כמה עולה טסט ? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה עולה טסט ?

Rinkadink

Recommended Posts

לא עשיתי קבלנות. אבל אני גם לא היחיד שעושה פחות מ-28. חלק גדול מהחברים שלי נגשו על פחות מ-28. אם זה 21 ואם זה 27. לא כולם עברו, אבל יש הרבה שכן. סך הכל מי שניגש תוך פחות מ-28 נרשם לו בתופס מספר השיעורים שהוא עשה, ונרשם חריג. מבחינת הרישיון זה לא משנה כלום. (חוץ מהפוזה :) אבל גם זה כבר לא משנה שבוע אחרי שמקבלים את הרישיון).

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי התקנות חייב להיות מרווח של לפחות שבועיים בין שני טסטים. אבל מה זה קשור אליי? אני עשיתי תאוריה ראשונה, 19 שיעורים וטסט ראשון ;D

אין כמו המורה שלי. לא מניאק ולא כלום. הכי גבר שיש עם כולם, ברגע שאתה מוכן כבר יש לך טסט. לא מחכה שבוע ולא מחכה יום.

בנוגע לתשלום, כפי שנאמר האגרה ששילמת לתאוריה תופסת לטסט הראשון, וכל טסט אמור לעלות 300שקל בדר"כ (ואם זה לא ראשון אז אגרה נוספת).

Anatoli.

בטח עשית 19 שיעורים של שעה(זה לפי החוק)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל שיעור 40 דקות. עזוב, אל תחפש איך לעשות את זה לגיטימי. זה פחות מ-28 לא משנה איך מסתכלים על זה. האמת היא שהרבה אנשים ששומעים על זה מאוד מופתעים. אני אישית לא מבין מה ההפתעה. לעשות בפחות מ-28 זה משהו דיי מתקבל על הדעת אצלנו בשכבה. הרבה יחסית עשו מספר מועט של שיעורים.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה מה זה קבלנות?

כעקרון אסור לעשות את זה ואם המורה נתפס חבל לו על הזמן, אבל קבלנות אצל מורים לנהיגה זה

כשהמורה והתלמיד סוגרים שהתלמיד יתן לו את כל הסכום של השיעורים שהוא כבר עשה + השיעורים שחסרים לו (ואולי תוספת?)

והמורה יגיש אותו לטסט הרבה לפני שהוא אמור להגיש אותו , וישקר שהתלמיד כבר עבר את כל השיעורים שהוא אמור לעבור ומוכן לטסט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על מה אתה מדבר?

בן אדם, אתה חיי בסרט.

קבלנות זה תשלום כללי על כל הלימודים, ללא קשר לכמות השיעורים בפועל שהתלמיד יצטרך בשביל לעבור טסט. אם הוא צריך 200 שיעורים עד שיעבור טסט, הוא יעשה 200 שיעורים באותו מחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז איך קוראים לתופעה שאני כתבתי עליה?

כמה שאני זוכר קוראים לזה קבלנות, גם היתה פרשה גדולה לפני כמה שנים שמלא מורים נתפסו על זה והכתבות

התייחסו לתופעה כ"קבלנות" , יכול להיות שאני טועה אבל, היום זה פחות או יותר קשור אליי כמו שהרשמה לגן חובה קשורה :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז איך קוראים לתופעה שאני כתבתי עליה?

כמה שאני זוכר קוראים לזה קבלנות, גם היתה פרשה גדולה לפני כמה שנים שמלא מורים נתפסו על זה והכתבות

התייחסו לתופעה כ"קבלנות" , יכול להיות שאני טועה אבל, היום זה פחות או יותר קשור אליי כמו שהרשמה לגן חובה קשורה :P

חחח אתה סטלן , קבלנות זה חוקי בהחלט תשלום על כל שיעורי הרישיון+ טסט ראשון , שזה גם יכול להיות 200 שיעורים וגם יכול להיות 20 שיעורים כשהמורה רואה שאתה מוכן הוא מגיש אותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...