היה dvd --- ויהפוך dvd lg עורו והיה ל- l d d r m d d 0 0 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

היה dvd --- ויהפוך dvd lg עורו והיה ל- l d d r m d d 0 0

scorpions

Recommended Posts

יש לי כונן של lg היום בבוקר עבד כמו שצריך והנה אני בא ליראות סרט לתומי

ויהפוך ה- עורו והיה למשהו מוזר ביותר כך מופיע שמו ב-Device Manager

L D D R M D D 0 0 פשוט מאוד אין לי מושג מה קרה מה זה אומר ומה לעזזאל הבעיה

בביוס הזיהוי יותר הגיוני ונכון

ד"א איך מוסיפים לת'רדים תמונות אני הוסיף אם תסבירו לי איך עושים זאת

ותודה מראש מאיר

ok אז ככה לאחר שניסיתי הכל (כימעט) הפעלתי את המחשב מההתחלה winxp

מודיע לי כי יש לי חומרה לא מזוהה לחצתי על ההודעה (מה שאני לא עושה בדרך כלל אני פשוט לא אוהב את המדריכים

של win בכלל לא 98 ולא הם פשוט לא עוזרים ) ו win שולח אותי לעזרה כמובן שרציתי ליסגור אותו מייד אך הספקתי לקרוא בחטף

כי ממולץ להסיר התקן זה ולהתקינו מחדש ( מה שעשיתי כבר פעמיים) אמרתי למה לא אם הוא אומר הוא בטח לא יודע אבל למה לא לנסות

הסרתי התקנתי מחדש וראו זה פלא הכל עובד כמו שצריך וגם לא צריך להפעיל את המחשב מההתחלה פשוט כך

מסקנה : ליפעמיים(לעיתים קרובות מאוד) תוכנות ההפעלה של win נוטות להיתעלל בנו ללא רחם

ע"י אי רצון לקבל פקודות או לחילופין לא להיתיחס כלל לקיומנו או בקשתנו שלא לומר ביצוע דברים שאין לאף אחד מושג

מאין ולמה המחשב החליט לעשות זאת אבל בכל זאת ישנם את אותם רגעי אושר(לעיתים רחוקות מאוד לי פעם ראשונה לאחר 3 שנים)

שבהם win מחליט להיות לצידינו וזה יכול להיות נחמד לא

ועשיו אני הולך לעשות פיזיותרפיה ליד ביי מאיר

ול-amiram תודה רבה פשוט אסור להקפיץ אז הישתמשתי מכפתור ליופי

והוא עובד ביי ולילה טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל לצרף תמונה צריך להעלות אותה לשרת פרטי או בעזרת שירותים של NANA/MSN אפשר לאחסן אותן על שרתים שלהן.

בקשר לבעיה, אני מציע קודם לבדוק את כל החיבורים, אם הם תקינים תנסה את הכונן על מחשב אחר כדי לראות אם הוא לא נדפק בעצמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...