האם אנשים שלא מבינים במחשב פעם עיצבנו אתכם? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם אנשים שלא מבינים במחשב פעם עיצבנו אתכם?

roniok

Recommended Posts

שלום אני פותח את הדיון הזה כדי לשמוע אתכם מדברים על אנשים שלא מבינים ומעמידים פנים שכן.

לי אישית יש חבר שקנו לא מחשב חדש עם 3.0 נראה לי 2b קאש.

עם מסך זול lcd וגם כרטיס מסך מובנה ועוד שואל אותי למ גיטיאיי 5 מקרטע לו :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 140
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לרוב החברים שלי יש FX5200

:-X

יש לי חבר אחד טחון בכיתה חושב שבגלל שהוא קנה איזה ג'יגה זכרון בסביבות ה-1000 שקל (וגם לא זכרונות ששווים את הכסף, יש יותר טובים במחיר) זה ייתן לו יותר ביצועים מג'יגה של לדוגמה, ואין לו איזה מחשב ממש טוב והוא לא יודע מזה כך ש: :s07:

פעם הסתלבטתי על חבר שלי אני אומר לו תעשה למארז הוא שואל אותי איך :lol:

כמובן כמו בכל מקום בטח זה מוכר לכם יש את האינטל פאן בויס ו-ATi/nVidia פאן בויס

אממ מה עוד..6600 עם "שיפורים"(יש איזה חברה שמוכרת עם כל מיני שיפורים קטנים כאלה שאנשים חושבים שזה משמעותי באמת) = בביצועים ל-X800XL

yea sure :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן הרבה, כמעט כל החברים שלי תקועים עם ג'יפה 4, FX5200 זה שיא הטכנולוגיה חחח

ויש שאלות מה זה מפגרות =\ כמו מה זה IDE, איך מחברים ספק

או למה המשחק X לא עובד בהגדרות גבוהות :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :s07: :s07: :s07::bash: :bash: :bash:

גררר מעצבןן

וגם אנשים זקנים פשוט מעצבן להסביר להם!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם יודעים.. אם היה לכם קצת סבלנות, זה היה יותר טוב לכולם.

אם תסבירו ותלמדו אותם אפילו קצת, כולם יצאו מורווחים מהעניין - יותר אתם לא תתעצבנו מכל מני שאלות בסיסיות שיש להם, והם ירכשו יותר ידע ממה שיש להם עכשיו :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקטע הוא שרוב האנשים לא רוצים ללמוד ולא משנה כמה אני ישב איתם וילמד אותם הם בסוף ילכו ויקנו מחשב מהעסקה הכי זולה שהם מצאו

הבעיה היא שבסוף הם שואלים אותי איך לא עולה להם על הפנטיום 5 שלהם

אז אם באמת הכפט לי מהבנאדם שלא ידפק למשל בן-משפחה או חבר טוב אז אני ידריך אותו בכל צעד וצעד... אפילו ירכיב לו את המחשב בעצמי ,אבל אם זה סתם אחד

כבר אין לי כוח אלהם ... הם פשוט יותר מידי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי אחד בכיתה חושב שהוא תותח בכל מה שקשור למחשבים אתמול הוא כזה רואה את התמונה של המחשב שלי בתוכנת מסרים הוא כזה אומר מה זה התמונה הזאת? אני אומר לו שהמחשב שלי אז הוא אומר מטומטם יש בו חור! (חח המחשב עבר מודינג)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

שלום אני פותח את הדיון הזה כדי לשמוע אתכם מדברים על אנשים שלא מבינים ומעמידים פנים שכן.

לי אישית יש חבר שקנו לא מחשב חדש עם 3.0 נראה לי 2b קאש.

עם מסך זול lcd וגם כרטיס מסך מובנה ועוד שואל אותי למ גיטיאיי 5 מקרטע לו  :lol: :lol:

עדיף שתשב בשקט...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אנשים שלא יודעים שיש ביותר מ50 שקל הם פשוט לא מוכנים לקבל את זה !!!! :kopfpatsch: :kopfpatsch: :bash::s07:

אותו דבר עם נגני יש אנשים שחושבים שהנגנים הפשוטים האלו השחורים הם שיא האיכות ווגם יש להם טובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...