מה מפריע לעשות OC עד 4Ghz ? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה מפריע לעשות OC עד 4Ghz ?

NuXeR

Recommended Posts

חום ומגבלות של החומרה (ליבת Coppermine לא יכולה לעבור את ה-1.1GHz כמעט, ליבת Palomino לא יכולה לעבור את ה-2GHZ כמעט). בעיקר מגבלות של החומרה, כי המערכת פשוט לא תעבוד בכלל ואז חום לא יהווה בעיה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Ghost_Dogg

חום ומגבלות של החומרה (ליבת Coppermine לא יכולה לעבור את ה-1.1GHz כמעט...)

מה אתה אומר על כך שלי יש קופרמיין שרץ על 1.4? וזה לא הסוף שלו עוד, אני מבטיח.

לך יש אחד שלא יצא למדפים..

אחד רגיל בספק שיוכל להגיע לאותן תוצאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חום ומגבלות של החומרה (ליבת Coppermine לא יכולה לעבור את ה-1.1GHz כמעט, ליבת Palomino לא יכולה לעבור את ה-2GHZ כמעט). בעיקר מגבלות של החומרה, כי המערכת פשוט לא תעבוד בכלל ואז חום לא יהווה בעיה ;)

נסה 2.2, ואפשר יותר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתה אבל הכתבה דיברה על משהו כמו 3 והיום כבר עברו את 3...:)

והוא עדיין פועל...

ומה אתם מתכוונים מגבלות של החומרה...כאילו...אם אני ממש עושה את זה זה לא יעבוד לי ? בטוח ?

מישהו ניסה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל כמה סיבות לא תגיע ל-4GHz עם המעבד שלך:

1. צריך הרבה מאוד מתח בשביל זה, שום לוח לא יספק לך את זה וגם אם אתה תמצא פוטנציומטרים שיתנו לך את זה, הלוח לא יתן לך לעשות את זה, בגלל שה-OVP תכנס ותגמור עם זה.

2. ה-AXPs לא אוהבים את הטמפרטורת הקרות מאוד של LN2 ככה שהם מתים, ואני אומר את זה על סמך כמה מקרים.

3. החישובים שלך דפוקים, ברור שעל הנייר כמעט הכל אפשרי, המעבד שלך לא יכול להגיע למכפלה של 22 גם עם ה-FSB הכי נמוך שתמצא.

4. אף אחד לא אחר לא הגיע ל-4Ghz עם גם היפנים ה"מטורפים", אני לא רואה סיבה שאתה תגיע, על סמך מה שאני רואה שכתבת.

5. ידע- תלמד לפני שאתה מתעסק עם קירור כזה כדאי שיצא לך מזה ומשהו ולא רק כדי להגיד אני התעסקתי עם החומר, תקרא בפורומים על קירור, תלמד קצת נוסחאות ומתמטיקה זה עוד לא הרג אף אחד, לפני שנכנסים לעסק צריך לבוא עם ידע.

6. בשביל לשים חנקן נוזלי על המעבד אתה צריך פלטה צינור מנחושת/ אלומיניום שבשבילו תצטרך לבקש מהיצרן עיצוב מיוחד וזה יעלה לך הרבה מאוד כסף, אבל זה רק אם אתה מוגבל בכסף.

7. Happy overclocking.

נ.ב

יש עוד כמה דברים שאתה צריך לדעת, תחפש ב-.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן נכון..מצטער...

עם אינטל זה נכון...נחזור שניה ל- ותרשה לי רגע להגיע נגיד ל-2600+ שיגיע בקרוב...

טוב בעצם אנחנו עומדים על X16...

אבל נגיד העלנו ת'באס ל150 שיטטטטט...

רגע X16 זאת המכפלה שלו...שנגיד מגיעה איתו אם נפתח אותה לא נקבל מכפלות גבוהות יותר ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש גבול למה שאפשר להשיג בעזרת קירור.

אם היה אפשר פשוט לקרר יותר ולקבל מהירים יותר ויותר היו משקיעים יותר כסף בפיתוח פתרונות קירור חדשים. זה היה יוצא הרבה יותר זול מפיתוח חדשים ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...