עזרה בפתיחת פורטים - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בפתיחת פורטים

psycho59

Recommended Posts

שלום, לא מזמן רכשתי את המשחק FC וכדי לשחק בו אני צריך לפתוח את אחד הפורטים שאני לא זוכר את מספרו כרגע.

את הפיירוואל שלי מחקתי ואת הנורטון, או או הנורטון כרגיל עושה בעיות. הוא לא נותן לי לפתוח אותו והוא עדיין פועל כמובן אחרי נסיונות מחיקה כושלים. רציתי לדעת אם יש איזו דרך לפתוח את הפורט הזה בלי להיכנס לנורטון והאם ייתכן מצב שסגרתי את אחד הפורטים עם הפיירוואל הקודם שלי וגם אחרי שמחקתי את הפיירוואל הפורט נשאר סגור.

תודה לעןזרים.

נ.ב אם מכל סיבה שהיא אתם צריכים לדעת מה הפורט אני מיד יבדוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא בדיוק נמחק. סימנתי את התיקיה ולחצתי delete והוא מחק כמה קבצים ופתאום הפסיק ואמר שאי אפשר למחוק.

וזה לא הפיירוואל של כי גם אישרתי את המשחק שצריך את הפורט הזה וגם ביטלתי את הפיירוואל. אני חייב למצוא דרך לפתוח את הפורט הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה להבין. היה לך פיירוול של נורטון ורצית להסיר אותו, אז פשוט מחקת לו את הקבצים? :kopfpatsch:

זה נס שהמחשב שלך עובד בכלל... תנסה להתקין אותו מחדש, ואז לעשות לו UNINSTALL נורמלי, אולי אז זה יעבוד.

ולהבא, תדע שתוכנות, במיוחד תוכנות כבדות בטירוף ושתלטניות כמו נורטון, צריכים להסיר כמו שצריך. במקרה של נורטון, גם שמנסים להסיר אותו כמו שצריך זה לא תמיד הולך. באופן אישי, אני מעדיף להתקין חבילת ווירוסים על המחשב מנורטון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...