מה מפריע לעשות OC עד 4Ghz ? - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה מפריע לעשות OC עד 4Ghz ?

NuXeR

Recommended Posts

הם ה-Northwood אפשר להגיע ל-4Ghz זה אני יודע מזמן אבל עם AMD(בינתיים) אי-אפשר להגיע ל-4Ghz ואל תשנה דעה יותר! :bash:

אני לא משנה דעה :2gunsfiring_v1: אני שאלתי על נכון ואז הבנתי שכרגע זה לא אפשרי אז שאלתי על ...מה הבעיה פה ?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא קורא חדשות...........?

פה

הם עשו סיור במשרדים של eim והוא לקח לו איזה מעבד מיוחד (לא את זה שבחדשה תודה לאל..)

ויש גם את הנושא שהוא פתח על המעבד החדש שלו (מתלהב :P)

HERE

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא קורא חדשות...........?

פה

הם עשו סיור במשרדים של eim והוא לקח לו איזה מעבד מיוחד (לא את זה שבחדשה תודה לאל..)

ויש גם את הנושא שהוא פתח על המעבד החדש שלו (מתלהב :P)

HERE

קורא כל חדשה שמפורסמת כאן, אבל זה היה כנראה בשבוע שהייתי ללא מחשב (ניסויים.... יודעים, קראתי ספר בין השאר... חברה, לא היה זמן! גם לא היה מחשב אם חושבים על זה..)

ואלה אבל טוב לדעת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש למשל P4 2.28

עשיתי לו OC עד ל 2.8 עם וולטז של 1.6 והחום היה סבבה (45) והזכרונות היו על ראטיו 5:4 כלומר הם פעלו על 240 או משהו כזה !(קיצור זכרונות זה לא ה בעיה!) אבל כשניסיתי לעלות יותר את המעבד הווינוס לא עלה והוא אראה מסך שגיאה כחול!

ניסיתי גם להוסיף וולטז למעבד וזה לא עזר (דרך אדב החום לא עבר את 55!,וAGP ו PCI היו נעולים!,ויש לי לוח של 4G4A+)

במה דעתכם יכולה להיות הבעיה???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש למשל P4 2.28

עשיתי לו OC עד ל 2.8 עם וולטז של 1.6 והחום היה סבבה (45) והזכרונות היו על ראטיו 5:4 כלומר הם פעלו על 240 או משהו כזה !(קיצור זה לא ה בעיה!) אבל כשניסיתי לעלות יותר את המעבד הווינוס לא עלה והוא אראה מסך שגיאה כחול!

ניסיתי גם להוסיף וולטז למעבד וזה לא עזר (דרך אדב החום לא עבר את 55!,וAGP ו PCI היו נעולים!,ויש לי לוח של 4G4A+)

במה דעתכם יכולה להיות הבעיה???

אל תגנוב את ה-THREAD ;)

תתחיל אחד חדש משלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...