תגלית לגבי הטמפ' של המעבד עם שימוש ב FF. - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תגלית לגבי הטמפ' של המעבד עם שימוש ב FF.

Rinkadink

Recommended Posts

יכול להיות שפתחת כמה לשוניות בFF בגלל זה..

הFF יותר קל מהIE....

דווקא לפעמים שמתי לב שגם FF לוקח לא מעט , לפעמים אפילו יותר מאשר IE.

לגבי שימוש במעבד, שניהם לא ממש מאמצים אותו.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי זה שייך יותר לפורום תוכנה...

ל , כמו גם ל Mozilla עליו הוא מבוסס, יש בעיה של דליפת , בעיקר כאשר פותחים וסוגרים תגיות (בדקתי ואני חושב שגם דיווחתי על זה, אבל כלום לא נפתר).

בקשר לזמן הטעינה - אם אני לא טועה, גם סייר החלונות, גם שולחן העבודה, וגם ה IE הם בעצם אותה תוכנה, ולכן הגיוני של IE ייקח פחות זמן להיטען (רוב הקבצים שה IE דורש כבר פתוחים מכיוון שתמיד מופעלת גירסה כלשהי של ה explorer).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך זה שבזמן שימוש ב FF המעבד שלי על 37 מעלות ובIE המעבד שלי ב 34-33 מעלות? - מצב מנוחה ללא הזזת עכבר 30-29 מעלות.

פשוט מאוד.. תבדוק כשאתה משתמש ב כמה אחוז מהמעבד הוא משתמש.. אם הוא בדרך כלל יותר מ0 ל 3, אז יש לך בעיה כלשהי (ותבדוק את זה גם בלי שאף אתר פתוח, ב ABOUT:BLANK ותראה אם זה מתשנה).

ולגבי AMISHA זה בסדר, FF לא נועד לכולם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדיון סטה יותר מדי

ל , כמו גם ל Mozilla עליו הוא מבוסס, יש בעיה של דליפת , בעיקר כאשר פותחים וסוגרים תגיות (בדקתי ואני חושב שגם דיווחתי על זה, אבל כלום לא נפתר).

בקשר לזמן הטעינה - אם אני לא טועה, גם סייר החלונות, גם שולחן העבודה, וגם ה IE הם בעצם אותה תוכנה, ולכן הגיוני של IE ייקח פחות זמן להיטען (רוב הקבצים שה IE דורש כבר פתוחים מכיוון שתמיד מופעלת גירסה כלשהי של ה explorer).

זה מסכם הכל

ננעל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...