טוב אז קניתי את ה9550. - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טוב אז קניתי את ה9550.

DS

Recommended Posts

כן אפילו לא 9600 PRO!!

ההורים שלי הפצירו בי שאני חייב כרטיס עד 400 ש"ח. רק לידיעתכם קניתי את ה9550 של ATI.(לפחות של ג'יגהבייט). אני רציתי אבל הם הכריחו כי אם אתם הייתם פה אז גם אתם הייתם רוצים את ה 9550.

לדעתכם מה שקרה פה הוא אסון?(לדעתי לא. רק שתדעו שאני בן 12. ילד קטין שמבין במחשבים שרק רוצה מחשב לגיימרים. זה אני! שנה הבאה תיהייה לי בר מצווה ואני יודע שרובכם כבר עברו את זה אבל אני שנה הבאה אצטרך לבחור:

מסך דק

או

GeForce 6600 GT

יש לי מסך עבה 17".

נ.ב: מזה שאני ילד אני מקווה שלא תתיחסו אלי כאל לא מבין עניין. התחלתי להתעסק במחשבים בגיל 5 כך שאני עוסק 7 שנים בזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי אבל זה לא הפואנטה פה אם הבנתם אותי. השאלה הגדולה היא האם מה שיש לי כרגע זמנית ATI 9550 יעזור לי להריץ איכשהו את SA ואת BROTHERS IN ARMS ואת BF2 SF

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סה"כ כרטיס נחמד, היה לי אותו - את גרסת ה 256 מגה בייט זיכרון של POWER COLOR - כרטיס מאוד איכותי אבל בביצועים הוא לא כיכב - במהירות ה 8500LE הישן שלי עבר אותו אפילו וגם ב 2001SE החזקתי אותו חודשיים ונתתי אותו לאשתי (לא שהיא מנצלת אותו) ולעצמי שדרגתי ל 9800XT (לא שאני מנצל אותו).

בקיצור תהנה ממנו כמה שתוכל הוא יחזיק לך שנה על הגדרות מינימליות ואז תוכל לשדרג למשהו יותר רציני מ 6600GT .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...