לכל זייפני הרטיו - חובה לקרוא! - הודעה שפורסמ& - עמוד 7 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לכל זייפני הרטיו - חובה לקרוא! - הודעה שפורסמ&

ultras27

Recommended Posts

• תגובות 108
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני עושה מה שאני יכול אבל זה מוזר לי.. אני לא מבין הרבה.. אני משתמש בBitcomet ותמיד על DOWNLOAD 250 עם UPLOAD על UNLIMITED וזה פשוט לא מעלה! גם אחרי שאני מסיים להוריד הוא פשוט לא מעלה! ואני לא יודע למה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיה שלכם

לכו לספקיות ותעשו שם אנרכיה או משהו. זה לא אומר שאתם חייבים לזייף !

וזה לא משנה בכמה אתה מזייף זה מוסיף אותכם לאותו מעגל!

למשל AnoxiA בTL יש לו ריטו של 1.4 והוא אמר שהוא זייף אבל בפרופורציה

ובדקתי את זה ויש לו 1.4 בתוך 3 שבועות שזה לא כל כך הגיוני. אם הוא לא היה מזייף

עכשיו זה גם לא אומר שאתם צריכים ריטו של 2.0+ פשוט תשארו מעל מה שצריך !

כל הזיופים ה"קטנים" האלה שווים בידיוק לאותו דבר

כמו שאתה לא תומך בפירטיות באינטרנט אבל מחפש באינטרנט סריאל...

והנה אתם רואים שיש פה כאלה ילדים שכן מצליחים להסתדר בלי זיופים !

ובקשר למהירות העלאה שלכם אתם אשמים המהירות העלאה בארץ פשוט זבל ואתם לא עושים כלום !

:nixweiss:

אתם משלמים את המשכורת של העובדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ערכתי את התמונה שלך ועכשיו זה נראה כאילו אתה שלחת את ההודעה הזאת... והקטנתי את התמונה כי ממש לא צריך את כל מה שמסביב...

מה|!?!?

ככה נראית החתימה שלי אצלכם!?

זה אמור להיות ככה, כמו שאצלי:

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עושה מה שאני יכול אבל זה מוזר לי.. אני לא מבין הרבה.. אני משתמש בBitcomet ותמיד על DOWNLOAD 250 עם UPLOAD על UNLIMITED וזה פשוט לא מעלה! גם אחרי שאני מסיים להוריד הוא פשוט לא מעלה! ואני לא יודע למה!

תפנה לפורומים של האתר שאתה מוריד ממנו לערה, גם אני הייתי בבעיה כזאת ןבסוף עברתי לutorrent

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובקשר למהירות העלאה שלכם אתם אשמים המהירות העלאה בארץ פשוט זבל ואתם לא עושים כלום !

אני בטוח שזה בעיה של האזרחים הקטנים בארץ הרי לאזרחים קטנים יש השפעה גדולה על קונצרנים ענקיים כמו ספקיות .

בישראל עד לא מזמן (נפילת אתרי ה-eMule העבריים הגדולים) לקוחות פרטיים לא הזדקקו באופן משמעותי לקו העלאה מעל 128Kbps כי פשוט רוב הישראל היו עושים Hit&Run במיול ולא הכירו בכלל את המילה שיתוף.

שסגרו להם ת'בסטה התחילו לצוץ כמו פטריות אחרי הגשם חבילות עם קו העלאה מוגבר, אבל הספקיות לא טפשות, הם זיהו את הפוטנציאל הכלכלי שטמון בחבילות כאלו ודפקו להם תג מחיר לא פרפורציונאלי.

מה גם שאין להם הרבה לאן להוריד את המחירים הללו, הם לא יכולים להפוך חבילת 1.5Mbps U\D לחבילת מיינסטרים בגלל התשתית העלובה שמקשרת בין הארץ לארה"ב ואירופה, ובסה"כ, אלו קונצרנים שממש לא אכפת להם לגבי איזה 5% מהשוק שרוצה Upload גבוהה - לפחות לא בצורה כזו שהם הולכים לשדרג את התשתית, דבר שיעלה להם הון, ולא נראה באופק.

אחרי הכל רוב הישראל נשארו עם המיול למרות נפילת "אתרי השיתוף" (עלק, אולי אתרי ה-LEECHING) הישראלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בטוח שזה בעיה של האזרחים הקטנים בארץ הרי לאזרחים קטנים יש השפעה גדולה על קונצרנים ענקיים כמו ספקיות .

בישראל עד לא מזמן (נפילת אתרי ה-eMule העבריים הגדולים) לקוחות פרטיים לא הזדקקו באופן משמעותי לקו העלאה מעל 128Kbps כי פשוט רוב הישראל היו עושים Hit&Run במיול ולא הכירו בכלל את המילה שיתוף.

שסגרו להם ת'בסטה התחילו לצוץ כמו פטריות אחרי הגשם חבילות עם קו העלאה מוגבר, אבל הספקיות לא טפשות, הם זיהו את הפוטנציאל הכלכלי שטמון בחבילות כאלו ודפקו להם תג מחיר לא פרפורציונאלי.

מה גם שאין להם הרבה לאן להוריד את המחירים הללו, הם לא יכולים להפוך חבילת 1.5Mbps U\D לחבילת מיינסטרים בגלל התשתית העלובה שמקשרת בין הארץ לארה"ב ואירופה, ובסה"כ, אלו קונצרנים שממש לא אכפת להם לגבי איזה 5% מהשוק שרוצה Upload גבוהה - לפחות לא בצורה כזו שהם הולכים לשדרג את התשתית, דבר שיעלה להם הון, ולא נראה באופק.

אחרי הכל רוב הישראל נשארו עם המיול למרות נפילת "אתרי השיתוף" (עלק, אולי אתרי ה-LEECHING) הישראלים.

בדיוק!

שאני פה בארה"ב, ראיתי אתר של עצומה נגד מהירות העלאה חתמתי למרות שאני בארה"ב !

ואני גם מאמין שכל דבר אפילו הכי קטן היום יכול לשנות דברים עצומיים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יכול להגיד לי באיזה רטיו המשתמש שלי בסכנת באן?

בכל מקרה: קצב ההעלאה בארץ כל כך איטי שעל כל סרט שמורידים צריך לעשות Upload לפחות שבועיים לרטיו נורמאלי!!

ולמי שאמר פה שנלך לספק אינטרנט: עשו את זה כבר יותר מידיי פעמים, לא עבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיה שלכם

לכו לספקיות ותעשו שם אנרכיה או משהו. זה לא אומר שאתם חייבים לזייף !

וזה לא משנה בכמה אתה מזייף זה מוסיף אותכם לאותו מעגל!

למשל AnoxiA בTL יש לו ריטו של 1.4 והוא אמר שהוא זייף אבל בפרופורציה

ובדקתי את זה ויש לו 1.4 בתוך 3 שבועות שזה לא כל כך הגיוני. אם הוא לא היה מזייף

עכשיו זה גם לא אומר שאתם צריכים ריטו של 2.0+ פשוט תשארו מעל מה שצריך !

כל הזיופים ה"קטנים" האלה שווים בידיוק לאותו דבר

כמו שאתה לא תומך בפירטיות באינטרנט אבל מחפש באינטרנט סריאל...

והנה אתם רואים שיש פה כאלה ילדים שכן מצליחים להסתדר בלי זיופים !

:nixweiss:

אתם משלמים את המשכורת של העובדים.

קודם כל הרשה לי להגיד שגם אני מגנה זיופים (לא משנה עד כמה מינוריים) כי זה פשוט הורס את כל הקטע של

השיתוף, ואת "רוח" הווארז. אני גם לא אתפלא אם מי שעומד מאחורי התוכנות הללו, הוא לא אחר מאשר

RIAA\MPAA או כל AA אחר... מהירות נמוכה היא לא תירוץ לזיופים.

עכשיו, בקשר לחלק השני של בפוסט שלך - זה שאנחנו, הגולשים אשמים בזה שהמהירות נמוכה זה פשוט

בולשיט. "לכו לספקיות ותעשו שם אנרכיה או משהו."נו באמת בן כמה אתה ? עד כמה אתה חושב

שזה יעזור ? אפילו אם נקח כמה בני ערובה מתמיכה טכנית ותאיים לפוצץ את הבנין זה לא כ"כ יעזור.

למה ? כי מי שקובע את את המהירות וכו' זה לא האנשים, אלא המנהלים הגדולים. ועל מה הם מסתכלים ?

נכון מאוד גראפים. ומה הם רואים שם ? שלציבור אין כ"כ צורך במהיריות העלאה גבוהה (לעומת עסקים . מי שזוכר את ימי הISDN)

אני לא מבין למה אתה מאשים את הגולשים התמימים שמשתמשים בתוכנות שיתוף. זה שהם רוצים מהירות העאלה

גבוהה זה בסדר, אבל לרוב הציבור אין אפילו מושג מה זה UPLOAD. רובם משתמשים בקאזאה או אי-מיול,

ששם למושגים כמו אלו אין כ"כ ביטוי. למה אנחנו אשמים בזה שרוב רובה של האוכלוסיה הם בורים בכל הקשור

לטכנולוגיה ואינטרנט ? לא רק שרובנו ניסינו ועודנו מנסים לשפר את המהירות כאן בארץ, רובנו גם לא מזייפים

ולכן גם הטענה שלך שאנחנו אשמים במהירויות העלובות בטלה.

אתה חיי במקום אחר, שם המנטליות שונה מהארץ, הכלכלה שונה בתכלית, ומכיוון ששם התחרות היא (כמעט)

בלתי מוגבלת, כך גם השוק, ולכן המחירים לחבילות מהירות לא מרקיעים שחקים.

אנחנו ארץ קטנה, עם מספר מצומצם של ספקיות . ושתי ספקיות תשתית. התחרות בין שתי ספקיות התשתית

והאינטרנט כמעט ולא קיימת. ולכן הסיכוי לשיפור המהירות לא נראה כ"כ באופק.

אני רק מקווה שככל שיעבור הזמן המודעות אצל האנשים תגבר, וככל שהטכנולוגיה שתשפר, כך גם תשתפר הבנתם כלפיה.

עד אז, נצטרך לנסות בדרך שלנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יכול להגיד לי באיזה רטיו המשתמש שלי בסכנת באן?

בכל מקרה: קצב ההעלאה בארץ כל כך איטי שעל כל סרט שמורידים צריך לעשות Upload לפחות שבועיים לרטיו נורמאלי!!

ולמי שאמר פה שנלך לספק אינטרנט: עשו את זה כבר יותר מידיי פעמים, לא עבד.

אין גבול מוגדר שאם אתה עובר אותו אתה בסכנה

פשוט זה יהיה חשוד אם יהיה לך 30 רטיו ונרשמת רק אתמול

וזה לא שבועים, זה אפילו לא מתקרב, עם 12 kb/s אתה מעלה קובץ של 700 מגה ב16 שעות, אתה משאיר את הביטורנט פועל כל הלילה + הזמן שאתה בבצפר וזה כבר עלה ו12kb/s זה עוד ADSL שזה יותר איטי מכבלים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאתם אומרים לשפר את התשתית..אתם יודעים מה זה אומר?

זה אומר לחבר תשתית דרך הים לאירופה וכול מיני דברים בסגנון כי מה לעשות,אנחנו לא כול כך קרובים אלייהם גיאוגרפית..

יש לכם מושג כמה כסף כול זה עולה??לעשות תשתית כזאת?ובשביל מה?בשביל 5%מהשוק?תחשבו בהיגיון..אתם כמנהלי עסק ההיתם עושים מעשה כזה שעולה ה-מ-ו-ן כסף(המון)בשביל 5% מהשוק?לא נראה לי..

אה וגם עם מהירות ההעלאה נמוכה בארץ עדיין אפשר להסתדר מצוין,פשוט צריך להגדיר את התוכנה כמו שצריך

לא טוב לכם?תורידו מtorrentspy ושאר האתרים הציבוריים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...