מחשב מסרב להתקין וינדוס כלשהו... - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב מסרב להתקין וינדוס כלשהו...

KoM

Recommended Posts

כן, ניסיתי להתקין במחשב של אחותי וינדוס או וינדוס 2000. הוינדוס קרס מידית במהלך ההתקנה עם מסכים כחולים שונים, והוינדוס 2000 אשר הסכים להיות מותקן הפסיק את התהליך בסביבות התקנת הרשת, כלומר לא קפא לחלוטין, אבל לא זז במשך כעשרים דקות...

החלפתי הארדיסקים, סידירומים, ואפילו הוצאתי והחלפתי... מה זה יכול להיות ? דיסק ההתקנה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי בשבילך אלו הם שטויות אך אם תשים לב בשביל לפרוץ את הXP הדרך היחידה שמצאו הייתה להחליף את קבצי הקורפ

מה שהתברר כטעות, יש הרבה דרכים חלופיות וטובות יותר אני משתמש בדרך של הקראק הטובה בשביל הHOME בעברית

וגם בשביל הפרו, והוא הרבה יותר יציב מאשר הקורפ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי בשבילך אלו הם שטויות אך אם תשים לב בשביל לפרוץ את הXP הדרך היחידה שמצאו הייתה להחליף את קבצי הקורפ

מה שהתברר כטעות, יש הרבה דרכים חלופיות וטובות יותר אני משתמש בדרך של הקראק הטובה בשביל הHOME בעברית

וגם בשביל הפרו, והוא הרבה יותר יציב מאשר הקורפ.

לחלוטין לא ברור לי על מה אתה מדבר. ה CORP , כמו ה HOME וכמו ה PRO, מגיעים יחד ב BUILD2600 כולם.

בנוגע לשאלה על התרסקות הווינדוס - זה נשמע כמו בעיית מודול דפוק. מנסיון - נסה להחליף את הזכרון במחשב, ואולי זה יפתור את בעיית ההתקנה.

אם לא, נסה להסיר את כל החומרה מהמחשב, פרט לכרטיס מסך, מעבד, וזכרון, ונסה להתקין את הווינדוס. אולי הכרטיס רשת/כרטיס קול/כל התקן אחר שיש לך עושה לווינדוס בעיות עקב חוסר תאימות.

בהצלחה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטענה המקורית ולדעתי היא נכונה היא שהCORP FILES נפרצו מגירסאות בטא

קודמת, טענות אלו אינן הופרכו כמו-כן יצאה לאחרונה גירסת RETAIL שהיא גירסה סופית ומוגמרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטענה המקורית ולדעתי היא נכונה היא שהCORP FILES נפרצו מגירסאות בטא

קודמת, טענות אלו אינן הופרכו כמו-כן יצאה לאחרונה גירסת RETAIL שהיא גירסה סופית ומוגמרת.

מה זה CORP FILES ? מה זה נפרצו? על מה אתה מדבר ? איזו גרסת RETAIL יצאה לאחרונה ?

מה זה השטויות האלה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלו הם קבצי הקורפ הממוקמים תחת תיקייה I386

SETUPREG.HIV

SETUPP.INI

PIDGEN.DLL

DPCDLL.DL_

OEMBIOS.BI_

OEMBIOS.CA_

OEMBIOS.DA_

OEMBIOS.SI_

EULA.TXT

NT5INF.CA_

WIN9XUPG\WIN95UPG.INF

.

אם לא ידעת מהם קבצי הCORP למה התחלת בויכוח זה?

סתם בכדי להביע את טענתך...? שגם כך איננה נכונה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלו הם קבצי הקורפ הממוקמים תחת תיקייה I386

SETUPREG.HIV

SETUPP.INI

PIDGEN.DLL

DPCDLL.DL_

OEMBIOS.BI_

OEMBIOS.CA_

OEMBIOS.DA_

OEMBIOS.SI_

EULA.TXT

NT5INF.CA_

WIN9XUPG\WIN95UPG.INF

.

אם לא ידעת מהם קבצי הCORP למה התחלת בויכוח זה?

סתם בכדי להביע את טענתך...? שגם כך איננה נכונה...

אוקי. עכשיו שב על הכסא, הבט בקבצים - ותגיד לי מה כל כך מיוחד בהם ? אתה רואה שם קבצי מערכת ? אתה רואה שם קבצי ?

כל מה שאני רואה שם הם קבצי הגדרה לתוכנת ה SETUP של , לגבי אופי ההתקנה, הסוג של ההתקנה, ואיזה סוג של מפתח לקבל מהמשתמש ! אין קשר בין הקבצים האלו (הפרוצים כביכול) לבין התרסקות המערכת ! הקבצים האלה לא ברמת הקרנל של NT בכלל, וכל התפקיד שלהם הוא לסייע בהגדרת ההתקנה! עכשיו תמשיך לשבת עוד רגע, ותחשוב שניה - מה פה פרוץ בדיוק ? אני אגיד לך מה פרוץ. סביר להניח שקבצי ה INF שונו מעט על מנת לאפשר התקנה שונה ממה שהתכוון המשורר. בנוסף, יכול להיות שמישהו נגע גם בקובץ ה INI. כל השאר, נראים קבצים בינאריים שבעצם משתמשים בנתונים מקבצי ההגדרות, ובהם סביר להניח שלא נגעו. וגם אם כן ? אז מה !? כמו שאמרתי כבר קודם - הקבצים האלה לא דבר ברמת ה LOW LEVEL , או רמה כלשהי שמסוגלת לרסק את ההתקנה לחלוטין.

עכשיו תורך לנסות להוכיח לי שטענתך היא הנכונה מבין השתיים. עד כה כל מה שעשית זה להמשיך להגיד שאתה צודק. וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...