שאלה לגבי דרישות מערכת למשחק BattleField 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לגבי דרישות מערכת למשחק BattleField 2

roc

Recommended Posts

שלום,התקנתי את המשחק 2 והייתי משחק בו כמה שבועות לפני שנמחק לי :( בכל מקרה פעם הייתי משחק בלי והיה לי כרטיס חם מאוד אז היה לי תקיעות ושיחקתי על הגדרות עלובות, עכשיו עם אני יכול להריץ את המשחק על הגדרות הכי גבוהות רק על רזולוציה 800X600,בקיצור אם אני שם הכל על HIGH ומשחק יש לי תקיעות אבל לא FPS DROP,רק תקיעות. הכרטיס במאמץ עם OC (בדקתי עם NVTEMPLOGGER בזמן משחק) והרצתי ARTIFACT TESTER של ATITOOL,בשתיהם הטמפ' לא עוקפת את 52 במאמץ. אז אני חושד שהתקיעות באות בגלל שיש לי 128מגה בכרטיס.אה, גם שאני שם את הTEXTURE על MEDIUM עובד חלק רק פעמים נדירות תקיעה קטנה.

*בקיצור השאלה העיקרית היא אם בשביל להריץ הכל על HIGH חייב שלכרטיס מסך יהיה 256MB ?*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתכוון למין תקיעות כאלה קטנות שנמשכות לשניה אבל יש הרבה כאלה?

אם כן, אז יש את זה כמעט לכולם, זה בגלל השמשחק צריך מעבד חזק מאוד ובעיקר יותר מ- 1GB .

גם עם המפרט שלי זה קורה לי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אוהב לשנות את ההגדרות,אני אוהב לשחק על ההכי גבוהה,בגלל זה אני שואל אם הגורם לבעייה זה שיש לי 128מגה זכרון בכרטיס ולא 256?

כולם אוהבים לשחק על ההגדרות הגבוהות ביותר, אבל לצערנו זה לא תמיד אפשרי.

קרא את זה, אולי תצליח לשפר את הביצועים טיפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אוהב לשנות את ההגדרות,אני אוהב לשחק על ההכי גבוהה,בגלל זה אני שואל אם הגורם לבעייה זה שיש לי 128מגה זכרון בכרטיס ולא 256?

חחחח

ממה אתה רוצה להנות

מהגרפיקה או מהמשחק עצמו?

קרא את זה:

http://www.tweakguides.com/BF2_5.html

מסבירים לך מה עושה כל אופציה בהגדרותה VIDEO, ממליצים לך על הגדרות תוך כדי השוואה עם תמונות בין הגדרות LOW-MED-HI

קח לדוגמא את זה:

http://www.tweakguides.com/images/BF2_7.jpg

אין שום הבדל בין מדיום להיי

והביצועים ב HI נמוכים נורא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה כבד בו כל כך, אני מריץ אותו על מקסימום 1024X768 +מקסימום פילטרים(6AAA+16AF)

70FPS + בלי תקיעות בלי כלום..

מה לעשות שלא לכולם יש מחשב כמו לך (תחשוב שאני שם פה את הסמיילי של הסטירה לראש).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...