעבד

או שתקבל מעבד ותקנה מה שמסביב

אם המעבד שלך שובק, אז זה זמן טוב להשקיע במחשב חדש ונורמלי, במקום לחפש רכיבים שמתאימים למעבד המיושן שהם מצאו במחסן שלהם. בכל מקרה אתה צריך להשקיע שעות בהתקנת מערכת הפעלה, , תוכנות, קינפוגים וכו', כך שעדיף להשקיע את הזמן הזה על מערכת נורמלית.

מה שכן, אם יש לך זמן לקפוץ לאיסטרוניקס, אז שווה אולי לקחת מעבד תקין במקום המעבד שנשרף לך, ולנסות למכור את המחשב שלך בחלקים (כל מה שלא מתאים למערכת החדשה שלך).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...