עמיר פרץ - סיפור אמיתי - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עמיר פרץ - סיפור אמיתי

Milford Cubicle

Recommended Posts

בביקורו האחרון בארה"ב, פרץ ואשתו התאכסנו במלון מפואר.

בסביבות 17:00 , פרץ ניגש לטלפון ומחייג שרות חדרים, ואומר:

TU TI TU TU TU TU

מנהלת שרות החדרים (שאליה הועברה השיחה), לא הצליחה להבין את כוונתו של מר פרץ וכוון שסברה שמדובר בהודאה מוצפנת, פנתה בדחיפות ל- FBI.

ב"אפס זמן" התייצבו שני סוכנים מה-FBI . ולאחר שעות של ניתוח ולימוד לא הצליחו לפענח את ההודאה ולכן החליטו להזעיק את ה-CIA.

שרותי הביון שולחים עוד שני סוכנים למלון ש"יורדים על ההודעה", מנסים את כל כישרונם וניסיונם לפענוח אבל ללא הצלחה..

פרץ מצידו, כבר ללא סבלנות, חוזר ומתקשר לשרות החדרים - עכשיו הקו מצותת ע"י 4 הסוכנים ששומעים:

TU TI TU TU TU TU

במריטת שערות, הסוכנים פונים ל"מתרגם הראשי של השפה העברית" בבית הלבן.

מטוס סילון מהפנטגון נוחת דקות אחדות לאחר מכן השדה התעופה קנדי, המתרגם הנ"ל מובא ללא דיחוי למלון.

עם הגיעו למלון, ולאחר שעודכן על הסיבוך וחומרת העניין, המתרגם מתחפש לשרת , נגש לחדרו של פרץ, ופותר סוף סוף את התעלומה:

מר פרץ, פשוט רצה להגיד :

"Two tea to 222"

בסוף הוא לא טעה כל כך...

הבהרה:

לא, יא סתומים, זה לא באמת סיפור אמיתי.

אין לי שום דבר נגד פרץ (חוץ מהדעות הכלכליות הנוראיות שלו שיביאו לחורבן כלכלי במדינה אם חס וחלילה הוא יבחר) ובוודאי שלא נגד אנשים שלא יודעים אנגלית.. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Milford Cubicle למה אתה לא מחילף תתמונה?

אני תמיד מיתבלבל וחושב שאתה בחורה אין לך תמונה יותר נורמלית? ואני מדבר ברצינות ולא מנסה ליצחוק על זה או משהו זה פשוט מבלבל

ובקשר לפרץ לא צריך לידאוג הוא ידעג רק לעצמו כמו כל מסריחי הכנסת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיפה לך שאני לא באמת בחורה? :gorgeous:

כי כתוב עמרי עמוס וכי אתה כותב כמו זכר או איך שאומרים את זה

אין לי בעיה שיהיו פה בחורות למעשה היתי רוצה ליראות יותר בחורות פה אבל התמונה קצת מבלבלת

ובקשר לשור ביגלל שזה לא תמונה של בן אדם זה לא מבלבל ביכלל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי כתוב עמרי עמוס וכי אתה כותב כמו זכר או איך שאומרים את זה

אין לי בעיה שיהיו פה בחורות למעשה היתי רוצה ליראות יותר בחורות פה אבל התמונה קצת מבלבלת

ובקשר לשור ביגלל שזה לא תמונה של בן אדם זה לא מבלבל ביכלל

בחורה אתה רוצה אבל לא תמונה  :police:

ולא יוצא ליראות הרבה את עמרי כי הוא מסתובב הרבה בכללי אבל הוא שכח את שער החלקים של הפורום  :smile1:

אז זה פחות מעצבן  ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחורה אתה רוצה אבל לא תמונה :police:

ולא יוצא ליראות הרבה את עמרי כי הוא מסתובב הרבה בכללי אבל הוא שכח את שער החלקים של הפורום :smile1:

אז זה פחות מעצבן ;)

הי הי הי אני לא "מעצב שיער "או משהו כזה פשוט יותר נוח שהתמונה נותנת אינדיקציה על הבן אדם ואני לא מיתנגד לתמונות כמו פה למטה

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=155728.110

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...