אוזניות חדשות, 500 ש"ח - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אוזניות חדשות, 500 ש"ח

aaviran

Recommended Posts

www.headphone.com אתר שמוכר מגוון רחב יחסית של אוזניות מארה"ב ומהעולם. המחירים שלהם לא ממש זולים, אבל השירות טוב מאוד.

www.meier-audio.de אתר גרמני של אדם בשם יאן מייר שידוע מאוד בקרב הקהילייה הבין-לאומית בתחום. מחירים גם כן לא ממש זולים אבל שירות טוב.

www.audio-cubes.com אתר שמוכר מוצרים יפניים (אני רכשתי משם. אם אתה שוקל את ה-A500 בהתאם להמלצתי, אתה מוזמן אליי לשמוע את ה-A900) המכירים דיי טובים, והשירות פשוט מעולה. מניסיון.

שים לב, האתרים האילו לא מתהדרים במחירים הזולים ביוצר, אלא בשירות והאמינות שלהם. דברים אשר בעת הזמנה מחו"ל בעיקר הם החשובים מעל, לכל הפחות לדעתי.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מצאתי A500 באף אחד מן האתרים, באחרון לא מצאתי כלום, אני אשמח ללינק.

+ על איזה דגם של אתה ממליץ לי במסגרת התקציב? פשוט יש לי נסיון עם האוזניות שלהם, אז אני אשמח לשמוע גם על דגמים שלהם.

שוב, תודה על הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סנהייזר 280 יכולות להיות טובות. הבעיה איתן היא שהן עם באס חזק יחסית לשאר התדרים אבל לא נמוך ממש והן לוחצות חזק על האוזן.

הלינק שנתתי היה שגוי מעט, הלינק הוא www.audiocubes.com. האוזניות הן A500 של Audio-Technica. לטעמי הן עדיפות בהרבה על כל מה שיש לסנהייזר להציע במחיר הזה.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הזמנתי מהם את האוזניות שלי. המשלוח לארץ עלה 19$. ייתכן ותצטרך לשלם מס. זה יהיה משהו סביבות ה-100 שקלים אני מאמין, אולי פחות. ויש סיכוי שבכלל לא תצטרך לשלם (אני אסביר לך איך בפרטי אם אתה מעוניין). המשלוח שלי הגיע לארץ תוך 4 ימים מיום ההזמנה, ואחרי זה העיכובים נגרמו בגלל המכס.

אם אתה מעוניין לדעת מה בערך אופי הצליל של האוזניות האילו, כפי שאמרתי, אתה מוזמן לשמוע את ה-A900 שלי.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Hd 280 הם סגורות , גם קשה להניע אותם , נדמה לי שההתנגדות שלהם די גבוהה ( 62 אם אני לא טועה ) ...

האודיו טכניקה באמת נחשבות כאוזניות איכותיות , אבל גם לגרדו לא חסר .

מה הטעם המוזיקלי שלך ?

( רוק , ראפ , ג'אז וכו.. , אם אין ספיצפי אז עיקרי )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסנהייזר הן אטוומת שלוחצות מאוד חזק. למרות ההתנגדות שלהן (64 אוהם) הן לא קשות במיוחד להנעה. האודיג'י 2 שהיה לי פעם הניע אותן בסדר גמור.

גראדו נחשבות איכותיות, ולא טענתי אחרת. העניין הוא שיש להן צליל מאוד מאוד אופייני שלא כולם אוהבים. צליל שאני אישית מגדיר כצורם. הבאס שלהן טוב, אבל בשאר הן לוקות בחסר (לפחות הליין שמתחיל מה-60 ועד ה-325).

הטכניקה שלי עובדות מעולה בכל דבר שאני זורק עליהן. החל מרוק מתקדם, ועד לסימפוניות מצד אחד ומטאל מצד שני. במצב סטוק הבאס שלהן הוא פשוט מדהים מבחינת הנפח שלו. לא הרבה משיגות את זה. אני אישית העדפתי באס פחות בנפח שלו, אבל מהיר יותר ומדויק יותר. מוד קטן עזר לי ובקלות קיבלתי צליל טוב בהרבה (לאוזן שלי, כל אחד צריך לשפוט לעצמו) במחיר של אפס שקלים בדיוק.

דבר חשוב לציין הוא שהטכניקה גם זזות מעולה בלי מגבר, הבעיה היחידה איתן היא שבחיבור לכרטיס קול מובנה בלוח אם שומעים את רעשי הרקע של הכרטיס. הבעיה נפתרת עם כרטיס ברמה סבירה ומעלה כמו האודיג'י אפילו.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אשמח לעזור לך בנושא, שלח הודעה. אם אתה מעוניין לערוך האזנה ל-A900 שלי בכדי לדעת אם אופי הצליל של ה-A500 באופן כללי יתאים לך אתה מוזמן לציין זאת בפרטי גם כן.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתחדש , עשית בחירה טובה :xyxthumbs:

בהזדמנות תשמע גם Grado , אפילו למען הידע הכללי לשידרוג בעוד זמן מה ( חודשים או שנים תלוי בך ) ,

אולי אתה תאהב , זה לא עולה כסף ....

אוקיי, תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...