P1.6 לא קיים? או שכן? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

P1.6 לא קיים? או שכן?

TZuKi

Recommended Posts

הרבה פעמים ראיתי אתכם אומרים שה P1.6 לא קיים,וההפסיקו לייצר או משהו כזה.

אז למה יש באיזשהו אתר פופולרי מקוון למכירת מחשבים כזה מעבד? (אה!! איך להמנע מפירסום חינם1!!!! תותח אני... ;D)

אם אני אבל אישור מיוחד אני אתן לינק.

והאם כדי לקחת את זה שמצוי שם באתר, הלו הוא ה - Intel P4 - 1.6GHz 478PIN 512k Cache

או את ה Intel P4 - 1.8AGHz 478PIN 512k Cache שגם כן מצוי שם? אני מדבר על שני אלו המסויימים!

וזהו.

עריכה - עם 4G4A, איזה זיכרון? אני 512 ביחידה אחת, אבל לא נורא אם יבוא כפול. ל OC

עריכה 2 - יש לוח אחר בלי סאונד? שיחסוך לי בהוצאות? כמו זה שרשום שורה מעל, איכותי כמוהו, אבל בלי תג מחיר כזה?רק שם ראיתי איפה לחסוך. צריך שיהיה לו LAN, בלי , טוב ל OC, עם RAID.....

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצערך הפסיקו את הייצור של 1.6A וכמעט אי אפשר להשיג אותו כיום .

לגבי הזיכרון ל o/c עדיף שתיים של 256 מאשר אחד של 512 , ועדיף שהזיכרון יבוא עם או שתקנה את הערכת קירורו של TT .

תתחדש .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצערך הפסיקו את הייצור של 1.6A וכמעט אי אפשר להשיג אותו כיום .

לגבי הזיכרון ל o/c עדיף שתיים של 256 מאשר אחד של 512 , ועדיף שהזיכרון יבוא עם קירור או שתקנה את הערכת קירורו של TT .

תתחדש .

קירור לזכרון זה סתם ליופי, זה לא תורם כלום בשל הצורה שבה עובד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אחד או שניים.?? ומאיזו חברה שתתאים למה שרשום מעלה.

יש שם גם עוד שאלה על הלוח אם, אנא השיבו לי עליה, כי זה נראה לי בזבוז של כסף שיכול להיות מנוצל במקום אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחד של 512 מחברה טובה כגון Winbond עם הצ'יפים החדשים או עם צ'יפים חדשים של Winbond.

לגבי הלוח אם - הורדת הסאונד און בורד לא יוריד לך הרבה בעלויות... ודי קשה למצוא בימינו לוחות ללא און בורד כך שעדיף שתשאר עם הלוח הנ"ל ותהנה ממנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרות שבפסיקו ליצר אותו-

לא ניראה לי שתהיה למישהוא בעיה לקנות את המעבד 1.6A

הוא קיים במלאי של רוב החנויות ואני חושב שיקחו עוד כמה חודשים עד שיגמרו כל המעבדים...

מקסימום אפשר לקחת 1.8A(שזה לדעתי בזבוז כסף) או אפילו 2.0A שהם לא יהיו חסרים במלאי עוד הרבה זמן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...