רציתי לשאול אתכם איך המדית DVDR של פוג'י??? - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רציתי לשאול אתכם איך המדית DVDR של פוג'י???

Tal555

Recommended Posts

שמעתי שהיצרן של המדיות DVDR של פוג'י הוא TY... וכמובן יש את הזיופים שמיוצרים בהונג קונג וטיוואן... עכשיו מצאתי מדיות של פוג'י באיזה אתר ( אסור לפרסם שמות עד כמה שאני יודע ) במחיר בסדר וזה היה לי מוזר אז שלחתי להם אימייל לשאול אותם מי היצרן שלהם ובאיזו מדינה הם יוצרו... הם ענו לי דיי מהר ואמרו לי שהם לא יודעים מי היצרן והם אמרו שיש חלק שמיוצרים ביפן ויש חלק שלא.. ואמרו לי שאם אני רוצה את אלו שמיוצרים ביפן יש לציין את זה בהזמנה שאני אעשה... אז לפני שאני אזמין רציתי לשאול אתכם מה אתם חושבים על המדיות DVDR של פוג'י?... תודה

נ.ב.

המחיר הוא 57 ש"ח ל25 דיסקים של X8

אני אגיד לכם דוגרי לא היה איכפת לי לקנות של X4 אם הם יהיו יותר זולים רק אני לא מוצא הרבה חנויות שמוכרות DVDR נורמליים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המדיות שנמכרות באתר הזה מקורן בטיוואן והיצרן שלהן הוא PRODISC - והן גם טובות מאוד.

וישנן גם מדיות של פוג'י שמקורן ביפן ו-TY מייצר אותן בשביל פוג'י שהן הכי טובות שכסף יכול לקנות וכמובן יותר יקרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז למה כששאלתי את הבן אדם מהחנות הוא אמר שיש לי כמה של פוג'י כאלו שמיוצרים ביפן וכאלו שלא... והוא אמר שאם אני רוצה את אלו שמיוצרים ביפן אז שאני אציין את זה בהזמנה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלה מתוצרת PRODISC פחות טובות משמעותית מאלה שמתוצרת TY כמו שהסריקות של ZUPAPA כבר הראו

בהחלט חשוב, קנה תוצרת יפן

אני מסכים עם אינטגראל - הפרודיסק טובים אבל הפוג'י היפניים (אלה שמיוצרים ע"י TY) טובים יותר - ויש לי ניסיון עם שנייהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים עם אינטגראל - הפרודיסק טובים אבל הפוג'י היפניים (אלה שמיוצרים ע"י TY) טובים יותר - ויש לי ניסיון עם שנייהם.

אז הוא אמר לי שיש לו חלק שמיוצרים ביפן ולציין זאת בהזמנה... השאלה שלי האם הם טובים???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז הוא אמר לי שיש לו חלק שמיוצרים ביפן ולציין זאת בהזמנה... השאלה שלי האם הם טובים???

אם הם מיוצרים ע"י TY אז הם טובים מאודדדדדדדדדד.

למרות שמחיר של 57 ש"ח נשמע קצת תמוה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...