שאלות בנוגע ל-IIYAMA Pro 454 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלות בנוגע ל-IIYAMA Pro 454

spatz

Recommended Posts

אחרי התלבטות ארוכה על גודל מסך, חברה וכו', החלטתי על ה IIYAMA Pro 454, למרות שהוא יקר, אבל בגלל שמסך קונים להרבה זמן והוא הדבר שבו משתמשים הכי הרבה. הדברים היחידים שאני רוצה לשאול הם האם למסך הזה יש פסים אפורים דקים כאלה? לא נראה לי שזה ישפיע על המסך שאני אקנה סופו של דבר, פשוט כדי שאני לא אהיה מופתע כשאני אקבל את המסך. ודבר נוסף, ראיתי שבצד ומאחורי המסך יש חיבור עגול כזה ולא הצלחתי להבין מה הוא, אז אם מישהו יוכל להסביר זה יהיה מצוין.

תודה מראש על כל עזרה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול לסייע לך רק בנושא ההתלבטות בגין שני הפסים האפורים.

גם אני עברתי את אותו התהליך ושנים רבות הסתייגתי ממסכי טריניטרון בגלל אותם שני פסים.

למרות זאת "העזתי" ורכשתי לאחרונה מסך של עם שפופרת דומה בעיקרון לשפופרת המסך של IIYAMA.

ברגע שהפעלתי את המסך, וזה מה שיקרה קרוב לוודאי גם לך, נדהמתי מהחדות ודיוק התמונה. חיפשתי וגם מצאתי את שני הקווים משום שגם אני רגיש לכל הפרעה בתמונה. אבל תוך דקות קרה "הפלא" - הקווים "התמוססו" כבמטה קסם ונמוגו. לא פיזית, כמובן, אלא פסיכולוגית. המוח שלנו מסוגל לסנן חוויות מסויימות ואת שני הקווים הוא בפירוש מסנן - לא יאומן אבל זו עובדה. אגב שני הקווים הם שני חוטי רוחב המיועדים לתמוך בחוטי האורך של המסך

ולשכך את תנודתם כנגד רעידות.

לפיכך, אל תהסס כלל, החוויה המזומנת לך שווה את הכסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ודבר נוסף, ראיתי שבצד ומאחורי המסך יש חיבור עגול כזה ולא הצלחתי להבין מה הוא, אז אם מישהו יוכל להסביר זה יהיה מצוין.

זה חיבור לאוזניות.

נ.ב, אני מציע שתערוך חיפוש בפורום עם אתה מעוניין לדעת עוד בנוגע למסך הנ"ל.

דיינו עליו רבות ברחבי הפורום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי...

בקשר לפסים, יש לי כרגע מסך מאג עם פסים כאלה, וכמו שאמרתי, זה לא ישפיע על מה אני אקנהה בסופו של דבר, פשוט רציתי לדעת האם הפסים האלה קיימים גם במסך הזה וגיליתי שכן.

בקשר לחיבור לאוזניות, אם מחברים למסך אז צריך לחבר את המסך לכרטיס קול, לא? אז הוא משמש ככבל מעריך... ;D

ובקשר לשאלות נוספות שיש לי, אני אחפש בפורום ואם אני לא אמצא אני אחזור...

תודה לשניכם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לחיבור לאוזניות, אם מחברים למסך אז צריך לחבר את המסך לכרטיס קול, לא? אז הוא משמש ככבל מעריך... ;D

ובקשר לשאלות נוספות שיש לי, אני אחפש בפורום ואם אני לא אמצא אני אחזור...

תודה לשניכם!

א. לא בדיוק,

הוא מתחבר לכרטיס קול בכדי להזין את זוג הרמקולים העלובים הממוקמים בבסיס המסך, וכתוספת למקרה שתרצה לדחוף פנימה ולא להפריע לשכנים (YaaRight).

ב. אתה תמיד מוזמן. ;D

ג. אין בעד מה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט דאגתי שיש אוליי 2 דגמים של המסך או משהו כזה ובסוף יעבדו עלי ואני אקבל את הפחות טוב. כי זה נראה לי צירוף מקרים די גדול שבכמה חנויות כתובה טעות זהה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין קשר לקצוות שחורים. הכוונה היא לקצוות של המסך עצמו (הקצוות מפלסטיק). כשמודדים גודל של מסך מודדים באינצ'ים מפינה עליונה לפינה העליונה האלכסונית לה, אבל הגודל שהמסך באמת מציג קטנה בכאינץ' בדרך כלל (אינץ'=2.54 סנט')

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...