ה-G15 הגיעה לארץ.. בנתיים רק באנגלית... - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ה-G15 הגיעה לארץ.. בנתיים רק באנגלית...

parker8

Recommended Posts

במלוא הכנות, אני עדיין לא הבנתי איזו סיבה יש לקנות מקלדת שכזאת...

המקלדת הכי פשוטה מספקת למשחקים, בהנחה שהיא נוחה מספיק ובהנחה שלחיצות משולבות על מקשים לא תוקעות אותה.

תאורה אחורית זה נחמד, יעזור לאלו שלא מקלידים הקלדה עיוורת, אבל אף-אחד לא מסתכל על המקלדת שלו בזמן שהוא משחק, זה למה אני לא מבין מה הטעים בצג הקטן הזה שמראה "נתונים מהמשחק", הנתונים נמצאים מול הפרצוף שלך על המסך for crying out loud...

אם אתה רוצה להוציא 400 ש''ח על מקלדת, be my guest, אני אישית מרוצה מהLogitech Media Keyboard שלי.

דווקא בנוגע לעכברים יש הצדקה, עכברים יקרים יותר באמת מדויקים יותר, אבל מקלדת שכזאת היא פשוט... חסרת-טעם.

אשמח אם תוכלו להסביר לי איזו יש בעולם לקנות מקלדת שכזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במלוא הכנות, אני עדיין לא הבנתי איזו סיבה יש לקנות מקלדת שכזאת...

המקלדת הכי פשוטה מספקת למשחקים, בהנחה שהיא נוחה מספיק ובהנחה שלחיצות משולבות על מקשים לא תוקעות אותה.

תאורה אחורית זה נחמד, יעזור לאלו שלא מקלידים הקלדה עיוורת, אבל אף-אחד לא מסתכל על המקלדת שלו בזמן שהוא משחק, זה למה אני לא מבין מה הטעים בצג הקטן הזה שמראה "נתונים מהמשחק", הנתונים נמצאים מול הפרצוף שלך על המסך for crying out loud...

אם אתה רוצה להוציא 400 ש''ח על מקלדת, be my guest, אני אישית מרוצה מהLogitech Media Keyboard שלי.

דווקא בנוגע לעכברים יש הצדקה, עכברים יקרים יותר באמת מדויקים יותר, אבל מקלדת שכזאת היא פשוט... חסרת-טעם.

אשמח אם תוכלו להסביר לי איזו יש בעולם לקנות מקלדת שכזאת.

בדוגרי אתה צודק :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אף-אחד לא מסתכל על המקלדת שלו בזמן שהוא משחק, זה למה אני לא מבין מה הטעים בצג הקטן הזה שמראה "נתונים מהמשחק", הנתונים נמצאים מול הפרצוף שלך על המסך

:xyxthumbs:

את זה גם אני לא הבנתי, מה שכן הם אומרים שאפשר לשלוח לצג הזה גם נתונים אחרים.

אם יהיה אפשרי לראות נתונים אחרים כמו FPS,טמפ' של הכ.מסך ומעבד, יכול להיות יותר נחמד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...