GTA:Libery city stories יוצא לPS2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

GTA:Libery city stories יוצא לPS2

tombcatz

Recommended Posts

חברת ההפצה TAKE 2 הודיעה כי שני משחקים חדשים בסדרת מפותחים ע"י רוקסטאר

האחד-המשחק GTA:LIBERTY CITY STORIES יוצא בהמרה לPLAYSTATION2

למי שלא יודע-GTA:LCS זה משחק בסדרת שיצא לPSP [הקונסולה הניידת מבית סוני] שהחזיר אותנו על LIBERTY CITY אך הפעם עם דמויות חדשות,עלילה חדשה,מקומות חדשים בעיר,ותוספות רבות אחרות...

השני-משחק חדש שייצא לPSP ויתבסס על תוכן חדש לחלוטין.

בכל מקרה-הידיעה הראשונה והעיקרית-היא יציאת משחק חדש בסדרת לPS2...אם תשאלו אותי-מדובר פה במשהו עקום לגמרי

המרה של המשחק מגירסאת קונסולה ניידת לקונסולה?!?!זה ממש עקום

המשחק הזה מכיל אולי עשירית מכמות התוכן והפיצ'רים שהיו בGTA:SA,ולכן זה נראה לי לא מתאים בכלל שזה ייצא לPS2

רוקסטאר אמרו שהם יכללו שיפורים גראפיים [מן הסתם!הגראפיקה בPSP נראית זוועה כשזה על מסך שיותר גדול מה-2 אינץ' של הPSP]

רק מה שלא ברור לי-האם מדובר בהמרה ישירה,או שמא הם מתכוונים לכלול הרבה פיצ'רים חדשים,הרבה תוכן חדש,שטחים חדשים וקו עלילה מחודש [הרי אם מוסיפים עוד תוכן-צריך לשנות ת'עלילה והמשימות כדי שיתאימו לתוכן החדש] גם בנוגע לגראפיקה-רמת הפירוט של המודלים בGTA:LCS היא נמוכה מדי מכדי שימירו אותן ישירות לPS2...צריך למדל מחדש הכל...

מדובר באחת מ2 האופציות: או שימכרו את המשחק בזול,או שיכללו בו המון תוכן חדש...כי מה לעשות-אחרי GTA:SA רף הסטנדרטים עלה בהרבה.

בכל מקרה-אם זה יוצא לPS2,מן הסתם שרוקסטאר לא יתאפקו וגם יוציאו את המשחק למחשב ולXBOX בעתיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...