הזמנתי אל-פסק ואני רוצה לדעת אם הוא טוב - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הזמנתי אל-פסק ואני רוצה לדעת אם הוא טוב

[NOS]

Recommended Posts

אני לא מכיר את הסטיסטיקה, אבל אני לא משלם כסף "רק ליתר ביטחון" זאת אסטרטגיה של תאגידים כדי להרוויח כסף.

ולא נראה לי שיש קרינה כלשהיא מהאל פסק.

חוץ מזה, אם המחשב נהרס מבעיה במערכת החשמל אפשר פשוט לתבוע את חברת החשמל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני מוריד בפניך את הכובע, לא חשבתי על זה.

אבל עדיין, הוא חייב להתפרק מתי שהוא, מה הסיכוי שהוא יתפרק אצלך?

הוא עובר בכל החשמל

הוא יתפרק אצלך בשקע כמו שהוא יתפרק בכל שקע בכל בית שמקבל חשמל מאותו כבל שקיבל את הברק

אני לא מכיר את הסטיסטיקה, אבל אני לא משלם כסף "רק ליתר ביטחון" זאת אסטרטגיה של תאגידים כדי להרוויח כסף.

ולא נראה לי שיש קרינה כלשהיא מהאל פסק.

חוץ מזה, אם המחשב נהרס מבעיה במערכת החשמל אפשר פשוט לתבוע את חברת החשמל.

תתחיל לתבוע

אם תקבל את הכסף בעוד שנה המצב יהיה טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז רגע, מה בעצם עוצר את הברק אם הוא יפגע בעמוד חשמל מרכזי לצד כביש ראשי?

מה מונע ממנו לפגוע בכל המדינה?

נראה לי שאתה מזלזל ביכולת שלי להתעקש. זאת באמת לא כזאת בעיה, וזה לוקח הרבה פחות משנה שלמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שאתה מזלזל ביכולת שלי להתעקש. זאת באמת לא כזאת בעיה, וזה לוקח הרבה פחות משנה שלמה.

אחי את זה תשאל בחברת חשמל טוב שלא הגזמת "בכל המדינה" מתי שהוא בטח הברק מאבד מהערך שלו והוא לא יכול להגיע ולהתפשט לכל הבתים במדינה

ובדרך כלל ברק פוגע באיזור של מתח גבוה וגם בעיקר באנטנות בניין כמובן מכיוון שהם גבוהות :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתחיל לתבוע

אם תקבל את הכסף בעוד שנה המצב יהיה טוב

לפי מה שהבנתי מחבר שלי, לא צריך לתבוע כי חברת החשמל לא רוצה איתך עסק ארוך, פשוט נותנים להם קבלה מטכנאי מורשה והם מחזירים לך את הכסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל היה לי פעם בעיה היתם וזה ביכלל לא פשוט חוץ מיקבלה הם רוצים שתוכיח להם שהבעיה היתה ביגללם

וזה לא סיפור קל

חוץ מיזה אנחנו חורגים מהדיון הבחור שאל(הזמנתי אל-פסק ואני רוצה לדעת אם הוא טוב)ואני שאלתי שאלות קשורות אז למה אנחנו מדברים

על תביעות נגד חברת החשמל?

ודבר אחרון יש עוד אנשים שחושבים שאל פסק לא יסכן אותי במיקרה שאני יושן באותו חדר (מיבחינת קרינה)כי גם אני מאוד מעונין באל פסק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא יפגע בכל המדינה בגלל שהוא חשמל שזורם עם הזרם החשמלי שחברת החשמל מספקת לך, זה אומר שהוא יעשה את הדרך מכיוון התחנת כוח לכיוון הקצוות (בתים) ולא הפוך

יש כמות מאוד מוגבלת של בתים שייפגעו מברק בודד שפוגע בעמוד חשמל, כי כמות מוגבלת של בתים מחוברת לעמוד חשמל בודד

ב. כמו שנאמר, זה הרבה יותר מאשר להגיד להם "הרסתם לי את המחשב"

ודבר אחרון יש עוד אנשים שחושבים שאל פסק לא יסכן אותי במיקרה שאני יושן באותו חדר (מיבחינת קרינה)כי גם אני מאוד מעונין באל פסק

אל פסק זה כולה מצבר שמספק מתח מהחשמל לבטריה ומהבטריה למחשב

זה לא שונה ממצבר של , או מחשמל רגיל

קרינה? כמו כל מכשיר חשמלי

מסוכנת? לא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מיזה אנחנו חורגים מהדיון הבחור שאל(הזמנתי אל-פסק ואני רוצה לדעת אם הוא טוב)ואני שאלתי שאלות קשורות אז למה אנחנו מדברים

על תביעות נגד חברת החשמל?

1.אני זה הבחור ששאל

2.כבר קיבלתי תשובה אז זה יכול לגלוש לנושא אחר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה

תגידו ביתחשב בזה שאני רוצה אל פסק להרבה שנים ושיחזיק גם תמחשב הבא שלי(כרגע בתיכנון כפול ליבה של כרטיס מסך חזק 2גיגה זיכרון

ארד דיסק איכותי בנפח גדול כרטיס טלוויזיה כרטיס קול איכותי (דומה למה שיש לי במיפרט אבל יותר איכותי מהסידרה היותר חדשה לא זוכר תשם)

2 כונני (אחד צורב)כונן פלופי 1 ומסך (כרגע FLATRON F900B אבל אולי בעתיד LCD )איזה אל פסק אתם ממליצים ודרך אגב יש אל פסק

שיתמוך ב3 מכשירים כמו-מחשב מסך וטלוויזיה?

אני מבקש גם לינקים ובבקשה גם בתודה STONE COLD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי מאוד בכרטיס מסך העתידי ובספק העתידי

ספק אני מתכנן איכותי ואין לי מושג מה אני יצתרך מיבחינת זרם כי אין לי מושג בזה אבל ביגלל שהתיכנון זה כפול ליבה אז בטח הרבה

כרטיס מסך עד שאני יקנה בטח יהיה תומך DX10 הרבה הרבה צינורות עיבוד ומאוררים טובים

(צריך ליזכור שהאל פסק צריך להיות מתאים גם למחשב הזה(המיפרט בצד וגם למחשב הבא שמתוכנן לפחות כרגע לקיץ)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...