MSN Messenger 7.5 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

MSN Messenger 7.5

dj shay 30010

Recommended Posts

טוב  מאתמול בערב לי ולחבר שלי לא ניתן להיתחבר ל  Messenger (אני יודע שיש וירוס בMessenger )

אבל לי לא נכנס הוירוס יותר ניראלי שמישהו עשה לי את זה

אני מקבל הודעות כאלו

יש מצב שמישהו פרץ לי לMAIL ועם כן מה לעשות בכדי לסדר את זה  ??? :'( :'( :'(

Messenger.JPG

2Messenger.JPG

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב מאתמול בערב לי ולחבר שלי לא ניתן להיתחבר ל Messenger (אני יודע שיש וירוס בMessenger )

אבל לי לא נכנס הוירוס יותר ניראלי שמישהו עשה לי את זה

אני מקבל הודעות כאלו

יש מצב שמישהו פרץ לי לMAIL ועם כן מה לעשות בכדי לסדר את זה ??? :'( :'( :'(

סביר להניח שלא כי אם מישהו פרץ אליך ושינה סיסמא אתה אומר לקבל הודעה שהסיסמא שלך לא נכונה לכן אני הייתי שולל את האפשריות הזאת..

גם לי לפעמים יש את הבעיה הזאת שהוא אוטומטית לא מתחבר למשל אחרי איפוס ביוס שהשעון בWINDOWS גם כן מתאפס ואז אם התאריך למשל שנת 2002 הוא לא מחבר אותי אני פשוט מחליף תאריך זאת יכולה להיות סיבה אחת סיבה נוספת זה למשל שהפורט ניסגר של המסנג'ר למשל ברוטאר שלי הייתה לי גישה לאינטרנט אך לא למסנג'ר עד שפתחתי אותו כמה פורטים..

תיבדוק את התאריך ב זה נישמע קצת מטופש אבל אצלי זאת הייתה הבעיה..

"אני יודע שיש וירוס בMESSNAGER" איזה וירוס בדיוק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוירוס שולח לכ הרשימה שלך קובץ כאילו אתה שלחת

בדוק מישהו פרץ כי גם לי וגם לחבר שלי זה לא נכנס ושנינו בדקנו מכמה מחשבים

אם מישהו פרץ ושינה לך סיסמא אתה אומר לקבל הודעה הסיסמא או שם המשתמש אינם נכונים לא הודעה של "השירות אינו זמין" עוד לא שמעתי על הוירוס מישהו יודע על דרך להימנע מפי הוירוס הזה?

בנוסף בדקת את התאריך בשעון של הWINDOWS אם השנה לא עדכנת למשל שנת 2000 זה אוטומטית לא מכניס אותך..

ניסית את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התאריך של ביום הכול בסדר וגם אני יכול להיכנס לתיבה דואר שלי מה שחבר שלי ממש לא יכול כי שינו לו את הסיסמה

אוקיי אז חוץ מהתאריך אין לי הרבה רעיונות הייתי מוחק ומתקין מחדש את הMESSNAGER או מנסה להתשמש בזה של ה המובנה..

"שינו לו את הסיסמה" אני לא מבין אותך הוא קיבל או לא קיבל הודעה שהסיסמא או שם המשתמש הנוכיחת שלו לא נכונה?

כי זאת הדרך היחידה שאני יכול לחשוב עליה שלגלות שהסיסמא שלך שונתה כאשר אתה מקליד את הסיסמא הקודמת ומגלה שהיא לא נכונה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב סידרתי  :yelclap:את זה איפסו לי סיסמה אבל מישפרץ לי מחק לי את כל האנשים מהרשימה שלי שאלה יש מצב לשחזר אנשי קשר  ::)

אם לא עשית לרשימה שלך גיבוי לא חושב שאתה יכול לשחזר אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי שווה לנסות לבקש ממיקרוסופט - אולי יש להם גיבוי של מצב הרשימה שלך לפני כמה ימים (אין סיבה שלא, הרי ידוע שהם שומרים את מלל השיחות שלך עצמן ומוסרים אותו לרשויות כשצריך).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה לי את אותה בעיה פשוט חיכית שעה ואז הכל היה בסדר ונכנסתי למסנג'ר זה לא וירוס או משו זה בעיה שהייתה באינטרנט ולכן לא הצלחת להיתחבר אם היית

מחכה קצת היית בסוף מצליח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...