עזרה בפרוייקט שלי באלקטרוניקה...כנסו למי שמבין... - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בפרוייקט שלי באלקטרוניקה...כנסו למי שמבין...

fox116

Recommended Posts

אני בונה עכשיו את הפרוייקט גמר שלי להנדסאי אלקטרוניקה...

עכשיו אני בונה מכונת שתייה וחשבתי לבנות אותה בפרספקס...

כדי שיהיה מגניב

אני רוצה לשים לחצני מעלית אם מישו יודע מאיפה אני יכול להשיג שיגיד לי אם אפשר...

כמה מ"מ לקחת פרספקס כדי שיתאים לי לפרוייקט

ואיך אני יכול לחבר את הלוחות אחד לשני

ברגים ואומים דבק חם? ממממממממממ ברגים קודחים...אין לי מושג איך...

הנה של הסקיצות שסרטטתי בתלת מימד

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העזרה שאתה מבקש לא קשורה לאלקטרוניקה..

אולי קצת אבל יותר לתחום המודינג .

על כל אופן תעיין במוד הבא שמראה דרך להתעסק אם פרספקס

המוד כשלעצמו עוסק בקירור לכל המועניינים

http://forums.procooling.com/vbb/showthread.php?t=12400

HTH

g0vner

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיבור חזק של לוחות פרספקס, במיוחד למתקן גדול כמו מכונת שתייה אפשר לעשות ע"י פרופיל מתכתי, רצוי ברזל, שתשים בחלק הפנימי של המכונה, ואליו באמצעות ברגים תחבר את הפרספקס. כדי לחבר פרספקס צריך לקדוח חורים ולישם אומים....

עובי שאני ממליץ לך עליו הוא 10 מ"מ. אתה צריך דפנות עבות יחסית כדי להמעיט את בריחת החום וכדי שתהייה עמידות בדפיקות וטילטולים...

לפי דעתי הבעייה שלך תהייה התקציב, כי כמות הפרספקס שתצתרך תעלה יותר מ200 ש"ח (זה מה שמקציבים בד"כ לפרוייקט גמר אם אני לא טועה...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי כבר קיניתי תפרספקס....מממ לגבי העובי קניתי 4 מילימטר אני לא עושה בסוף גופי חימום ...רק משקאות...

לא משנה קרים חמים

באמת קניתי פרופילים כבר....זוויית והכל ואני מתחיל לעבוד עליו היום אני יעדכן בהתקדמות שלי בהמשך

עלה לי 220 שקל כל הפרספקס הזה...

קניתי איזה 3 מטר

אבל כמובן שהוא חתך לי אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתה עוזר לך לעזות סקיצה ב-תוכנת 3D אבל באמת שאני לא מבין כלום מהסקיצות שציירתה פה..

אתה מוזמן ליצור אית קשר באיי סי קיו. תנסה אולי לצייר יותר מדיוק ולהסביר בדיוק מה ואיך..

266-850-470

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה ההתקדמות שלי להיום בתכלס קניתי הכל....היום

וזה מה שבניתי בנתיים כולל חיתוך...

תכלס סתם הרכבתי לראות איך זה יצא בסוף....

חיברתי בקטנה לא חיברתי חזק וגם זה עוד לא על הבסיס שאני עושה אותו מעץ...

וזה עוד כלום חח חכו לכל המכאניקה מנועים ותאים לשתייה והכרטיס עצמו והמסך והכפתורים חח בקיצור עוד לא התחלתי חח אז אל תגיבו בעע גרוע...

אה ואגב עוד לא קילפתי תפרספקס שלא ישרט לי....

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי מתחיל לבנות את כל הסיפור קצת אחרת.

אני חושב שאתה צריך תחילה לבנות שילדה מאלומיניום שאליה תמסמר את הפרספקס מבפנים וכך פרופיל האלומניום יגן לך בעצם על החיבורים של הפרספקס. ולאחר מכן תאטום בעזרת חומר איטום כלשהו. (אם הולך להיות שם נוזל לשתייה לא הייתי ממליץ על סילקון רגיל.)

בניית השילדה: א. יותר עמידה ויציבה. ב. תאפשר לך הוספה של מדפים ואביזרים נלווים באופן יציב ובטוח. ג.משמשת כמגן על החיבורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רוצה שהמכונה תוציא מים קרים?

וה מקור המים שלך? צינור חיצוני שיתחבר מבחוץ.. כמו מתקן של תמי 4? או פשוט מיכל מים גדול של כמה ליטרים שיעמוד בתוך המתקן?

אם אתה הולך להשאיר את הפרספקס שקוף. כפתור של מעלית לא יראה יפה ואסטתי. לכפתור של המעלית יש גוף גדול ומסרובל מאחוריו.

אם אתה בכל זאת רוצה להשתמש בכפתור כזה, הייתי ממליץ לך להחליף את הפרספקס הקדמי של המכונה לפרספקס שחור אטום.

לדעתי זה הכי הגיוני. כך לא יצטרכו לראות את כל הבלאגן שמאחורה.. חוץ מזה שזה יוסיף חן למכונה עצמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...