חלונות ויסטה אמורה להגיעה במחצית השניה של 2006 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חלונות ויסטה אמורה להגיעה במחצית השניה של 2006

stone cold

Recommended Posts

http://computers.walla.co.il/?w=/4000/837112

לכל אלה שאמרו לי שהDX10 רחוק וקנו יקרים אני מישתתף בצערכם :'(

סתם אני רוצה להגיד אמרתי לכם

למי שלא יודע הDX10 צריך לצאת באותו זמן שהויסטה יוצא וזה אמור ליפגוע הרבה בביצועים של שלא תומכים בו חומרתית

שהם מריצים מישחק שכן תומך בו ובחלק מהמיקרים יהיו פילטרים שירוצו רק בכרטיסי מסך שיתמכו בו חומרתית

ככה שמי שקנה כרטיס יקר כמו 7800 -1800 וכו נידפק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבר הכי מעצבן זה ש 10 יהיה חלק מתוך VISTA ולא יהיה ניתן להתקינו על XP (משמע שדרוג כפוי למי שרוצה). למרות שלטענת MICROSOFT זה יתרון כי בגלל שהוא יהיה חלק ישיר ממערכת הפעלה, אזי כל פעולות ה ירוצו מהר יותר...

כמו כן, זו תהיה הגרסא הראשונה שלא תהיה תואמת לאחור ישירות כמו 9,8,7 ... (תהיה תמיכה ברמת התוכנה שתהיה קצת יותר איטית).

כמו כן תמיכה ב ועוד כל מני שכלולים מבניים כתוצאה מחוסר שמירה על תאימות לאחור....

וד"א יגיע במחצית השניה של 2006 כצפוי... מה חדש ? (סוף מחצית השניה...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבר הכי מעצבן זה ש 10 יהיה חלק מתוך VISTA ולא יהיה ניתן להתקינו על XP (משמע שדרוג כפוי למי שרוצה). למרות שלטענת MICROSOFT זה יתרון כי בגלל שהוא יהיה חלק ישיר ממערכת הפעלה, אזי כל פעולות ה ירוצו מהר יותר...

כמו כן, זו תהיה הגרסא הראשונה שלא תהיה תואמת לאחור ישירות כמו 9,8,7 ... (תהיה תמיכה ברמת התוכנה שתהיה קצת יותר איטית).

כמו כן תמיכה ב SM4 ועוד כל מני שכלולים מבניים כתוצאה מחוסר שמירה על תאימות לאחור....

וד"א יגיע במחצית השניה של 2006 כצפוי... מה חדש ? (סוף מחצית השניה...)

מה פאאאאאאאאאאאאאאקקקקקקקקקק אתה בטוח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא ניראה לי הגיוני ואני לא חושב שחברות המישחקים יתנו לזה ליקרות

אני די בטוח שDX10 ישוחרר גם לWINXP כי זה הרבה יותר הגיוני מיבחינת מכירת מישחקים

מיקרוסופט תירצה בטח תמיכה גדולה מיבחינת מישחקים בויסיטה וDX10 רק בויסיטה אומר שהרבה חברות ימשיכו לפתח

לDX9 וזה רק ידפוק אותם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://computers.walla.co.il/?w=/4000/837112

לכל אלה שאמרו לי שהDX10 רחוק וקנו יקרים אני מישתתף בצערכם :'(

סתם אני רוצה להגיד אמרתי לכם

למי שלא יודע הDX10 צריך לצאת באותו זמן שהויסטה יוצא וזה אמור ליפגוע הרבה בביצועים של שלא תומכים בו חומרתית

שהם מריצים מישחק שכן תומך בו ובחלק מהמיקרים יהיו פילטרים שירוצו רק בכרטיסי מסך שיתמכו בו חומרתית

ככה שמי שקנה כרטיס יקר כמו 7800 -1800 וכו נידפק

אתה גם פותח ת'רד?

בונה צריך לנעול אותך בכלוב ולמסגר על הדלת "נחשן".

אתה רק מעלה ניחושים והשערות.. אין לך שום הוכחה שבאמת זה מה שיקרה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה גם פותח ת'רד?

בונה צריך לנעול אותך בכלוב ולמסגר על הדלת "נחשן".

אתה רק מעלה ניחושים והשערות.. אין לך שום הוכחה שבאמת זה מה שיקרה..

אני פתחתי ראשון את זה אז תיבדוק קודם מישהו אחר פתח תדיון על הDX10 :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא ניראה לי הגיוני ואני לא חושב שחברות המישחקים יתנו לזה ליקרות

אני די בטוח שDX10 ישוחרר גם לWINXP כי זה הרבה יותר הגיוני מיבחינת מכירת מישחקים

מיקרוסופט תירצה בטח תמיכה גדולה מיבחינת מישחקים בויסיטה וDX10 רק בויסיטה אומר שהרבה חברות ימשיכו לפתח

לDX9 וזה רק ידפוק אותם

בתור אחד שמזכיר את המילה DX10 בכל דיון שני שלו, הייתי מצפה שתריץ חיפש בגוגל בסיסי ותראה במה מדובר מעבר לססמא DX10...

לפי מה ש MICROSOFT אומרים, הם מוותרים על תאימות לאחור, ובניגוד לתוסף למערכת ההפעלה כמו שהיה ב 95/98/XP, הפעם 10 (שהשם הקודם שלו היה WINDOWS GRAPHICS FOUNDATION), יהיה חלק אינטגרטיבי בלתי נפרד ממערכת ההפעלה, בשביל גם להשיג שיפורים בביצועים (אולי כדי להסתיר את ה BLOATED CRAP ש הולך להיות), וגם בשביל להשיג יכולות גרפיות משופרת (כל ה 3D AQUA של VISTA) שבעצם אומר שהכל, (לא רק משחקי תלת מימד), יוצוגו עם משטחי בשביל שיפורים בתצוגה הויזואלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

VID זה היה בצחוק תפסיק לריב איתי כבר עד כמה שאני זוכר אנחנו לא זוג אז תפסיק לריב איתי כבר :kopfpatsch:

עריכה-דרך אגב הדיון הזה ניפתח ביגלל כולל הכל ולא רק DX10 בניגוד לדיון אחר אז למי שרוצה לדבר על דברים אחרים בWIN

החדש מוזמן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את זה אני לא זוכר אני רק זוכר איך שה8500 לא הריץ לי מספיק טוב (בדרישות שלי)מישחקים כמוCOD הראשון

והנסיך הפרסי הראשון

וחוץ מיזה כמו שאמרתי זה דיון על ויסיטה ביכלל ולא על DX10 אז בואו נדבר שם על 10 ופה על כל הדברים של ויסיטה בסדר

ודרך אגב אז היה לי מיפרט מספיק טוב (חוץ מיכרטיס מסך)למישחקים האלו וששידרגתי בסוף ל9800 פרו והרצתי תמישחקים האלו הם פעלו נהדר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...