שאלה על צו גיוס.. - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה על צו גיוס..

idan1836

Recommended Posts

שלום הייתי בצו ראשון, קיבלתי פרופיל 82, ועכשיו הגיע לי זימון לצו גיוס לתאריך 29/7/07,

רציתי לדעת אם זה קרבי בטוח, ואם כן, אפשר לדעת איכשהו לאיזה יחידה בדיוק ?

תודה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה קרבי בטוח.

אתה יכול לצאת מקרבי עם פרופיל כזה רק אם אתה מגיע למקומות כמו מודיעין (במידה ותקבל זימון/או שתבקש ויתנו לך), אם תגיע לגל"צ, אם אתה בן יחיד וההורים לא יחתמו, אם אתה מתקבל ללהקה צבאית, אם תגיע לעתודה ו... אני חושב שבטח יש עוד כמה מסלולים אפשריים לצאת מקרבי (חוץ מקב"ן או הורדת פרופיל וכו') אבל בגדול אלה נראים לי העיקריים.

ואם אתה מתגייס עוד !שנתיים! אין מצב שתדע לאן אתה הולך עכשיו, אתה תדע רק כמה חודשים לפני ובין לבין תקבל מליון הזמנות לגיבושים ויחידות שונות.

נ.ב

אפשר גם לקבל זימונים לקד"צ טכני בחיל אוויר או לגיבוש חיל הים ואז לשרת בתפקיד הדרכה...

לילה טוב וגיוס נעים (עוד שנתיים... לעזאזל :-P).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחה, אני פשוט סקרן מדי לגבי הדברים האלו,

ולא ממש הבנתי, זה קרבי, אבל איזה סוג של קרבי זה יכול להיות עם פרופיל כזה ? וגם אפשר להתקבל ליחידה כמו ממרם, טלפיות וכו (המחשבים) ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחה, אני פשוט סקרן מדי לגבי הדברים האלו,

ולא ממש הבנתי, זה קרבי, אבל איזה סוג של קרבי זה יכול להיות עם פרופיל כזה ? וגם אפשר להתקבל ליחידה כמו ממרם, טלפיות וכו (המחשבים) ?

זה קרבי אבל אני חושב שרק 97 לוקחים לקרבי בתוך שטחי האויב ו 82 זה בעיקר לשמירה ליד הגבולות

אגב עוד 3 חודשים אני מקבל צוו ראשון מישהו יכול לתת לי פירוט של

א. כמה זמן זה נישמך כל הצוו +-

ב. מה צריך להביא ?

ג. אם גר בר"ג מישהו יודע איפה הצוו יהיה?

בקשר לשאלה שלך אתה יכול בצוו ה 2 לבקש להתקבל למרמם או כל יחידה אחרת למשל של מחשבים כמו מרמם כמובן שעם זה ישעו לך בחינות שקשורות למחשבים לא יודע בדיוק מה אבל אם אתה באמת טוב ומוכשר אני משער שיקחו אותך לשם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין דבר כזה "צו ראשון צו שני..."

יש מיונים ובדיקות שלישכת הגיוס צריכה עשות, והם יכולים לזמן אותך גם 1000 פעמים אם צריך.

אם אתה רוצה ללכת ליחידה כמו ממר"מ, עתודה או תלפיות חשוב מאוד לציין את זה בראיון האישי. ולא מומלץ לעשות ממנו צחוק, גם לא מהמבחנים הפסיכוטכניים. אתם נופלים שם, יורד לכם הקב"א ואכלתם אותה, אי אפשר לשפר.

עם פרופיל 82 אפשר לעשות כמעט הכול... נראה לי מגולני ועד נ"מ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חייב שזה קרבי תלוי מה אמרתה ברעיון האישי וקב"ע שלך. גם לי 97 וברעיון האישי אמרתי שאני בשום פנים ואופן לא הולך לקרבי אז שלחו לי קורס לנהג...שגם לזה אני לא הולך אלה מחכה למנילה שתקבל כ חצי שני לפני תאריך הגיוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם יודעים שזה לא ממש מעניין את המראיינת איפה תתמיין, ולא ממש מזיז לה מה אתה רוצה.

כי במלא היא לא רושמת מה אתה רוצה, אלא רק את המוטיבציה והניחשות שלך.

אם אתה רוצה ללכת לקורסים טובים, להתמיין ליחידות טובות כדאי שתשקיע במבחנים הפסיכוטכניים שלך.

זה מה שישפיע על הנתונים שלך ועל הסיכוי שלך לקבל זימונים לדברים טובים.

כמו כן, גם מקצועות הבחירה שלך יתנו לצבא מקור לאיפה למיין אותך.

אחד שילמד מדעי המחשב ופיזיקה יקבל זימון לחבצלות ושחקים ולא יודע מה..

אחד שילמד אלקטרוניקה יקבל זימונים שקשורים לתחום הזה.

ואחד שילמד מחול יקבל זימון לחיל המתחנגלים. (סתם..נו השעות הורגות אותי..עוד אני מתכנן לבוא למפגש..)

זה שתגיד שאתה למראיינת שלך שאתה רוצה תלפיות ו8200 ולשבת במשרד עם מזגן כל היום לשתות קפה

ללחוץ על כפתור ולהגיד לפקידה שלך לקפוץ 3 פעמים באויר על רגל אחת בזמן שהיא שרה את התקווה

לא יגרום לך להתקבל לשם. הזימונים האלה תקבל (אם תיהיה מתאים) אחרי שתעבור את המבחנים הספיכוטכניים

ואם תיהיה מתאים מבחינת נתונים אישים.

אחרי הכל, לא סתם הן שואלות את כולם דווקא את השאלה אם הם רוצים קרבי.

ע"מ לראות מוטיבציה, נחישות לעזור, לתרום..

שיהיה לך בהצלחה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרתי למראיינת שאני ילך לקרבי בכיף, לא אכפת לי לאן, העיקר לשרת הכי טוב בצבא ובלה בלה...

אבל יש לי עדיפות גם לתלפיות חבצלות 8200 כי אני לומד פיזיקה מחשבים וזה לא נראה לי עניין אותה ממש..

(ואמרתי רן, בדיוק מה שאמרתם לי להגיד בתארד ההוא של ה20 עמודים..).

זה עדיין אומר שאני יכול להתקבל למחשבים וכו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע על בטוח 4 עם פרופיל קרבי שמשרתים כג'ובניקים (כולם עשו טירונות 02).

2 הלכו למשהו באלקטרוניקה, הם לא למדו יג', סך הכל מגמת אלקטרוניקה בתיכון...

אחד יצא לקד"צ נהיגה

ואחד מאבטח מתקנים (אין לי מושג איך הוא גמר ככה...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה קרבי אבל אני חושב שרק 97 לוקחים לקרבי בתוך שטחי האויב ו זה82 בעיקר לשמירה ליד הגבולות

אגב עוד 3 חודשים אני מקבל צוו ראשון מישהו יכול לתת לי פירוט של

א. כמה זמן זה נישמך כל הצוו +-

ב. מה צריך להביא ?

ג. אם גר בר"ג מישהו יודע איפה הצוו יהיה?

בקשר לשאלה שלך אתה יכול בצוו ה 2 לבקש להתקבל למרמם או כל יחידה אחרת למשל של מחשבים כמו מרמם כמובן שעם זה ישעו לך בחינות שקשורות למחשבים לא יודע בדיוק מה אבל אם אתה באמת טוב ומוכשר אני משער שיקחו אותך לשם..

בולשיט...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...