חלונות ויסטה אמורה להגיעה במחצית השניה של 2006 - עמוד 2 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חלונות ויסטה אמורה להגיעה במחצית השניה של 2006

stone cold

Recommended Posts

א. למה לדבר על ? כל כמה שבועות מישהו פותח על זה דיון... וזה לא שיש משהו חדש על זה... לפני שבועיים בערך יצא BETA 1, ומישהו פתח פוסט, דיבר על זה וזהו..

ב. כי הדיון שם מלא בשטויות... בכל מקרה, לפי מה שאני מבין (יתכן שאני טועה), כשיצא DIRECTX9 לשוק, רק אחרי שנה וקצת אחרי היציאה, היו דברים שהתחילו להשתמש בו ברצינות...

ג. זה שהיה לך כרטיס חלש זה משהו אחד, אבל אתה מנסה כל הזמן לקשור את זה לטכנולוגיה אחת או אחרת (DIRECTX) כל הזמן..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א- פתחתי תדיון כי היה כתוב היום באתר רציני שהוא יצא בחצי השני של 2006

ב-הכרטיס לזמנו היה חזק ואני זוכר כי בדקתי את זה באתרים רצינים(יכול להיות בטום אבל לא בטוח)

ג-שהורדתי תפילטרים של 9 המישחקים עבדו בסדר גמור אני פשוט רוצה להריץ מישחק בלי ל"הפסיד" יותר מידי דברים בגרפיקה

במישחקים שגרפיקה זה אחד מהדברים הטובים בהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://computers.walla.co.il/?w=/4000/837112

לכל אלה שאמרו לי שהDX10 רחוק וקנו כרטיסי מסך יקרים אני מישתתף בצערכם :'(

סתם אני רוצה להגיד אמרתי לכם

למי שלא יודע הDX10 צריך לצאת באותו זמן שהויסטה יוצא וזה אמור ליפגוע הרבה בביצועים של כרטיסי מסך שלא תומכים בו חומרתית

שהם מריצים מישחק שכן תומך בו ובחלק מהמיקרים יהיו פילטרים שירוצו רק בכרטיסי מסך שיתמכו בו חומרתית

ככה שמי שקנה כרטיס יקר כמו 7800 -1800 וכו נידפק

ואללה... פתחת את הדיון בשביל לדון בויסטה.. צודק... אכן רשמת שם פעם אחת את המילה ויסטה... אני סתם חשבתי שפתחת את הדיון בשביל להצדיק את הטמטום שאתה ממשיך לפלוט על 10 ולהראות לאנשים כמה הם.... טעות שלי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה עובד עם 6600GT וכל הזמן טוען שאתה לא רוצה להפסיד כלום במשחקים......אתה תמיד תפסיד אלא אם כן תקנה כרטיס מסך חדש כל חצי שנה -שנה ......כי הכרטיס שלך כבר מפסיד בFEAR.....קח את ה1800 ויש לך הפסד כשיצא הDX10....כיצא הDX10 תקנה כרטיס ולא משנה עד כמה הוא יהיה חדש ויקר אחרי חצי שנה יבוא אחר יקח את מקומו בהתקדמות הטכנולוגית.....ככה שאם תמיד תחכה...תצא מהעסק בלי כרטיס....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה עובד עם 6600GT וכל הזמן טוען שאתה לא רוצה להפסיד כלום במשחקים......אתה תמיד תפסיד אלא אם כן תקנה כרטיס מסך חדש כל חצי שנה -שנה ......כי הכרטיס שלך כבר מפסיד בFEAR.....קח את ה1800 ויש לך הפסד כשיצא הDX10....כיצא הDX10 תקנה כרטיס ולא משנה עד כמה הוא יהיה חדש ויקר אחרי חצי שנה יבוא אחר יקח את מקומו בהתקדמות הטכנולוגית.....ככה שאם תמיד תחכה...תצא מהעסק בלי כרטיס....

אשיתי טעות גדולה שהדגשתי תDX10 פה בהתחלה לויסטה יש עוד דברים

למשל לפי מה שהבנתי תיגנוב רעיונות מאפל אדובי וגוגל ותשים הכל בתוך המערכת ואישית חלק מהדברים מעצבנים אותי

אני לא רוצה תוכנה דומה לITON מובנת במערכת הפעלה ותוכנות בסיגנון

ובנוגע לציתות תעבירו את זה לפורום של הDX10 ואני יתן תשובה לכל מי שרוצה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מספיק (ואפילו יותר מדי) דיונים על Windows . אנחנו לא צריכים עוד אחד.

יש גם דיון על Direct-X 10. אנחנו לא צריכים עוד אחד.

אין סיבה לפתוח דיון בכל פעם שאיזשהו אתר כותב איזו שטות על . "המחצית השניה של 2006" זו דרך יפה לומר "חכו חצי שנה-שנה, אולי אז". כשיהיו חדשות אמיתיות, אולי זה יהיה הזמן לפתוח דיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...