צריך עזרה בפתיחת קבצים cue and bin . - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך עזרה בפתיחת קבצים cue and bin .

ohad

Recommended Posts

הקבצים האלה הם קבצי תמונה של דיסקים.

ניתן לצרוב אותם ישירות לדיסק דרך הנרו לדוגמא ע"י שימוש בפתור ה file -> burn image

דרך שנייה לפתוח אותם בלי לצרוב היא להשתמש בתוכנה שנראת deamon tools והיא יוצרת כונן וירטואלי חדש ולשם פותחת את קובץ התמונה.

מקווה שעזרתי...

אסף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקבצים האלה הם קבצי תמונה של דיסקים.

ניתן לצרוב אותם ישירות לדיסק דרך הנרו לדוגמא ע"י שימוש בפתור ה file -> burn image

דרך שנייה לפתוח אותם בלי לצרוב היא להשתמש בתוכנה שנראת deamon tools והיא יוצרת כונן וירטואלי חדש ולשם פותחת את קובץ התמונה.

מקווה שעזרתי...

אסף

הם לא בדיוק קבצי תמונה.....

בכל אופן, קבצים אלו ניתן או לצרוב אותם ישירות לדיסק (כפי שנכתב פה) כל זאת במידה ויש לך צורב,

תוכל לצרוב זאת עם NERO. או תוכנות אחרות.

או שניתן לפתוח אותם באמצעות תוכנות אחרות על הדיסק קשיח מבלי לצרוב אותם (זאת גם נכתב פה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתכוון ש אני הורדתי משחק מהאינטרנט ואחריי ההורדה אני פותח את התקייה של הקבצים ואני רואה שלושה

קיבציי zip ו ועוד אייזה 47 קבצים שהם לא נפתחים בתוכנה מסויימת איך אני פותח את הקבצים האלה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד ההודעה האחרונה אפשר היה עוד לחשוב שכל הענין הזה חוקי ואולי שלחו לך מצידי איזה פרוייקט שקשור לעבודה או משהו חוץ מתוכנה פיראטית.

אבל זה כבר די ברור במה ההודעה הזו עוסקת ומשום שלפי חוקי הפורום אין עיסוקים בהפצה פיראטית של תוכנות אני נועל את ההודעה הזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...