בעיות פינגים. - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיות פינגים.

yehob

Recommended Posts

יש לי בעיה של פינ גים גבוהים מאוד ואני צריך להשיג את הIP של שרת המישחקים כדי שחברת האינטרנט (015) תעשה לשרת תיעדוף

הבעיה כשאני רושם NETSTAT הוא נותן לי את הIP של חברת האינטרנט

האם יש למישהו איזה רעיון איך להשיג את הIP של השרת??(או סתם רעיון להורדת פינגים)

שמעתי שיש דרך להגדיל את השימוש ברוחב הפס ע"י הגדלה של ה"חבילה" (פאקג') עד לניצול מרבי של הפס

אם מישהו יודע איך לעשות את זה או מידע על הנושא אשמח לישמוע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט תעשה פינג לכתובת של השרת והוא יחזיר לך את הIP. אבל מה שהם בטח רוצים, זה שתעשה TRACERT לכתובת של השרת, ואת זה תתן להם, כדי שיוכלו לראות איפה בדיוק הבעייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זאת אומרת אתה לא יודע איזה שרת? הוא לא כותב לך כשאתה מתחבר? תבדוק באתר של המשחק. בזמן שאתה מחובר לשרת, אני לא מכיר דרך לדעת את הIP שלו בלי לדעת את הכתובת שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד ה 015 שלך זה כבלים או ADSL ואיזה מהירות?

אני עכשיו התחברתי אליהם מקווה לא יהיו בעיות פינגים רציניות :(

הבנתי ברק ב כבלים במהירות 1.5 הכי טוב במשחקים

ודווקא ברק הכי איכזבו אותו

אבל זה היה ב ADSL.

חרא של חברה ברק ב ADSL.

>:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד ה 015 שלך זה כבלים או ADSL ואיזה מהירות?

אני עכשיו התחברתי אליהם מקווה לא יהיו בעיות פינגים רציניות :(

הבנתי ברק ב כבלים במהירות 1.5 הכי טוב במשחקים

ודווקא ברק הכי איכזבו אותו

אבל זה היה ב ADSL.

חרא של חברה ברק ב ADSL.

>:(

זה נראה לך קשור לת'ראד הזה? בפעם הבאה שתרשום הודעה לא קשורה לת'ראד תקבל אזהרה. אם יש לך משהו לשאול מישהו (כולל אותי כמובן) אתה מוזמן לשלוח הודעה פרטית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכתובת של השרת שלך כבר קיבלת תשובה - TRACERT - יציג לך את רשימת השרתים בדרך עד לשרת האחרון אליו תחובר והוא זה שרת המשחק שלך

(אני בטוח שלא תהיה לך שום בעיה עם השרת הספציפי הזה - כי היא תהיה עוד קודם לכן, מנסיוני הבעיה תהיה בין השרת האחרון בארץ לשרת הראשון באירופה)

גם לי היתה את אותה הבעיה עם שני חברות קודמות (012 ונטוויזן) והן לא הצליחו לפתור לי את הבעיה הזו לעומתם דווקא 013 פשוט מעולים ועדיין לא איכזבו אותי -פינג הכי נמוך לאירופה- 78 עד 125 -( ללא שום כוונה לשכנע אותך לפה או לשם) ולי יש כבלים.

אגב יש להם מסולול מיוחד לגיימרים -וכששאלתי לגבי מידע נאמר לי שהפינג שהם מתחייבים אליו הוא מינימום 150 - אז למה צריך מסלול כזה כשבמסלול רגיל הפינג מתחת ל 100 כמעט כל הזמן??? אני עדייין מנסה להבין את ההגיון שלהם - ציפיתי מהם לפינג 60 ומטה למסלול כזה מיוחד, טוב לא נורא אולי עוד כמה שנים :).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...