עזרה במציאת חיבור למאורר 80 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה במציאת חיבור למאורר 80

irav

Recommended Posts

אתה רציני?

דבר ראשון חשוב להגיד קודם, המאורר מגיע עם חיבור 3 פין (עם 3 חוטים) ויש ממיר ל4 פין, או שהוא מגיע עם חיבור 4 פין ואיתם יחד מחובר ראש 3 חיבורים עם חוט אחד ?

במצב הראשון אתה מחבר איך שבא לך, 3 פין יש מובנה בתוך הלוחות אם, היתרון זה שאתה יכול לשלוט על מהירות המאורר דרך תוכנות (אם הלוח תומך בזה), ובכל מקרה אתה יכול לראות את מהירות הסיבוב דרך המחשב, החסרון זה תפיסת מקום על הלוח, ובלוחות מסויימים לא כדאי להעמיס יותר מידי.

חוצמזה שבמצב הראשון אתה תמיד יכול לחבר את ה4 פין ישירות ללוח אם וגמרנו.

במצב השני אתה יכול לחבר אך ורק למולקס בספק הכוח, והחיבור ללוח אם עם החוט הבוסס הוא לקרוא את מהירות הסיבוב, ולא לשליטה על המהירות.

בהצלחה (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם אני יתן יותר מידע :xyxthumbs:

טוב אז הזמנתי מאורר A1098 80mm Case Fan

אבל במקום זה קיבלתי את המאורר הזה Thunderblade 80mm LED fan - RED

(אני יחליף אותם זה בתיפול :xyxthumbs:)

טוב אז בכל מקרה ניסתי לחבר אותו עם

1. חיבור>>>לא עבד 3PIN

2 .חובור>>>>עבד סבבה 4PIN

אבל הבעיה היא שאני לא מוצא עוד חיבור 4PIN (נתקתי מאורר אחר וניסתי עם החיבור הזה) אז בבקשה תעזור לי

וד"א יש לי עוד חיבר זה נראה כמו הצד השני של חיבור 4PINי{יש תמונה}

במצב השני אתה יכול לחבר אך ורק למולקס בספק הכוח, והחיבור ללוח אם עם החוט הבוסס הוא לקרוא את מהירות הסיבוב, ולא לשליטה על המהירות.

בהצלחה (:

מה זה ואני לא רוצה לשלות על המהירות או משהו כזה העיקר שיעבוד :xyxthumbs:

***עריכה:

הבנתי מה יש לי......> יש לי חיבור PIN4 זכר ונקבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה יש לי רעיון !!!

האם אני יכל לחבר את המאורר החדש לאותו חיבור של המאורר הישן? הסבר ;D

המאורר הישן מתחבר לדיסק קשיח אז אני יכל לעשות שיהיה ככה

דיסק קשיח >>>>מאורר ישן >>>מאורר חדש ?

בקיצור!:לחבר את המאור החדש למאחור של המאורר הישן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מולקס זה החיבור 4 פינים המרובע.

וכן, המטרה של חיבור זכר+נקבה, זה בשביל לחבר הרבה דברים בשרשרת ולא לתפוס חיבור משלו.

אגב את המאורר A1098 נדמה לי שלא מייצרים כבר המון המון זמן, במקומו יש את ה 808025 הסטנדרטי, או המאוררים המוארים (שקיבלת אחד מהסדרות).

בדרך כלל המאוררים השחורים A1098 או A808025 יותר מרעישים אבל גם זורקים יותר אוויר,

אם אתה מרגיש שהמאורר שקיבלת מזרים כמות מספקת של אוויר, אולי כדאי לך להשאר איתו ולחסוך את הרעש המיותר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה דגם ענתיקה מלא זמן לא ראיתי אותו על המדפים,

בקשר ל A808025 זה סתם מאוררים סטנדרטיים, לדוגמא בסט של ה4 מאוררים עם בייבאס, זה מה שמגיע.

זה כאלה מאוררים חסרי דגם :D

בדרך כלל גם לא תמצא אותם במכירה של מאורר יחיד כי הם לא הכי אטרקטיביים (אין להם תאורה או שליטה על ידי חיישן, או כל דבר אחר שיעשה אותם מיוחדים)...

אולי תגיד מה הדרישות שלך מהמאורר, שיהיה שקט או שיזרוק הרבה רוח? צריך שיהיה יפה או לא אכפת לך? מה התג מחיר מקסימלי?

האם מסביב למאורר יש מרווח או שהוא צמוד למאורר אחר? (במקרה כזה לדוגמא, אפשר לקנות מאורר 90ממ ולחבר עם מתאם 80ממ ולהנות מהביצועים של 90ממ...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אכפת לי כלום _יפה, שקת) עיקר שיהיה טוב שיצוי הרבה אוויר אני צריך את המאוורר לקרור לכרטיס 5200FX שוד דבר אחר לא אחפת לי

בקשר לכסף קניתי כבר ב50 שקל אבל קיבלתי אחד אחר (אני מחליף אותו)אז רציתי לדעת למה אני יחליף? ד"א אני יכל הוסיף עוד 5 שקל ולקחת אתזה

הוא טוב(לקרור כ.מ)Thermaltake SilentCat 80mm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסיילנט 80ממ גם זוועתי, אבל אם תמצא סיילנט 92ממ הוא עדיף בהרבה!

הבעיה היא שלקירור כרטיס מסך עדיף אפילו 60 או 70ממ כי איזור הליבה דיי קטן עדיף מאורר ממוקד, 92ממ יתן לך טוב גם לשאר הכרטיס הזכרונות והכל, אבל הקירור להיטסינק של המעבד הגראפי לא יהיה שיא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...