איזה תוכנת ביטורנט הכי מומלצת?? - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה תוכנת ביטורנט הכי מומלצת??

eli33

Recommended Posts

ניסיתי לחפש תוכנה של ביטורנט אבל יש כל מיני סוגים

אז על איזה תוכנת ביטורנט אתם הכי ממליצים .. שתהיה נוחה ולא מבלבת מדיי

עוד שאלה שרציתי לשאול -יש לי הזמנה לאתר פרטי ונרשמתי אליו עכשיו רציתי לדעת איך מתבצעת כל הפרוצדורה הזאתי שאני מוריד מאתר פרטי ?כי זה לא מסתדר לי בראש איך האתר יודע שאני מוריד דוקא ממנו.. זאת אומרת איך הוא יודע שהורדתי את זה מהאתר ,הרי בסופו של דבר זה יורד בתוכנה של הביטורנט??

יש לי גם המון דברים לשתף ... האם אני יכול להעלות אותם ??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. UTORRENT, BITCOMET 0.59, AZAREUS (משמאל לימין) (יש פה גם כאלו שממליצים על ABC, לא אוהב)..

ב. BITTORRENT עובד מול שרתי TRACKERS שהם מנהלים לך את ההורדות. לשרתים פרטיים יש TRACKERS משלהם, שכדי להתחבר אליהם, אתר צריך להיות רשום באתר שלהם.

ג. להעלות דברים ל TRACKER פרטיים לרוב אי אפשר (יש חוקים שתקרא באתר שלהם). אתה יכול להעלות דברים ל PUBLIC TRACKERS אם הם מרשים (ויש גם אפשרות היום של שיתוף דברים בלי TRACKERS).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה אז אני רק אמור להוריד את הקבצים מהאתר ולשים אותם בתוכנה ולא צריך לשנות שום הגדרה בתוכנה כדי שתפעל "ביחד" עם האתר ??

עוד שאלה אם אני לא יכול לשתף אז מה זה עוזר ה"רטיו" הזה שיש באתר?? או יותר נכון בשביל מה יש אותו??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. כן לא צריך כלום. (אתר רק צריך להיכנס לאתר בדפדפן לפני שאתה מוריד את הקובץ, אחרת תקבל ERROR).

ב. אתה יכול לשתף, רק דברים שאתה מוריד (אחרי שאתה מוריד, תדאג להמשיך לשתף אותם), ולא תוכן חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי הבנתי אבל צריך להשאר כל הזמן באתר על אותו עמוד כל זמן שאני רוצה להוריד ?? או שפשוט רק להיות מחובר לאתר בשם משתמש שלי והדפדפן פועל באתר..

ובאמת תודה על העזרה(המהירה!!!) עזרתם לי מאוד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...