התלבטות בנוגע למינידיסק - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות בנוגע למינידיסק

???

Recommended Posts

אני כבר רוצה לקנות כמה חודשיים

וחקרתי כל פסיק בתחום הזה ...

ה

MZ-N1

הוא הכי כדאי מכל בחינה ידועה לאדם ...

מידע הכי נרחב:

http://www.minidisc.org

ומינידיסקו הוא אתר דגול

קיבלתי עליו המון המלצות !

:)

עכשיו לבעיה שלי ...

300$ שהמכשיר עולה

לא הולכים ברגל :(

ואני מפחד

כי פשוט אין לו תמיכה

לא ב ברמה של תוכנה

כלומר הוא ממיר כל שיר לפורמט של המינידיסק :(

עכשיו !

הכי חמור !

אי אפשר להעלות מהמינידיסק למחשב !

מה הם מפגרים ??

זה מוגזם !

למה לא עדיף לי כבר לקנות

איזה CD- ב 150 $ (כלומר אחד ממש איכותי)

וככה אני גם מקבל איכות וגם 100 שירים לדיסק

*שלא לדבר על תאימות לכל דבר :) *

מה אתם אומרים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אומרים? הנושא הזה נטחן, נזרק, נלעס וכו'....(courtesy of thehunter)

אם אתה מעוניין לדעת על מינידיסקים תקרא את הביקורת שלי קודם (לעזעזאל היא כלכך גרועה?!)

ושנית לך לאתרים שנתתי שם, אני בספק אם תהיה לך בעיה למצוא השוואות בין MP3 לMD.

בגדול אם אתה הולך לשמוע בעיקר MP3's אז כדאי לך ללכת על איזה או CDP.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי הוא מתרגל לקראת שיעורי ספרות בבצפר..

בכל אופן, לכיוון הmp3 לא הייתי מתקרב יותר מדי, הנגן הכמעט יחיד ששווה משהו הוא כמובן הiPod (לדעתי),

אם לא היו לו כל כך הרבה חסרונות (שעליהם כבר דיברו מספיק, ועדיין מדברים) הייתי קונה אותו,

אבל כרגע לדעתי, תעשה לעצמך טובה ותקנה מיני דיסק, גם קטן, זול יחסית והקלטות שלו עולות גרושים, לפני זה תקרא את הכתבה על הn707 שלדעתי היא מצויינת ונותנת אינדיקציה ממש טובה לגבי מיני דיסקים, החסרון היחיד בה זה השוואות רלווניטיות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זול יחסית והקלטות שלו עולות גרושים, לפני זה תקרא את הכתבה על הn707 שלדעתי היא מצויינת ונותנת אינדיקציה ממש טובה לגבי מיני דיסקים, החסרון היחיד בה זה השוואות רלווניטיות..

1. אני מבקש! מינידיסק זה דיסק בתוך קופסת פלסטיק (או Cartige) אין שום קשר למילה "קלטת"!

2. תודה!

3. חסרונות לipod...

א. תלות מוחלטת במחשב ואיפלו במק במידה מסוימת, אין יכולת הקלטה כשבמינידיסקים טובים היא מאוד רחבה וכן כל דבר קטן תצטרך לטרוח ולהפוך לMP3 לפני העברה.

ב. סוללה נטענת מובנית (ממש ממש טיפשי ולא יעיל למכשיר שאמור להיות נייד ולהספיק להרבה זמן)

ג. אין מדיה ניתנת להסרה, אם איי פעם יהיה לך טיול ענק תמיד תהיה מוגבל בכמות, למרות שהיא די גדולה.

ד. עיצוב מזעזע?

כבר אמרתי פעם ואומר שוב, ומינידיסק מתאימים לאנשים עם צרכים שונים, מי שמקשיב כל היום לmp3's אז הרי ברור שמינידיסק יהיה אופציה מצוינת אך פחות טובה לipod שהוא מכשיר שתוכנן למטרה זו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז כמו שאמרתי, חסרונות מהותיים ל כנגן יש שניים : ( נתעלם לרגע מאלה שאומרים שצבע לבן,צורה מלבנית,כפתורים עגולים או כל שטות אחרת זה חסרון....)

1)הבטרייה - היא פנימית ולא ניתנת להחלפה בקלות כמו בהרבה מכשירים אחרים, והשאלה מה יקרה עם בעוד 10 או 5 שנים היא תמות, בכל מקרה 10 שעות בין טעינה מספיקות לרוב השימושים של רוב האנשים, אף פעם לא נתקלתי במצב שהיתי צריך להחליף סוללה במינידיסק שלי בין טעינות -למרות שיש לי תא חיצוני לבטרייה רגילה. ובטיול של כמה ימים בטבע אני חושב שאין ממש פנאי למוזיקה או לפחות ליותר מ 10 שעות - אבל זו דעתי האישית :) לחולי רציניים ששומעים יותר מ 10 שעות מחוץ לבית(או מקור חשמל אחר) זו יכולה להיות בעייה. הבעייה המשמעותית היא - מתי תפסיק הבטרייה לחיות.

עידכון - אם אתה חושב שבטריה פנימית זה טמטום אז גם ושארפ "מטומטמים" כי גם הם עברו לבטריות פנמיות מיוחדות במינידיסקים החדשים שלהם - אז כנראה שיש משהו בדבר.....

2)המחיר - הבעייה הרצינית, 2400 ש"ח בארץ ל 10 גיגה ועוד צריך חיבור FIREWIRE שאין לכולם - זו הוצאה כספית כבדה, אפשר לקנות 6 דיסקמנים במחיר הזה.... :) , אבל בכל מקרה יש לו גם שימוש ביתי נרחב מאוד אז העסק מסתבך....

מה שלא יהיה המוצר בהחלט מצדיק את המחיר הגבוהה, מישתמש ברכיבים איכותיים מאוד ובנוי בצורה חכמה ביותר....

*העיצוב שלו הוא לא בסגנון "עיצוב היי טק" , אבל הוא בהחלט יפה, יש טרנד של חזרה לפשטות, אפילו במינידיסקים - תשווה את המראה החלק של ה N1 (שד"א היום התבשרתי כי דגם ישן הוא...מזל טוב לסידרה החדשה - 9 מ"מ עובי, אווצ'....) ל R90 ותראה בעצמך...

*תלות במחשב למכשיר ?? :), זה נישמע כמו " לדפים להדפסה יש תלות במדפסת" :) , זה בהחלט תלוי איך אתה משתמש במוזיקה שלך - אני אוכל קש עם המינידיסק כי אני תלוי ב"יציאות השמעה" בעיקר של ה די וי די האופטי, כשכל המוזיקה שלי מאורגנת במחשב... - ככה שלמינידיסק יש חסרון מכיוון שני - אני שולל לחלוטין את הסעיף הזה אצלך......

*"אין מדיה ניתנת להסרה", כאן אתה לא מבין - זה היתרון ולא החסרון, אני נגנב איך אתה לא רואה את זה,אם ניקח את הדגם של ה 20 גיגה מדובר ב 125 מינידיסקים ב LP2 או 250 ב SP !!!, אחי אפילו בדגם של ה 10 מדובר על 65 עד 120 דיסקים, נו באמת, אתה לא לוקח לטיול אפילו רבע מזה, שלא לדבר על זה שזה עוד המון מקום ומשקל וזה לא נגיש, לעומת ה איי פוד, שבגודל הקטן הזה מכיל הכל, ובמקום לפתוח את התיק ולעיין בדיסקים פשוט צריך לעיין במסך הקטן של ה איי פוד, ואתה בבית יכול להכין את ה 1000-4000 שירים שלך איך שאתה רוצה, לוקח להעביר 15 שניות אלבום באיי פוד ככה שזו לא בעייה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסוללה שנמצאת במינידיסקים היא ניתנת להסרה, אז פויה לך!

אני שומע המון מוזיקה בחוץ, ומינידיסקים יכולים להשתמש בAA והטובים גם בנטענת.

מינידיסקים חדשים לכבוד 10 שנים למינידיסק.

EDIT: אני לא מאמין הN10 הולך להגיע עם נטענת מובנית!

אולם עדיין כנראה אפשר להשתמש בAA אבל מה זה הטמטום הזה?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...