nvidia vs ati איכות התמונה - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

nvidia vs ati איכות התמונה

comablack

Recommended Posts

תכלס גם אני לא רואה הבדלים חוץ מבFarCRY.

אבל התמונות נורא קטנות בגלל זה אי אפשר להשוות.

אני חושב שיש פה באתר בביקורת של ה6800GT מבחן איכות תמונה מול הX800XT, ומציינים שהX800XT טוב יותר.

לא מצאתי את ההשוואה.

http://hwzone.co.il/reviews/msi6800u/8/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכלס גם אני לא רואה הבדלים חוץ מבFarCRY.

אבל התמונות נורא קטנות בגלל זה אי אפשר להשוות.

אני חושב שיש פה באתר בביקורת של ה6800GT מבחן איכות תמונה מול הX800XT, ומציינים שהX800XT טוב יותר.

לא מצאתי את ההשוואה.

זה 6800U VS X800XTPE לפי התמונות האלו זה לא שיש בעיה זה פשוט הולך לפי הטעם האישי של כל אחד!

עוד כמה תמונות:

http://www.guru3d.com/article/Videocards/262/10/

מעניין אם מישהו פה יכול למצוא השוואות בין כרטיסים חדשים יותר סדרת X1XXX ו7XXX

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ati במשך שנים הייתה עם כרטיסים בעלי איכות תמנה הרבה יותר טובה מנוידיה כיום אני לא יודע מה המצב אבל לפי פותח הדיון נראה שהמצב זהה..

בכל אופן אם אני קונה כרטיס אני מעדיף איכות תמונה אפילו על 20fps הבדל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ati במשך שנים הייתה עם כרטיסים בעלי איכות תמנה הרבה יותר טובה מנוידיה כיום אני לא יודע מה המצב אבל לפי פותח הדיון נראה שהמצב זהה..

בכל אופן אם אני קונה כרטיס אני מעדיף איכות תמונה אפילו על 20fps הבדל..

המצב אינו זהה.

סדרת הFX הייתה גרועה בהרבה מה9XXX בכל הנוגע לאיכות התמונה.

סדרת 6 שיפרה את איכות התמונה משמעותית עבור , אבל כנראה שהX800 עדיפים במקצת מבחינה זו. אם לקחת בחשבון את הSM3 והHDR, כנראה שבכל זאת עדיף כרטיסים של .

אני מאמין שבסדרות החדשות של שתי היצרניות איכות התמונה תשאר פחות או יותר אותו הדבר כמו הסדרות הקודמות. הX1800 תומך בHDR ? אם לא אז נראה לי עדיף .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי אין כימעט אבדל בנהם אף בנדם נורמאלי לא ירגיש באבדל כי האבדלים כול כך קטנים שאתה צריך עין ליזר שסורקת בשביל להשם לב להאבדלים והרי שאתה משחק במשחק אתה לא מתחיל לבדוק כול פיקסל ופיקסל מה יותר טוב קיצור האבדלים ממש מזערים לא צריך לידאוג כיום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי אין כימעט אבדל בנהם אף בנדם נורמאלי לא ירגיש באבדל כי האבדלים כול כך קטנים שאתה צריך עין ליזר שסורקת בשביל להשם לב להאבדלים והרי שאתה משחק במשחק אתה לא מתחיל לבדוק כול פיקסל ופיקסל מה יותר טוב קיצור האבדלים ממש מזערים לא צריך לידאוג כיום

נכון,ואם פותח התרד מרגיש כזה הבדל אז זה בעיה אצלו בהגדרות או שאולי אבל ישסיכוי ממש ממש קטן שהכרטיס שלו פגום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...