למישהו יש לינק לפלאש הזה עם התמונה שמתחלף לתמונה של מפלצת עם צרחה? או משהו דומה? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למישהו יש לינק לפלאש הזה עם התמונה שמתחלף לתמונה של מפלצת עם צרחה? או משהו דומה?

Sting

Recommended Posts

לכל מי שמכיר את כל השטויות האלה שאמורים להקפיץ אותך מפחד בליווי של אפקטים עתירי דציבלים... אנא שתפו

אני זוכר שזה עבד מאוד טוב לפני כמה שנים על רוב החברים שלי , לא מזמן קניתי חדשים וחזקים יותר והיתי מעוניין "לבדוק" אותם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל מי שמכיר את כל השטויות האלה שאמורים להקפיץ אותך מפחד בליווי של אפקטים עתירי דציבלים... אנא שתפו

אני זוכר שזה עבד מאוד טוב לפני כמה שנים על רוב החברים שלי , לא מזמן קניתי חדשים וחזקים יותר והיתי מעוניין "לבדוק" אותם

אתה לא ממש מחבב את חברים שלך אני מבין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי כמה שאני מת על דברים כאלה!!! :lol: :lol: :lol:

משום מה במקום להיבהל אני משוט מתפוצץ מצחוק!!! (במקרים ששולחים לי דברים כאלה ואני תמים ולא יודע שזה בעצם אמור להקפיץ אותי).

עוד עוד עוד ועוד בבקשה! :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא ממש מחבב את חברים שלך אני מבין.

לא ... לא ממש

יש לנו מנהג ישן מאוד להגיד כל הזמן אחד לשני תמות בדרך כלל בלי כוונה מיוחדת למרות שלפעמים הינו מאוד רוצים שזה יקרה אחרי שמישהו מעצבן אחד את השני

הבעיה היא שעכשיו שהם בצבא זה קצת בעיתי להגיד לחבר שמשרת בקרבי תמות... במיוחד שכדור שורט לו תאוזן , אבל בכל זאת....

או שלפעמים נפלט לנו "תמות" למישהו שלא מבין את הסלנג שלנו ומבין את זה במשמעות אחרת

ד"א [שאיפת בלון הליום ] תמות !!! [\בלון הליום ריק]

אוי כמה שאני מת על דברים כאלה!!!  :lol: :lol: :lol:

משום מה במקום להיבהל אני משוט מתפוצץ מצחוק!!! (במקרים ששולחים לי דברים כאלה ואני תמים ולא יודע שזה בעצם אמור להקפיץ אותי).

עוד עוד עוד ועוד בבקשה! :yelclap:

תאמין לי שעם Z5500 על פול ווליום אתה תיבהל אם תרצה או לא תרצה גם אם התמונה תתחלף ליפיפייה הנרדמת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שנים מאוחר יותר...

תאמין לי שעם Z5500 על פול ווליום אתה תיבהל אם תרצה או לא תרצה גם אם התמונה תתחלף ליפיפייה הנרדמת

מסכים :xyxthumbs: הוא לא יבהל הוא פשוט "ימות" או יהפוך לחרש :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...