Burger King מפרגנים - ארוחות קינג סעייז (דאבל וטריפל, לבחירתכם)! - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Burger King מפרגנים - ארוחות קינג סעייז (דאבל וטריפל, לבחירתכם)!

R0ck

Recommended Posts

טוב, לאחר שהתנסיתי כבר פעמיים בארוחות הטריפל (כן, שמעתם נכון, טריפל) של ברגר קינג, במסגרת ארוחות ה"קינג סעייז", אני מצהיר ומזהיר -

ארוחות הטריפל של ברגר קינג מפו3ו3ות!

שלושה נתחי בשר שלוקחים את הדאבל האגדי של מקדונלדס, צ'יפס שסוף סוף משתווה בגודלו לגודל ה"ענק" של מקדונלדס וכנ"ל גם לגבי השתיה.

בנוסף, הטריפלים שלי הכילו פטריות ובצל בגריל, טעם פשוט מנצח, אם כי עדיין חסרה לי הגבינה.

אתם לבטח חושבים לעצמכם - OM*G!!111 שגיא על סף תפנית?! האם הוא הולך לנטוש את הדאבל האגדי?!

ובכן, התשובה היא לא. כל עוד מקדונלדס מספקים את הגבינה, אין הרבה מה לעשות בנידון.

מה שבטוח, ברגר קינג הביאו אותה בקפיצת מדרגה רצינית ועומדים יפה במירוץ אחר שביעות הרצון של שגיא.

Kudos, Burger-KinG

יאללה, רוצו לבלוס! בוהדנה מחכה. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 82
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הנך בוגד !

פשוט בוגד .

כפי שכתוב בתורה " לא תבלוס ג'אנקפוד מבוסס בשר ללא גבינה " , אני מצפה ממך , שתשמור על דרכי הנועם , ותפסיק לרעות בשדות זרים ותחתום אמונים לבית .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסת את הטריפל של בורגר ראנץ לא ממש אהבתי..הוא קצת קטן..והטעם לא הכי בעולם..(הדאבל של מקדונלדס עדיף..)..

לגבי בורגר קינג אף פעם לא אהבתי את הטעם..אבל אם אתה אומר השתפרו אני ינסה מחר..(חח בדרך לבסיס..)..

וכמה עולה העקיצה/קציצה המשולשת...??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו , מה רע שמן מנועים ?

זה מזין , ובריא .

זה דואג לשמן את התעלות בפנים , שיהיה חיכוך יותר טוב בין מה שנכנס , ולמקרים שיצטרך לצאת , שלא יווצר מצב של קורוזיה או דברים בסגנון .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין כמו אחד השרשורים ההזוים שלך שגיא :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

אגב, פעם אחרונה שאכלתי דאבל עם גבינה צהובה במקדונלדס היה לי בחילה בטח קיבלתי פרה משוגעת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למר ROCKFORD היקר!

אני מציב לך אתגר...

יש אצלנו בעיר (ירושלים) מקום קטן ונחמד בשם איוו (EVO)...

אם אתה מחשיב את עצמך בתור מכחיד דאבלים אני מתיע לך לנסות את העיסקית 400 גרם שיש להם שם..

שכוללת שתיה, ציפס וכמובן המבורגר 400גרם מבשר אמיתי ומשובח!

אני לא מכיר הרבה אנשים שיכולים לאכול יותר מאחד כזה בלי להחינק או לפחות להיכנס למצב של מוות קליני....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...