כמה עולה טסט ? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה עולה טסט ?

Rinkadink

Recommended Posts

אני שילמתי 200 בערך כולל האגרה אבל זה היה לפני 5 שנים אז יכול להיות שעלו המחירים :P

בכל מקרה זה נשמע לי מופרז לגמרי המחיר , אני די בטוח שדופקים אותך אבל חכה לעוד תגובות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא חדש שיש מלא מורים לנהיגה מושחתים , ויש להם קומבינות עם טסטרים ומה לא, אבל כמו ש milford cubicle אמר, אין לך כל כך ברירה.

שטויות, זה הכנה קטנה ביותר לחיים שלמים של להידפק ע"י משרד הרישוי, מוסכים, ומשטרת התנועה, אתה תתרגל ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, אגרה היא אגרה. ככה או ככה היא אותו דבר לכולם וחייבים לשלם אותה.

כשאתה עושה תיאוריה אתה משלם אגרה של 113 שקל. אותה אגרה גם משמשת אותך לטסט הראשון.

בטסט ראשון אתה משלם רק למורה שלך. לרוב המורים לוקחים 300 שקל על זה שאתה משכיר מהם את האוטו עם מישהו

אחר (בוחן).

אם לא עברת ראשון ואתה ניגש לשני אתה צריך לשלם אגרה. אז זה 113 שקל אגרה לטסט ועוד כסף למורה בשביל הטסט

(כמו שאמרתי, לרוב 300 שקל). אולי יהיו מורים שיקחו לך 200, או 250. תלוי במורה.

לרוב זה 300.

אם לא עברת שני ואתה ניגש לשלישי, אותו סיפור. אגרה(113)+כסף למורה(300).

וגם אחרי שאתה עובר אתה מקבל את הדף של הרישיון הזמני (עם המלווה) ועליו אתה גם צריך לשלם אגרה (131 שקל).

על מנת שתוכל לנסוע, וגם שתקבל בסוף המלווה את הכרטיס פלסטיק של הרישיון שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סעמק ערס כל המדינה הזו מושחתת מהיסוד!!

שילמתי 413 שקל פלוס 85 שקל שיעור לפני + 35 שיעורים !!!!!

תחשב לבד כמה זה יצא!!

ובשביל מה בשביל 20 דקות!!!!

רק שתדע שהבוחנים גם רוצים להכשיל אותך הם ימציאו לך דברים , אפילו שנהגת בן זונה!!

כל מה שהמדינה הזו רוצה זה כסף, עוד ועוד ועוד, עד שיום אחד זה יתפוצץ לה בפנים ואנחנו נסבול!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סעמק ערס כל המדינה הזו מושחתת מהיסוד!!

שילמתי 413 שקל פלוס 85 שקל שיעור לפני + 35 שיעורים !!!!!

תחשב לבד כמה זה יצא!!

ובשביל מה בשביל 20 דקות!!!!

רק שתדע שהבוחנים גם רוצים להכשיל אותך הם ימציאו לך דברים , אפילו שנהגת בן זונה!!

כל מה שהמדינה הזו רוצה זה כסף, עוד ועוד ועוד, עד שיום אחד זה יתפוצץ לה בפנים ואנחנו נסבול!!!

אני הייתי מוכן שיתפוצץ לי כסף בפנים..... ::):P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמין לי אני יודע את זה טוב מאוד אני אמור לגשת לטסט 3 עוד מאט...באשדוד הבוחנים הכי מושחטים..ץועוד אני ניגש לטסט פעם בחודש בגלל המורה המיזדיין שלי..

לפי התקנות חייב להיות מרווח של לפחות שבועיים בין שני טסטים. אבל מה זה קשור אליי? אני עשיתי תאוריה ראשונה, 19 שיעורים וטסט ראשון ;D

אין כמו המורה שלי. לא מניאק ולא כלום. הכי גבר שיש עם כולם, ברגע שאתה מוכן כבר יש לך טסט. לא מחכה שבוע ולא מחכה יום.

בנוגע לתשלום, כפי שנאמר האגרה ששילמת לתאוריה תופסת לטסט הראשון, וכל טסט אמור לעלות 300שקל בדר"כ (ואם זה לא ראשון אז אגרה נוספת).

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...