בעייה בצריבת דיסק אודיו עם NERO 7 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעייה בצריבת דיסק אודיו עם NERO 7

Ninja

Recommended Posts

באותו עניין:

הספקתי לחזור ל6.6 בינתיים, אחרי שראיתי הרבה בעיות ב7 אבל בעיה אחת שמאוד הפריעה לי ואולי עוד מישהו נתקל בה:

כשהכנתי דיסק מוזיקה סטנדרטי מקבצי בצורה ישירה (כלומר, ללא להמיר אותם ל WAV קודם) השירים קפצו באופן שיטתי מדי מספר שניות.

הבעיה קרתה לי על 4 צורבים שונים בשני מחשבים שונים, מה ששולל את עניין החומרה.

מישהו עוד מכיר? מצא דרך לפתור את העניין? :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד יש פתרון - לעתים הוא עקום אבל תמיד קיים ;D

שני דברים שהייתי מנסה. ראשית, לשנות את שם הקובץ למשהו קצר באנגלית a.mp3 ולדחוף אותו בשורש של כונן F רק לשלול אופצייה שזה קשור לשם-קובץ או נתיב (לא מאמין שקשור).

דבר שני הייתי מנסה לחקור-לבדוק איזה קידוד בדיוק נעשה שם לקובץ שהנרו לא מבין. אני חושד אולי MP3PRO שזה גרסה חדשה יותר של אולם תמוה בעיניי שה-NERO לא ידע לקרוא אותו אוטומטית (כדי ליצור הגיוני שתצטרך לשלם).

אם זה רק קובץ בודד הייתי פורס אותו אל WAV (בלתי דחוס) עם ווינאמפ או משהו דרך הפלאג WAVEOUT המובנה שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד יש פתרון - לעתים הוא עקום אבל תמיד קיים ;D

שני דברים שהייתי מנסה. ראשית, לשנות את שם הקובץ למשהו קצר באנגלית a.mp3 ולדחוף אותו בשורש של כונן F רק לשלול אופצייה שזה קשור לשם-קובץ או נתיב (לא מאמין שקשור).

דבר שני הייתי מנסה לחקור-לבדוק איזה קידוד בדיוק נעשה שם לקובץ שהנרו לא מבין. אני חושד אולי MP3PRO שזה גרסה חדשה יותר של אולם תמוה בעיניי שה-NERO לא ידע לקרוא אותו אוטומטית (כדי ליצור הגיוני שתצטרך לשלם).

אם זה רק קובץ בודד הייתי פורס אותו אל WAV (בלתי דחוס) עם ווינאמפ או משהו דרך הפלאג WAVEOUT המובנה שם.

לא מדובר ב MP3PRO ופרישה ל WAVE היא לא ריאלת כל פעם מחדש. זה מעיק אבל אני עושה את זה בינתיים בלית-ברירה.

באמת מוזר. אבל רעיונות טובים, יש למישהו עוד משהו להוסיף לעניין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן.

1. גוגל (חפש מחרוזות חיפוש שונות גם)

2. לבדוק לעומק איזה מקודד בשימוש ב- הבעייתיים ולזהות דפוס בכולם.

3. לנסות לשחק עם קובץ ה- עם תוכנה כמו mptrim כדי אולי "לתקן" את ההדר של הקובץ שאולי לא לטעם הנרו שאולי חושב שאינו סטנדרטי או משהו.

4. אם אחרי 3 עדיין בעייה, אז קצץ קובץ ל-10 שניות, ו:

א. שלח באימייל לתמיכה טכנית של נרו

ב. תעלה לסרבר ברשת איפשהו ובקש בפורום המקצועי של נרו שיאתרו לך את הבעייה איתו.

תמיד יש פתרון או לפחות דרך להגיע לפתרון.

אגב, הטיפ שקראתי שמספרים במס' 1 הוא לא לגרור את הקובץ אלא לפתוח אותו בנרו. for what it's worth כמו שאומרים...

good luck

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...