הפחדתי את אחי הקטן..עם הסירטונים של המפלצות יש סירטון!! - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הפחדתי את אחי הקטן..עם הסירטונים של המפלצות יש סירטון!!

pyro_man

Recommended Posts

• תגובות 56
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחעעעעעעעעעעעעעעע...................רק עכשיו ראיתי את הסרטון............

ענקקקקקקקק!!!!!!!!!!! חבל שאין לי אח קטן..........זה ניראה כל כך כיף!!! :smile1:

:lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחחחחחחח!! איזה חמוד איך הוא רץ!

לאחותי הקרציה הקטנה אני עושה את זה תמיד

זה מזכיר לי מה שעשיתי לאבא שלי עם הדבר הזה אם מישהו מכיר...

http://www.martectx.de/whatswrong.swf

הבאתי אותו מול הכיסא שלי תקעתי לו באוזניים בפול ווליום והתפוצצתי מצחוק מאחוריו!! חחחחחחחחחחחחחחחח!! אחרי זה הבאתי את אחותי ואת אמא שלי שמתי לכל אחת מהן אוזניות!! וואי וואי זה היה קורע... זה היה לפני איזה שלוש שנים אולי

ולבן דוד של עשיתי טראומה לכל החיים מלינקים ששולחים לו, כל לינק שאני שולח לו להורדה הוא תמיד שואל:"זה מפחיד?! זה מפחיד נכון?! ימניאק אתה רוצה שאני יבהל!!"

הראיתי לו את הליק שצריך לחפש את אפי מהתוכנית שהייתה פעם אם מישהו זוכר "איפה אפי?" ואחרי חצי דקה קופץ לכם מול הפרצוף איזה משהו... בן דוד שלי רץ לספה עם הרגליים למעלה והראש למטה חחחחחחחחחחח

אאההחח כמה שאני רשע!! מווהאאהאאהאא!! :itschy: >:D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחחחחחחחח גדול זה מזכיר לי איך תקעתי לאחותי שמוחטה בעיין.  :lol:

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח קרעת אותי !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1111

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...