כדורגל - ספורט אלים. - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כדורגל - ספורט אלים.

Rinkadink

Recommended Posts

לזה אתם קוראים אלים? שחקני כדורגל גם ככה הם די פוסי, מצומקים, מקסימום סטירה פה ושם

וואי הרג אותי שאיזה שחקן של ארסנל ניסה להתחיל עם stam, הבנאדם חייה לא הייתי מתקרב אליו.

אם כבר אלים, אז רוגבי. אין מגנים, חוקים הרבה פחות נוקשים מפוטבול, והרבה שיניים מתעופפות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שלא ראה משחק הוקי קרח מימיו במציאות לא יודע מזאת אלימות תלכו תראו עזבו אותכם שניים גם החוקים של הוקי קרח פחות נווקשים

תחברו את זה עם תאוצה אדירה של הקרח וגם את העובדה שהם נהדפים לקירות וזכוכיות תקבלו אלים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לזה אתם קוראים אלים? שחקני כדורגל גם ככה הם די פוסי, מצומקים, מקסימום סטירה פה ושם

וואי הרג אותי שאיזה שחקן של ארסנל ניסה להתחיל עם stam, הבנאדם חייה לא הייתי מתקרב אליו.

אם כבר אלים, אז רוגבי. אין מגנים, חוקים הרבה פחות נוקשים מפוטבול, והרבה שיניים מתעופפות.

ראסמי, רוגבי זה בעקרון שתי קבוצות של אנשים סתם הולכות מכות בשדה (אה כן, ויש שם איזה כדור וכמה עמודים, אף אחד לא יודע למה הם שם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פוטבול,רוגבי

לא אלים

יש פול מגנים אתה בקושי מרגיש את זה

בהוקי מעיפים לך את הראש בזכוניות\פלסיק הזה

ואז אם המקל ואז גם יש את הנפינה על הקרח או אפילו הפאק(הכדור) ודיברתי אם חבר שלי שמשחק הוקי מגיל 5 והוא אמר לי שהפאק הזה כאבי טופות וחוץ מזה היה לי גם את הפאק והוא קשה ונראה כואב ואפילו לפני המשחק הם שמים אותו בהקפאה !!

ובפוטבול רק קופצים עליו אין משהו רציני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...