Driver לRadeon 9800 Pro, שאלה קטנה. - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Driver לRadeon 9800 Pro, שאלה קטנה.

ParanoidLoneWolf

Recommended Posts

שלום, יש לי כרטיס מסך מדגם Rx 9800 Pro Plus (מה שמוכר במחזותינו כATI 9800 Pro).

הדרייברים המותקנים נכון לעכשיו הם הדרייברים שבאו עם כרטיס המסך, כלומר גרסה ישנה למדי של הדרייברים.

השימוש העיקרי בכרטיס המסך הוא למשחקים, ורוב רובם של המשחקים שאני נהנה לשחק בהם הם משחקים ישנים,

שבחלקם מבוססים על openGL (כגון Half Life, Counter-Strike 1.6, Quake III Arena וכו'),

מן-הסתם, הביצועים של המחשב במשחקים אלו מרשימים למדי, אבל פה ושם יש לי נפילות קטנות בFPS (בעיקר בCS),

ורציתי לדעת האם כדאי לי לשנות לדרייברים עדכניים של ATI, או לדרייברים חלופיים כלשהם במטרה לייצב את הFPS, או שהשמועה שדרייברים חדישים מובילים דווקא לירידה בביצועי כרטיס המסך במשחקים ישנים היא נכונה.

אם עדיף לי לעדכן לדרייברים אחרים, האם יש גרסא ספציפית של ATI Catalyst או של אחרים (Omega אני מניח?) או שכדאי לעדכן לדרייברים החדשים ביותר?

תודה מראש :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה אני לא יודע מה בעניין של ati , אבל אני יודע שלפחות לגיפורס, יצאו לא מזמן ששיפרו ב5 אחוז את הביצועים בו... למי שמכיר את הדרייברים

81.84...

אני מניח שדרייברים חדשים בסה"כ רק מועילים, כי בנוסף הם מתקנים באגים שיש בכל מיני תוכנות\משחקים... תמיד זה טוב לעדכן, אז תרגיש חופשי...

ואם אתה לא רוצה... יש את ה Driver cleaner ... - בעזרת תוכנה זו אתה מסיר בקלות כל דרייבר... חפש אותה בגוגל..

בהצלחה :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם מעבד כמו שלך אפילו נפילה קטנה ביותר לא אמורה להיות לך בCS.. הכרטיס מסך בטח שלא מגביל אותך שם אבל זה מוזר.. אתה אמור לקבל מעל 100FPS כל הזמן בלי נפילות בכלל... תנסה אולי פורמט.. אבל בכל מקרה מאוד כדאי לעדכן דרייברים.

אני נותן לך לינק לדרייברים הכי חדשים כולל תוכנות עזר :

הדרייבר הכי חדש וכמו שזה נראה גם הכי טוב(לפי ביקורות) קאטאליסט גירסא 5.13(דרייבר בלבד.. ללא שום תוכנת שליטה של control center או control panel)

http://hwzone.co.il/pafiledb/pafiledb.php?action=download&id=345

לאחר מכן על מנת שתוכל לשלוט בדרייבר תוריד Radlinker מכאן :

http://users.adelphia.net/~webspace/RadLinker2033.zip

אחרי שהתקנת את הדרייבר ולאחריו RADLINKER תעשה ריסטרט..(תתקין את הRADLINKER אחרי הדרייבר ואל תעשה ריסטרט אחרי התקנת הדרייבר אלא רק אחרי ששניהם מותקנים)

ותוריד דרייבר ללוח אם הכי עדכני מכאן :

http://download.nvidia.com/Windows/nForce/5.11/nForce_5.11_winxp2k_international_whql.exe

תתקין גם אותו ואם יהיו לך עדיין נפילות FPS תחזור לכאן מבטיח לעזור לך חחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המנוע הגראפי של HL גרוע, בCS עוד מקבלים FPS טוב אבל משחק כמו DOD לא מפיק 100FPS גם על המפלצות שמתמשים בהן בCPL...

אני מניח שאני אעדכן ואראה, במקרה הכי גרוע אחזור לדרייברים הישנים.

תודה על העזרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא היה דבר הנוגע לדרייברים מותקן כשניסיתי להתקין את הדרייברים, הבעיה עלתה גם כשניסיתי להתקן של omega, אני הולך לחפש את התקליטור עם הדרייברים הישנים, ואני תוהה אם יש מקום לפתוח דיון בנוגע לזה בדיון התמיכה הטכנית או שמה מדובר בנושא ששייך לפורום הזה (תצוגה וגרפיקה)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי System Restore לדרייברים הישנים.

כשניסיתי להתקין את הדרייברים הישנים (אלו שבאו עם כ. המסך שלי) עלתה בעיה דומה אך הפעם הdll החסר היה בעל שם שונה (ATI משהו), אני אתקין מחדש ואנסה להתקין שוב Driverים עדכניים לכרטיס המסך, אך אני תוהה מה הקשר בין מעודכנים/לא מעודכנים לבין ההתקנה מכיוון שגם ההתקנה של הדרייברים הישנים לא הצליחה. למזלי יש לי system restore

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...