התקנתי BIG TYPHOON- וכתודה המחשב החליט לא לעלות(לפעמים) - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התקנתי BIG TYPHOON- וכתודה המחשב החליט לא לעלות(לפעמים)

silky

Recommended Posts

בקצרה,

(למי שזוכר את הט'רד שפתחתי על זה לפני כמה ימים)

אז בגלל שפחדתי להוציא את הלוח לבד באתי לחנות שקניתי ויחד עם הטכנאי פירקתי (מרחתי MX-1) והרכבתי את ביג טייפון(שאלה קטנה: למה קיבלתי 4 תושבות(חלק פלסטיק חלק מתכת) והייתי צריך להשתמש רק בשניים מהמתכת?).

קיצור בדקנו טמפ' וראינו שזה על 21 מעלות גם בביוס וגם בEVEREST.  :yelclap: בSUPER PIX2 זה הגיע ל-31 מקסימלי(16MB).

קניתי לו סופגניה, אמרתי תודה ולקחתי את המחשב הביתה.

איך שאני מגיע הביתה המחשב נדלק וישר נכבה....שוב , בקיצור , ניסיתי הכל ועדיין הוא לא הצליח להידלק ליותר משתי שניות.

בבושת פנים חזרתי אל הטכנאי עם המחשב ולאחר מספר נסיונות וסינוני קללות רבים גילינו שאם אנחנו לוחצים עם היד על הקירור הוא כן עולה.

והקטע הוא שהוא מחובר ממש חזק!

כרגע המחשב על הצד בשביל שהקירור יהיה מעליו אבל מזה החרטא הזה???????(או במילים אחרות מה יכול לגרום לזה?)

דרך אגב, במצב הנוכחי, האם כדאי לי לבדוק או להימנע לגמרי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה קטנה: למה קיבלתי 4 תושבות(חלק פלסטיק חלק מתכת) והייתי צריך להשתמש רק בשניים מהמתכת?).

שניים זה ערכה לחובורו ללוחות , האחרים בשביל .

כדאי לך לפרק את הקירור ולהרכיב אותו מחדש, כולל למרוח את המשחה מחדש, כנראה שהתפקשש משהו והמגע בין גוף הקירור למעבד לא מספיק טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פירקתם במקרה גם את המעבד עצמו?

כי אם המחשב עולה כשאתה לוחץ על הקירור יכול להיות שזה מצביע על בעייה בחיבור של המעבד לתושבת, ושאין מגע נכון בין הפינים ללוח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוזר מאוד מה שהולך פה,

לפעמים עולה ולפעמים לא(ואם לא אז אני צריך לשחק עם קירור)

אבל כשהמחשב עולה אז המעבד בטמפ' של 21-23 עד 30 כמו שרשמתי והוא עובד סבבה לגמרי עד אשר אני מכבה אותו ואז חזרנו לשלב ראשון(בא לו-עולה, לא בא לו-לא עולה).

באופן הגיוני היה אפשר לחשוב שאם הוא לא יושב טוב אז הטמפ' של המעבד לא יהיו יציבות אבל הם ממש ממש בסדר, לא קופצות ולא כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שהקליפס שמחזיק את המעבד לא מחובר עד הסוף, תבדוק את זה.

גם לי זאת נראית הבעיה...הקליפס לא סגור עד הסוף והמעבד לא נעול על הלוח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...