המודינג האחרון שלי - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המודינג האחרון שלי

yoav9

Recommended Posts

אהה, איזה כיף לרשום את השורות האלו :smoke:

אז ככה, בראש ובראשונה אני רוצה לציין את פרוייקט ה"הפיכת המחשב מ-מחשב, ל-למחשב/מפיץ ריח...

בקיצור לאחר חיבור המפיץ ריח בעזרת אזיקונים למארץ מופץ לי ריח לבנדר נעים בכל החדר מהמאוורר העליון... OWnz

מודינג הבא, לאחר שקראתי פה שאם המארז גדול אז גם אם שמים מאוורר בתיקרה יש סיכוי גדול שהוא לא יקח את כל האוויר החם כי למרות שאוויר חם עולה למעלה יכול להיות שחלק גדול ממנו נשאר באמצע המארז כי אין מה שיביא לו "תנופה" (כמו 120 מ"מ בתחתית המארז), אז לי אין 120 מ"מ, אבל כן יש לי 80 מ"מ של זיגזאג מצויין עם 39 cfm... מספיק טוב :-\

בקיצור עם מעט מודינג של נוודים (קשירת חוטים למארז ולמאוורר) מיקמתי אותו מעל הכרטיס מסך ומתחת למעבד באוויר (כמו טום קרוז במשימה בלתי אפשרית!) ואני חייב לציין על ירידה בטמפ', הכרטיס מסך שלי ירד ב2-3 מעלות!!

להזכירכם כאשר קיבלתי אותו הוא עמד על 50... לאחר שחיווני את המאוורר אנרמקס שעומד בצד על full עוצמה ירד לי ל48/7 ועכשיו אני יושב לי בטוח על 45/4 מעלות, ויורד אפילו מדי פעם!!

owNZ

ועכשיו למודינגים עתידים:

1) היום אושרה הקנייה שלי של שתי קתודות קרות (כחול וצהוב) (ROX)

2)אני הולך לצבוע את המאווררי chiftech הערביים בצורה מדהימה שלי כדי שהם יראו יפים (אז מה אם זה מאט אותם, גם ככה הם לא עושים כלום!!)

3)ביום מין הימים (כאשר אני יקנה מדפסת), אני אשיג לי איזה מאוורר עם לדים לשים או מקדימה או מאחורה או מלמעלה או בתנוכת טום קרוז...

4) זה הכל לכרגע...

:smoke:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

3)ביום מין הימים (כאשר אני יקנה מדפסת), אני אשיג לי איזה מאוורר עם לדים לשים או מקדימה או מאחורה או מלמעלה או בתנוכת טום קרוז...

מה הקשר למדפסת ? רק ! ;D

אגב, בקשר לקתודות, מניסיון אמיתי אם אתה לא רוצה להתאכזב אל תקח את הקתודה הצהובה, היא דיי איומה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...